Jelikož jsem si Krtečka Dinky Digger od Fun Factory velmi oblíbila, tak jsem chtěla vyzkoušet další výrobky této společnosti. Hned na první pohled mě zaujal vibrátor Paul a Paulina. Tento vibrátor vznikl spojením „klasického“ vibrátoru Paul s jeho malou kopií. Ta má za účel věnovat se dámského přirození z vnějšku. Tedy hlavně dráždit klitoris. Jestli se mu to daří, tak se dočtete níže.

Dvojitý vibrátor Paul a Paulina z čistého silikonu

Zajímavé na vibrátoru Paul a Paulina je to, že kombinuje vibrace s kroužením. Větší „housenka“ Paul krouží a menší Paulina vibruje. Obě tyto vlastnosti jdou regulovat pomocí ovladačů na podstavci. Vibrační jednotka je umístěna v kořenu menší housenky, která je vhodná k dráždění zevnějšku slečny. Jelikož jsou housenky spojeny v jednu, tak vibrace z vibrační jednotky se přenášejí i do větší kroužící housenky.

Materiál vibrátoru je stejný jako u většiny výrobků Fun Factory, tedy identický s tím z Krtečka Dinky Digger z mé poslední recenze. Jedná se o tvrdší pružný silikon, který je příjemný na omak a rychle se dokáže ohřát. Jelikož se jedná o hypoalergení materiál, tak se nemusíte bát žádné alergické reakce.

Paul a Paulina vibrátor od Fun Factoryerotická hračka Paul a Paulina od Fun Factory

Celé rozměry vibrátoru Paul a Paulina od FunFactory jsou sice mnohem větší než u krtečka, ale užitná část je srovnatelně velká. Takže můžu znovu doporučit slečnám, kterým jsou příjemnější menší rozměry. Celková délka vibrátoru (i s ovládacím podstavcem) je 25 cm. Jelikož vibrátor těžko zavedete až po podstavec do sebe, díky malé Paulině, tak „užitná“ část je rovna 12,5 cm. Což rozhodně není moc. Průměr vibrátoru (3-3,5 mm) je dostačující, takže je vhodný jak pro začátečnice, či zkušené rajcovnice.

Zjistěte kolik stojí dvojtého vibrátoru Paul a Paulina
ZJISTIT CENU

Tento vibrátor není stavěn na hluboké průniky, ale na netradiční dráždění. Tím myslím samozřejmě kroužení hlavní housenky doplněné vibracemi z malé Paulinky. Díky vyboulení na povrchu není průnik stereotypní a hned vás neznudí do tvrdého spánku.

Budete si muset užívat bez vany…

O případné voděodolnosti vibrátoru Fun Factory Paul a Paulina nepíší nic na krabici, takže do sprchy, či vany bych ho často nebrala. Ono také krytka baterie nemá gumové těsnění (jak by mělo mít v případě voděodolnosti) takže do vody nee. Případně na vlastní „nebezpečí“.

Když jsem viděla tento vibrátor poprvé, tak mi nepřišel zas tak zajímavý. To jsem ale o něm nevěděla jeho schopnosti. Zavedení větší části vibrátoru a její následné „rozkroužení“ mi dávalo poměrně libé pocity. Ty jsou určité zajímavé v tom, že většina vibrátorů jde jen „tam a zpět“ (samozřejmě díky pohybům vaší ruky kopírující kupulační pohyby).

vibrátor Fun Factory - Paul a Paulina Fun Factory vibrátor - Paul a Paulina

Rychlost kroužení lze regulovat pomocí ovládání na podstavci. Moc mě však nenadchly zvuky vydávající motorek, díky kterému „Paul“ rotuje. Jsou poměrně hlasité a moc nekorespondují s tichým krtečkem z minula.

Dvojí vibrace, která má hodně využití

Vibrační jednotka umístěná v malé housence není příliš výkonná, avšak dostačující. Určitě bych však ocenila nějaké pulzační programy, které by kombinovaly jak vibrace, tak kroužení těla vibrátoru. Takto ho totiž za čas dám do šuplíku a dlouho nevyndám, protože si „zvyknu“ na vibrace, či kroužení. Zvyknu si, přestože oboje jde lehce regulovat pomocí dvou jezdců na ovládacím podstavci (takže jde regulovat jednotlivě a nezávisle na sobě).

Z pohledu ženy/dívky co se dívá u všeho na vzhled se mi vibrátor Paul a Paulina od Fun Factory líbí. Tedy jeho „užitná“ část. Ovládací podstavec vypadá velmi lacině a jako by ani nepatřil k samotnému vibrátoru. Určitě by nebylo na škodu tento podstavec nechat vyrobit v podobném vzhledu jako je celý vibrátor.

Mimochodem koupila jsem si zelený model, protože mi byl ze všech ostatních barev nejsympatičtější. Přes to všechno by cena Paul/Pauline měla být určitě nižší, protože celkově není tento vibrátor „tiptop“. Jak jsem psala výše, tak mi „nesedí“ podstavec, hlasitost motorků a to jsem ještě nezmínila výměnu baterií.

Výměna baterií – to budete dělat bohužel často

Stejně jako u krtečka, tak i zde je výměna baterií poměrně nešikovná. Také použití 4 x AA baterie (nejsou součástí balení) není zrovna nejvhodnější, přestože oba motorky najednou mají jistě velké „žroutství“. První pár baterií se vkládá tak (+-) a druhý onak (-+). Což rozhodně není nejchytřejší řešení.

Nejspíše by měli do Fun Factory, tedy precizní německé firmy přijmout nějakou ženu, která by jim hned vychytala chybka na ekonomičnosti. Protože zde má tato firma jisté rezervy. Nebo se počítá s přispěním pomoci od šikovného přítele, či milence.

Klady

Zápory

Zajímavý vzhled Hlasitost motorků
Dvojí stimulace (vagína a klitoris) Bez pulzních programů
Netypická vlastnost – kroužení
Nezávislé ovládání kroužení a vibrací
Čistý silikon
Bohužel vibrátor Paul a Paulina je vyprodaný, ale můžete zkusit jiné silikonové vibrátory:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: