Vibrátory, které se dají skvěle zamířit na jedno místo, máme hodně rádi. Aneb přímé dráždění klitorisu = u nás zaručený výsledek a silný orgasmus. Nejlepší pro tyhle účely byl dnes těžko dostupný (bohužel) JimmyJane Hello Touch. A podobně jako dnešní kousek spadal do kategorie prstových vibrátorů.

Vibrátor na prst?

Což nejsou vibrační pomůcky, které dráždí prsty, ale které na prstech drží. A díky tomu jsou typicky malé, dobře se s nimi manipuluje a přidávají k samotnému dráždění prsty další level. Ten vibrační level.

Takže co tentokrát máme na partnerskou recenzi? Je to nenápadný vibrátorek FunFactory BeOne. Německou značku FF máme dost v oblibě, historicky je to průkopník mezi výrobci hraček, který jako první pochopil, co trh chce. Neboli krásné, designové hračky, z bezpečných/antialergenních materiálů a s vysokou spolehlivostí. Je pro nás samozřejmé, že ruku v ruce s tím jde i vyšší cena.

Ale v kontextu toho, že ty hračky jsou i po letech stále funkční a my je s radostí používáme, tak je to vždy akceptovatelná cena. A stejné je to i u BeOne.

Je to netradičně malý vibrátor z černého ABS plastu (většina těla, zahnutá špička je z černého středně tuhého silikonu), který na první pohled vypadá jako černá kůstka z prstu. Opravdu je tak profilovaná, takže kdybyste si měli představit plastového „skeletona“, nějak takto by vypadaly články jeho prstů.

Jak se vlastně drží?

Profilování této hračky je i podobné například drápu dinosaura – zde si představujeme třeba Velociraptora, který měl místo prstů právě podlouhlé a lehce zahnuté drápy. Přesně tak si totiž připadáte, když si BeOne dáte mezi prsty ruky. Zde je to totiž jeho specifikum.

Klasické prstové vibrátory typicky nasazujete na prst – skrze nějaký otvor, návlek, gumičku, … zde nic takového není, je to prostě pevný černý „monolit“. Který atypicky, ale dost zajímavě vložíte mezi 2 sousední prsty a tím, že je stisknete, držíte zároveň i samotný vibrátor. Dobře je to vidět na fotkách a videu z rozbalování.

Pár čísel

  • celková délka 7.5 cm,
  • průměr hlavičky 2 cm,
  • 4 rychlosti.

VIDEO z rozbalování v redakci

Vibrující prsty

Tím, že je vlastně součástí samotné ruky, můžete zkoušet, jak ovlivnil vaše klasické dráždění. Přejíždění prsty po těle partnerky (či sebe), jak můžete kroužit kolem klína, kmitat na poštěváčku, či zajíždět při prstění do kundičky.

Zjistěte kolik stojí Vibrátor Fun Factory Be.One
ZJISTIT CENU

Vše to ovlivňuje BeOne a věřte, že pozitivně. Je jakýmsi hi-tech prvkem vaší ruky a rozhodně nám dává smysl. A to i díky jeho maličké velikosti, takže je skvělý na převážení a tedy dovádění třeba na dovolené a výletech na samotě. Pro převážení hraje ještě fakt, že je tento vibrátor dodáván rovnou s průhledným pouzdrem, které má i malé průduchy pro pidimidi větrání.

Oceňujeme ještě 2 věci, které spolu souvisí. Nabíjení je čistě magnetické, takže se přiloží nabíječka na 2 ocelové body na těle vibrátoru a už se nabíjí. Takže nic neproniká dovnitř, takže hračka je díky tomu plně vodotěsná, takže hrát s „vibrujícími prstíky“ můžete i ve vodě, sprše… Což jsme za vás s radostí otestovali!

A stejně pro klitoris mají pozitivní vliv vibrace i na (nečekaně) penis – a to ideálně v kombinaci s blowjobem, neboli kouřením:) vyzkoušejte také. Je na tom celé zábavné to, že vibrátorek je opravdu maličký, po trochu cviku přirozený na držení, takže s ním můžete pokračovat ve svých běžných hrátkách, drážděních, jako by se nic nezměnilo…tedy kromě toho, že nově „vibrujete“ – a to nejen svým vzrušením.

V čem má nevýhodu?

Abychom nebyli jen pozitivní, byť po tomto testování jsme rozhodně dobře naladění, tak… Když ho zkoušela partnerka, s menšími prstíky, tak jí nešlo perfektně držet správný úhel, jako mně s řekněme chlapáckou tlapou. Jak je to jen jedna velikost, tak potřebujete pro jeho držení určitou sílu – ne velikou, ale aspoň nějakou.

Takže na začátku trochu zápolila s jeho držením, ale nakonec našla ten správný grif, aby jí držel. A mohla si s ním sama hrát přede mnou. A já se musel jen dívat… proč, to si povíme v jiné recenzi či erotické povídce spíše.

Ještě jedna věc, velikost. Je to maličká hračička, roztoumiloučká až, ale s tím souvisí to, že není vhodná pro prdelku, protože by extrémně rychle a jednoduše mohla zaklouznout. Neboli je ideální jen na „povrchové“ dráždění, možná lehké zajetí do klína s jeho vibrující špičkou, ale nezavádějte ho.

Aneb je to opravdu typická hračka pro ženský klitoris. A jako taková skvěle plní svoji službu.

Klady

Zápory

Solidně intenzivní vibrace V menších rukou může klouzat
Přesné cílení vibrací Není vhodný pro anální hrátky
Hypoalergenní bezpečné materiály
Magnetické nabíjení
Vlastní pouzdro na uložení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: