Máte rádi jedinečnost, která se neohlíží na zajeté zvyky? Pak patří vibrátor Volta právě do vaší ložnice! A nečekejte od něj nic, na co jste zvyklá. Předvede vám zcela nové pojetí tvaru, způsobu vibrování i intenzity vibrací – a co víc- také zcela nové orgasmy!

Tváří v tvář

Volta si na nic nehraje. Sám o sobě je tak mimořádný, že vše kolem něj může být už čistě jen účelné bez zbytečných příkras. Po otevření vkusné a decentní krabičky najdete v balení samotný vibrátor, magnetický USB kabel na napájení a návod k obsluze. Vše působí čistě, moderně a svěže. Výrobci se určitě nesnažili vyvolat dojem přehnané erotičnosti a nechali mluvit vibrátor svou jedinečností sám za sebe.

Vibrátor vzbuzuje zvědavost a nezbednost už na pohled. Jeho originální tvar nutí člověka přemýšlet „co se bude dít“. Držák je ve tvaru prstence, díky kterému je manipulace s vibrátorem velmi pohodlná (i když to přeženete s gelem, nevyklouzává z ruky).

Tělo vibrátoru je mohutnější, u kořene má průměr 4,7 cm, který se směrem nahoru zužuje až do rozdvojení ve „dva lístky“, které se po zapnutí rozkmitají. Povrch vibrátoru je příjemný na dotek. Rozdvojená hlava je pružná a ohebná, kořen vibrátoru naopak měkký, ale pevný, což je kombinace velice žádoucí!

VIDEO z rozbalování v redakci

Zapnout, prosím!

Ovládání je vskutku snadné – na prstenci objevíte tři podsvícená tlačítka – zapnutí/vypnutí, plus a mínus na posunování programů. Vibrátor má 6 pulsních vibračních programů a rozdíl mezi nimi je znatelný. Pulsním vibračním programům nejde měnit intenzita a jsou dost silné.

Základnímu vibrování lze měnit intenzitu v 6 stupních – od velice jemné, po vysoce důraznou. Chce to si opravdu pohrát s přepínáním a zjistit, která varianta je pro vás v tu chvíli ta pravá, neboť princip přepínání není hned jednoznačně jasný. Nicméně to vás ve chvilkách slasti jistě trápit nebude:)

Výdrž baterie je velmi slušná, vibrátor má navíc indikátor nízkého stavu baterie (který jsem ale nezaznamenala). Magnetická nabíječka je praktická, výhodou je, že nepodléhá trendům pár centimetrových kabelů, tudíž její délka umožní pohodlné odložení vibrátoru při nabíjení. Pokud si rády dopřáváte rozkoš na cestách, jistě oceníte cestovní zámek, jehož obsluha je srozumitelně popsaná v přiloženém návodu.

Díky celistvému povrchu je údržba snadná, Volta se dobře omývá i dezinfikuje. Vzhledem k silikonovému povrchu jej však držte dál od olejů a gelů na silikonové bázi a používejte speciální přípravky určené pro tento typ hraček.

Zjistěte kolik stojí Vibrátor Fun Factory Volta
ZJISTIT CENU

Velikou nevýhodou je hlučnost. Volta nepatří mezi tiché vibrátory. Ani mezi ty trochu hlučnější. Vibrátor má sám o sobě výrazně hlučné vibrace, navíc při zavedení dost nepřeslechnutelně duní. Pokud si zakládáte na diskrétnosti, budete nemile překvapené – lidi ve vedlejších místnostech rozhodně znatelně poznají, co se děje za vašimi dveřmi. A to zejména, když si nastavíte silnější pulsní programy.

Nechte se unést…

Hračka je ztělesněným zázrakem pro ty, které již jsou na vibrátory zvyklé a chtějí objevit nový rozměr vibrační slasti. Volta to umí jinak! Pokud tedy s vibrátory začínáte, poohlédněte se po běžnějších typech vibrátorů, protože Volta je učiněný ďábel. Zpočátku mi samotné přišlo používání až bolestivé, ale je to právě ta jeho určitá síla a nekompromisnost, která vás dovede k dechberoucím orgasmům.

Kmitající špička má rozmanité využití. Potěší nejen ženy, ale také pány, když rozdvojením obejme kořen penisu a stimuluje jej chvěním. A potěší i ty, kdo si rádi užívají stimulaci bradavek.

Klitoris se kmitáním dostane do silně dráždivého chvění, které jinak nemá možnost poznat. Také při zavedení jsou jeho pohyby velmi neobvyklé a zavedou vás na úplně jiný břeh extáze. Myslím, že kouzlo tohoto vibrátoru je především v tom, že se nesnaží nic cíleně imitovat, abyste měla pocit sexu, ale dělá to prostě záměrně jinak, jak to jinde nezažijete.

Zvolit Voltu?

Volta je jiným pojetím vibrátoru, které potěší každou náročnou milovnici rozkoše. Pokud hledáte nové podoby dráždění a nebojíte se experimentovat, je tento vibrátor skvělou volbou.

Klady

Zápory

Kvalita a provedení Hlučnost
Nabíjení a výdrž baterie Začátečnicím může být nepříjemný
Způsoby vibrací
Rozmanité pulsní programy
Snadné ovládání
Jiné pojetí vibrátoru
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: