Když jsem si před lety začala se svým partnerem, svěřil se mi, že by mě chtěl ovládat – líbila se mu scéna z filmu The Ugly Thrue, kde si blondýnka v hlavní roli vezme na pracovní večeři vibrační kalhotky (samozřejmě ne úmyslně). Každopádně by to nebyla komedie, kdyby se to nezvrhlo. Ovladač k jejím kalhotkám se dostal do rukou malému chlapci s nenechavýma ručičkama. Jak to probíhalo si asi umíte představit.

A něco podobného by se právě líbilo mému příteli. Šli bychom někam do společnosti, já měla na sobě vibrační kalhotky a v jeho rukou by ovladač. Když k tomu přidáte ještě vzrušení z toho, že o vašem tajemství lidé kolem vás nevědí (ale možná tuší), nemusím vám asi popisovat, co to se mnou dělá:D

Bohužel tento produkt byl pouze filmařským výtvorem a v reálu jsme na trhu nic podobně účinného neměli. Ale po pár letech technického boomu nám svitla naděje, ovšem tentokrát inspirovaná trochu jiným filmem – Fifty Shades Freed (v češtině 50 odstínů svobody, neboli 3. knižní i filmový díl známých 50 odstínů šedi).

U krabičky to začíná

Na první pohled je vibrátor zabalený do pěkné krabičky, která neurazí ani nenadchne – prostě papírová krabička. Bohužel se pak uvnitř nacházel plastový blister, který mi k produktu této ceny prostě neseděl. Naštěstí se uvnitř (kromě samotné hračky, dobíjecího kabelu a kalhotek) nacházel saténový pytlíček na bezpečné uložení, takže krabička mohla z klidným svědomím letět do koše.

Ovládání na dálku

Jediné, čeho jsem se při prvním testování bála, bylo ovládání. Většina, kterou jsem zkoušela, měla krátký dosah a ve chvíli, kdy holka dala nohy k sobě, bylo po hraní, protože signál se k samotnému vibrátoru nedostal. Takže jsem se na to zaměřila více.

V samotném ovladači je baterka, která je chráněná proužkem papíru. Takže než si poprvé začnete hrát, je potřeba papírek sundat. Ovládání je pak naprosto jednoduché a intuitivní – tlačítka „+“ a „“ jsou na ovládání intenzity, prostředním tlačítkem si pak vyberete program.

Vybíráte si z 20 programů a 10 intenzit. Upřímně to je podle mě hrozně moc – než si v tom množství vyberete to svoje, trvá to hrozně dlouho a já jsem z toho rozladěná a mám skoro po náladě. A to nemluvím o intenzitách. Už ty první jsou docela silné, a čím víc přidáváte, tím víc se ztrácí rozdíl mezi intenzitami.

Každopádně jako největší mínus vnímám fakt, že ovládání nemá paměť – jde o to, že když si oblíbíte konkrétní program a vibrátor vypnete, při jeho opětovném zapnutí musíte hledat zase od začátku. Takže vás čeká zase otravné přepínání. Teda pokud není váš favorit hned ten první:D

Jinak ovladač samozřejmě funguje jenom v případě, že je vibrátor zapnutý – ale upřímně si myslím, že by bylo fajn tím ovladačem ovládat i tohle, byla by to větší zábava (teda pro mě určitě). Ale to je opravdu detail.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Jaký má ovladač dosah?

Ale abych se dostala k těm svým obavám s prostupností signálu. Můj strach byl úplně lichý. Ať jsem se snažila křížit nohy sebevíc, signál prošel. Prošel i v případě, kdy byl přítel dál (cca 6 metrů) a podle mě by to zvládlo i větší vzdálenost (bohužel náš byt je tak malý, že jsem větší vzdálenost vyzkoušet nemohla).

Zjistěte kolik stojí Vibrační vajíčko Coco de Mer
ZJISTIT CENU

Problém nastal, když měl signál překážku – třeba zeď nebo jiný směr – partner zkoušel, jestli to bude fungovat, když bude mířit opačným směrem… a nefungovalo to. O to větší překvapení bylo, když mi začal vibrátor přepínat přes odraz v zrcadle:D

A co ten vibrátorek?

Když jsem si poprvé vzala vibrátorek do ruky, byla jsem nadšená – jednoduše se ovládal (na samotném vibrátoru je jenom jedno tlačítko, které ovládá jednotlivé programy, intenzitu měnit neumí, ale to mi nevadí), vibrace byly velice silné (což zbožňuju) a i v ruce dobře seděl.

Ano vím, že ruka a klín jsou anatomicky úplně jiné, ale ze svých zkušeností vím, že když mi nebude vyhovovat v ruce, nebude mi vyhovovat vůbec. My Body Blooms měl ty nejlepší předpoklady stát se moji nejoblíbenější hračkou.

Bohužel jsem trochu narazila. Vibrátor mi tvarově v klíně vůbec neseděl. Zkoušela jsem to podle návodu – to znamená výklenkem na klitoris a širší část výš. No nejdřív jsem si myslela, že to bude koukat z kalhotek a nebude to pohodlné. Ale kupodivu to obojí bylo v pohodě.

Teda v rámci mezí. Vibrátor z kalhotek nekoukal, ale když sem si vzala kalhoty, byl v klíně vidět hrbolek. Já jsem sice pro každou špatnost, ale na tohle jsem se vážně necítila – venku jsem z toho byla dost nesvá, a kdybych neměla delší kabátek, ven bych s tím nešla.

Fotky z testování kalhotek

Zkoušela jsem ho i jinak posouvat (výběžkem níž nebo to úplně otočit a mít tu širší část dole) a doufala jsem, že se mi podaří najít u nejlepší pozici. Nenašla. Vždycky mi připadalo, že to tam nedrží, nesedí a celkově mi přišlo, že to neproměnilo svůj potenciál. Ze silných a nadějných vibrací se stal jenom jejich náznak.

Dá se použít i v jiných kalhotkách

Samozřejmě jsem zkoušela i jiné kalhotky (k těm, které byly přibalené u vibrátoru, se rozepíšu později). Nejlepší byly hodně těsné kalhotky, ve kterých se vibrátorek ani nehnul.

Vlastně jenom díky tomu jsem zjistila, že je na mě vibrátorek velký – potřebovala bych ho kratší a o trochu užší. Ale chápu, že je to věc, která nejde vymyslet, aby seděla všem a já si holt vytáhla černého Petra.

To mi ale nezabránilo si s vibrátorkem hrát při masturbaci – přitiskla jsem si do přesně tam, kde jsem potřebovala a vytvořila ideální tlak. Teprve pak jsem mohla posoudit kvalitu vibrací. A musím říct, že to jsou ty nejlepší vibrace, které jsem měla možnost vyzkoušet. Když jsem si našla ten svůj program a intenzitu, byla to naprostá bomba!

Co celkový prožitek?

Celkový prožitek kazil jenom zvuk vibrátoru – všude jsem četla, že se jedná o tichou hračku, ale tu si představuju úplně jinak. Při prvním použití jsem se toho hluku dokonce lekla. Při častějším používání si na to zvyknete a nebudete to tolik vnímat, ale mě to vadilo.

Dokonce i venku jsem měla pocit, že je to slyšet, ale nevím, jestli jsem si to nevsugerovala – byla jsem na procházce sama a podruhé s partnerem jsem na to nesehnala odvahu – viditelný hrbolek v klíně a ještě vibrující zvuk, který mi jde z kalhotek, to je na mě moc, zase tak velký exhibicionista nejsem.

Kalhotkový vibrátor 50 shades v redakčním podcastu od Aly a Petra:

Darovaným kalhotkám na chyby nekoukej

K vibrátoru jsem dostala černé kalhotky s kapsičkou. Na bocích se zavazovacími stužkami, protože je to univerzální velikost a vy si díky tomu můžete tu velikost upravit. Opomenu to, že mě tento styl kalhotek přijde extrémně nepraktický (maximálně u plavek to chápu) a nevzhledný. Víc mi vadilo, že ze 4 stužek jsem měla jednu úplně utrženou, jedna držela na nitce a dvě zbývající stuhy se páraly. Takže po prvním použití jsem měla kalhotky bez stuh, takže zákonitě neseděly.

Nevím, jestli to bylo těmi nedržícími stuhami, ale měla jsem pocit, že umístění kapsičky pro vibrátorek a můj klitoris spolu nekorespondují. Kalhotky byly v rozkroku volnější, takže vibrátor neměl šanci se k mému tělu dostatečně přitisknout a místo pořádných vibrací jsem cítila jenom mírné vrnění. Takže za mě, pokud si tento vibrátor pořídíte, zahoďte tyhle kalhotky rovnou do koše a najděte si nějaké víc na tělo.

Co říci závěrem?

Moje prvotní nadšení z této hračky vzalo při prvním testování za své – těšila jsem se na vrnící hrátky na veřejnosti, ale s tímhle to vážně nejde (teda pokud na to máte „koule“ jděte s chutí do toho). V tomhle mě opravdu zklamal. Ani vrnění v kalhotkách mě neuspokojilo – na druhou stranu to je skvělá předehra, která vás parádně nažhaví a připraví na další hrátky… Ale když si ten vibrátor vezmete do ruky a přidržíte na svém nejcitlivějším místě, úplně vás odrovná.

Klady

Zápory

Silné vibrace Cena
Intuitivní ovládání Kalhotky
Velký dosah signálu Příliš hlasitý
Lékařský silikon
ABS plast
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: