Nea mě v první řadě zaujala svým vzhledem. Netradiční tvar podobající se počítačové myši a elegantní a minimalistické provedení, to jsou přesně požadavky, které dělají z tohoto vibrátoru luxusní záležitost.

Tomu odpovídá i balení celého vibrátoru LELO NEA, jež se tváří velmi diskrétně.

Video z rozbalování luxusního švédského vibrátoru LELO Nea

Součástí balení je vibrátor, nabíječka, saténový sáček na úschovu a dávka lubrikantu. Jednou z věcí, která vás při rozbalení překvapí je hebký povrch vibrátoru a jeho skvělá ergonomie.

Lelo je vyrobené z ABS plastu, jež zajišťuje nízkou hmotnost i pevnou konstrukci vibrátoru. Povrch hračky je vyleštěný a sametově jemný. Na povrchu je jemná květinová kresba ve stylu belle époque.

Údržba povrchu je velmi snadná, pomocí horké vody a antibakteriálního mýdla či otřením isopropylem alkoholu.

Zjistěte kolik stojí vibrátor na klitoris LELO Nea
ZJISTIT CENU

Samotný tvar vibrátoru je šitý jako na míru ženské ručce, ale oblíbí si ji jistě i vás přítel. Svoji malou velikostí působí velmi nevinně, dokud nezmáčkneme tlačítko a nenavolíte první vibrační stupeň působící jako lehký zahřívací level.

Intenzitu vibrace lze zvyšovat dle libosti pomocí pravého tlačítka, naopak zvolníte tlačítkem vlevo. Lelo NEA je primárně navržen jako vibrátor na klitoris, ale dovolí vám prozkoumat a podráždit partie těla, která vás jen napadnou.

Lelo je naprosto ideální jak pro nováčky v oblasti erotických pomůcek, jež jsou ostýchaví, tak pro ženy, které si chtějí a chtějí dopřát luxus. Jeho vzhled vyvolává pocit milého šperku, jenž by neměl chybět v každé dámské zásuvce.

Jeho jemný povrch nevyžaduje užití lubrikantu a už jen jeho samotný kontakt s pokožkou působí tak uklidňujícím dojmem. Na jedno nabití vám bude sloužit celých 7 hodin, po kterých ho budete muset odměnit 2 hodinami nabíjení. Lelo se vyrábí ve čtyřech barevných provedení – bílý, růžový, fialový a černý.

Klady

Zápory

Minimalistický design Nenalezla jsem
Jednoduchá údržba
5 stupňů vibrací
Integrovaná baterie
Skvěle padne do ženských prstů
Tvar špičky = ideální pro klitoris
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU Další inspirace
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: