Osobní masér jen a jen pro vás – tak by se mohl jmenovat dnešní článek. Na tuhle recenzi jsem se opravdu těšila. LELO dělá vždy skvělé výrobky, takže proč to nadšení? Lepší vibrační hlavici jsem ještě nezkoušela. A víte proč? Kvůli SenseTouch. Ovládání intenzity vibrací jen silou přitlačení ke kůži. Zní to neuvěřitelně viďte? Stačí jen přitlačit a… uvidíte (či spíše uslyšíte) co se se mnou stane 🙂

Luxusní vibrační hlavice – nejenom na záda 🙂

LELO bylo vždycky špičkou v designu a použitých materiálech a vibrační hlavice Smart Wand je toho důkazem (ostatně stejně jako všechny výrobky této švédské značky). Čistý lékařský silikon zde hraje prim. Vhodně ho doplňuje ABS plast – oba materiály jsou hypoalergenní a patří mezi nejlepší materiály, které se dají pro hračky používat.

Na trh se dodávají 3 barvy – fialová (můj favorit), černá a bílá.

Pár čísel:

  • 7 stimulačních programů + program SenseTouch
  • Délka 22 cm
  • Min. průměr 4,2 cm
  • Max. průměr 5,8 cm
  • Váha 155 gramů

Vibrátor je plně vodotěsný, takže nic nebrání hrátkám ve sprše. Napájení je přes zabudovaný akumulátor. Nabíjí se přibližně 2 hodiny a vydrží vibrovat stejnou dobu.

2 velikosti, takže každý si přijde na své

Na světovém veletrhu CES 2012 byly představeny 2 velikosti (Large a Medium) LELO Smart Wand. Nejdříve do Čech dorazila jen jedna, ale během pár měsíců i druhá, takže jsou obě dostupné.

Zjistěte kolik stojí chytrá masážní hlavice od LELO
ZJISTIT CENU

Ovládání vibrací se dělá 3 tlačítky +, a (). Tlačítka + a – slouží klasicky k přepínání mezi programy a stupňováním a zeslabováním síly vibrací. To platí, pokud nemáte zaplý program SenseTouch, ten je reguluje sám.

V hlavici vibrátoru jsou citlivé senzory, které snímají plochu, které se vibrátor dotýká a také tlak jakým na ni působí. Díky tomu dochází k regulaci vibrací – technologie SenseTouch. Na ten se dostanete přidržením prostředního tlačítka.

Vibrační motorek je umístěný v kulové hlavici vibrátoru. Ta je k tělu vibrátoru upevněná na pružném krčku – hlavice má tak může k tělu svírat poměrně velký úhel. Rukojeť je mírně prohnutá, takže se dobře drží.

Použití Smart Wand (v překladu: chytré hůlky) není jen na erotogenní zóny. Tam samozřejmě odvede skvělou práci – silné vibrace (jako mají vibrační hlavice) nedokážou vytvořit malé vibrátory, které používám běžně. Můžete si s ním namasírovat záda, ruce, či bolavé nohy. Všude udělá dobrou službu – domácí masér pro všechna použití🙂 A nepotřebujete ani přítele – ne vtipkuji, i ten se hodí…

V balení kromě samotného vibrátoru najdete nabíječku, saténový sáček na vibrátor (velmi podobný tomu od We-Vibe), návod a drobnou brož s tvarem „nekonečna“ (ležaté osmičky), což odkazuje na modelovou řadu vibrátorů LELO Insignia.

LELO zase potvrdilo, že je jedním z nejlepších výrobců erotických hraček. Perfektní zpracování a materiály (jako obvykle pro LELO), elegantní design a hlavně množství vibračních programů – to vše a SenseTouch, bez kterého si už masážní hlavici neumím představit. Od teď to budu brát na dobu před Smart Wand a po Smart Wand

Klady

Zápory

Skvělé materiály Nenalezla jsem
Držení hlavice
Skvělý vibrační výkon
Převratný SenseTouch
Ergonomický tvar
Krásné zpracování
Luxusně zabalená
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Sexíčekshop.cz Flagranti.cz Intimity.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Ahoj, chci přítelkyni pořídit masážní hlavici a jelikož už má ode mne jedno lelo (liv) tak můj zrak padl automaticky na druhé…jen tápu, jestli pořídit velikost medium nebo large (která už na českém trhu je) o bys mi radila ?

Zdravím,

děkuji za upozornění (zapomněla jsem tu dostupnost obou v ČR opravit v článku).

Osobně bych zvolila menší, protože je lehčí a lépe se drží, ale síla té větší také není na škodu – u nás by byl problém, že tu větší bychom neměli kam dát v „krabicích na hračky“ a ta malá je tu už pěkně „ustájená“.

Snad jsem pomohla

Jinak dobrý vkus – LELO nebývá snad nikdy špatná volba:)

Spolupracujeme: