Hned jak se mi vibrátor LELO Tiani dostal do rukou, byla jsem velice překvapená. Nadchlo mě jeho krásné balení i následný luxusní vzhled pomůcky. Celkové balení dělá z vibrátoru této značky opravdu nádherný dárek.

Vibrátory pro partnery – video z rozbalování

Jedná se partnerský vibrátor (přirovnat jej můžu např. k We-wibu), vibrátor tak můžeme zanechat v pochvě i během pohlavního styku. Díky tomu je sex zpestřen pro oba partnery. Součástí vibrátoru je již zabudovaný akumulátor, na povrchu je vodotěsný silikon špičkové kvality.

Tiani má pomyslný tvar písmene U, tenčí konec se zasouvá do vagíny a silnější konec se vkládá mezi stydké pysky. Okolo tenkého konce může lehce o vagíny proniknout i partnerův penis. Může použít žena i sama, stačí si nasadit pevnější kalhotky a pak je už jen na vaší fantazii kam vyrazíte- sama nebo i se svým partnerem.

Různé režimy vibrací u LELO Tiani

Vibrátor lze nastavit na několik různých programů, díky tomu jsou vibrace velice rozmanité. Intenzita vibrací se dá měnit pouhým nakloněním ovládacího zařízení (čím větší kolmost, tím větší vibrace).

Pár čísel:

 • délka 8,4 cm,
 • šířka 4,2 cm,
 • výška 2,8 cm,
 • nabíjení 2 hodiny,
 • délka vibrací: 2 hodiny.

Díky luxusnímu vzhledu se vibrátor stává vhodným dárkem pro všechny, kteří chtějí potěšit své partnerky. Další velké plus patří velké škále programů, kterými se pyšní málokterý vibrátor. Jedinou vadou na kráse je kratší dosah a nemožnost vypnout vibrace dálkového ovladače. Nejedná se o vibrátor vyrobený k masturbaci, je vhodný jako milé zpestření pro partnerský sex.

Zjistěte hlavní výhody a cenu tohoto vibrátoru
ZJISTIT CENU

Napájení a vibrace

Ovladač obsahuje tužkové baterie. Díky ovladači můžete vibrace měnit velice snadno sami i během sexu. Rychlost vibrací lze také měnit velice jednoduše (čím rychleji budete ovladačem kroužit v ruce, tím se bude zvyšovat rychlost).

Jak jsem mohla otestovat při vytváření této recenze, tak ovládání vibruje ve stejné intenzitě jako vibrátor, díky tomu máte k dispozici hned 2 pomůcky – stimulátor na dráždění klitorisu a vagíny partnerky a ovladač, kterým můžete dráždit bradavky partnerky, prožitek je pro ni tak dvojnásobný. Vibrování ovladače bohužel však nejde vypnout.

Reálný dosah ovladače

Dosah ovladače je v praxi cca 50 cm, může se však stát, že dosah vás bude někdy zlobit, v tomto případě stačí, když dáte ovladač pouze blíž k samotnému vibrátoru. Dávejte ale pozor, že dosah ovladače je poměrně zrádný.

Stalo se nám párkrát, že když jsem měla při sexu přitisknuté nohy k sobě, signál z ovladače skoro nedorazil k vibrátoru. Tento problém se objevil i u jiných kousků (jak Tiani, tak Lyla – technicky stejné modely od LELO), také se nejednalo o můj vadný kousek.

Spolu s vibrátorem obdržíte:

 • saténový sáček,
 • nabíječku,
 • tužkové baterie do ovladače,
 • klíč, kterým se otevírá ovladač,
 • vzorek lubrikantu
 • a návod.

Je veliká škoda, že LELO u těchto vibrátorů lehce zaspalo a neudělalo nic s malým dosahem dálkového ovládání. K dispozici jsou na českém trhu už nové generace – například Lyla 2 – zde se dosah částečně zvýšil, ale stále to není to „pravé ořechové“.

Klady

Zápory

Jednoduché ovládání Slabší dosah ovládání než u konkurence
Jemňoučký silikon Vibrování ovladače nevypnete
Silné vibrace
Saténový sáček
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: