Koho už omrzely průměrně kvalitní výrobky od neznámých výrobců, tak pro ně mám řešení. Zkuste do erotické pomůcky investovat určité peníze. Nechcete přeci na sobě šetřit že? Žijete jen jednou, tak si to musíte pořádně užít. A vibrátor LELO Ina vám k tomu pomůže.

Luxusní ženský vibrátor až ze Švédska

Vibrátor je vyroben z ABS plastu (držící část) a 100% chirurgického silikonu (užitná část). Silikon je velmi příjemný materiál, ale zároveň poměrně tuhý. Na délku má vibrátor 20 cm, ale použitelných je pouze 9. Průměr se pohybuje od 2 do 4 cm, takže svojí velikostí postačí i zkušeným harcovnicím.

Zajímavostí tohoto vibrátoru je dráždivý výstupek, který vychází z těla „Iny“. Výstupek slouží k dráždění a masírování klitorisu. Tento výstupek má v sobě také zabudovaný vibrační motorek, takže váš klitoris se má na co těšit. Díky tomu si přijdou na své jak klitorální, tak vaginální ženy.

K dispozici jsem měla model v oranžovo-bílém provedení. Barev je na výběr více, ale mě byla dána k zrecenzování a vyzkoušení tuto kombinaci barev.

Vibrace mají podobnou intenzitu jako konkurenční výrobky od Fun Factory. Jejich intenzita je dostačující, takže se nemusíte bát, že by šlo o nějaké „lechtátko“. Co však musím vyzdvihnout oproti FF je hlasitost vibrací. Slušelo by se říci spíše tichost, protože vibrátor Ina není takřka slyšet, přestože vibrace jsou silné.

Zjistěte kolik stojí vibrátor LELO Ina
ZJISTIT CENU

Vibrace se zapínají pomocí tlačítka + (plus). Logicky tlačítko (mínus) slouží k ubírání intenzity vibrací. Kdyby vám nestačily samotné vibrace (až 6 stupňů intenzity), tak můžete využít 7 pulzních programů. Díky pulzním programům si budete moci užívat a nebudete se muset obávat, že prožitek z opakujících se vibrací se bude časem snižovat a snižovat. Intenzitu pulzních programů můžete regulovat stejně jako u klasických vibrací, takže variant je opravdu mnoho. S vibrátorem INA se rozhodně nudit nebudete.

Jednoduchý, ale přesto výkonný i na klitoris

Jelikož se jedná o velmi sofistikovaný a luxusní vibrátor, tak nepřichází v úvahu napájení na tužkové baterie. Proto je zabudovaný akumulátor, který se nabíjí ze zásuvky. Nabíjení trvá přibližně hoďku a půl. Pokud vibrátor potřebuje nabít (přibližně po 3 hodinách používání), tak tlačítka začnou červeně svítit. Při nabíjení blikají tlačítka červeně, dokud není plně nabit.

Velmi mě potěšily oba vibrační motorky (tělo vibrátoru + klitorální výstupek). Jejich kombinace mi přinesla hodně příjemných chvil. V některých pulzních programech se dokonce tyto motorky střídaly a doplňovaly, takže o netradiční vibrační kombinace nebylo nouze.

Velkým plusem pro mě byla možnost „zamknout“ klávesnici, tak jak to známe například z telefonů, či mp3 přehrávačů. Díky tomu jsem se nemusela bát, že těsně před vrcholem si omylem přepnu program a veškerá píle a nahromaděná touha přijde nazmar.

Klady

Zápory

Luxusní zpracování Vyšší cena
Sametově jemný silikon
Silné a tiché vibrace
Možnost zamknout ovládání
Textilní obal v balení
Moderní akumulátorové nabíjení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: