Švédská značka designových hraček pro dospělé už před časem představila 3. generaci svého partnerského vibrátoru (ten je poměrně podobný We-Vibu, který založil celý segment partnerských vibračních hraček). Jak dopadlo u nás při testování? Máme pro vás recenze od 1 páru, takže si užijete reference z obou stran barikád.

Tvarem Tiani 3 rozhodně zaujme

Není to překvapivé, ale Tiani stále pokračuje v zavedeném tvaru písmene U, tentokrát má však jeden konec výrazně větší (ač konkurence má oba stejně velké). Je to kvůli tomu, že ve větším těle hlavičky je motorek, kdežto na druhé straně je jen lékařský silikon. Ten by měl správně držet vibrátorek tam, kde má přesně být.

Osobně mám právě k tomuto nesymetrickému tvaru výhrady, standardní 1:1 konce lépe drží v klíně – u misionáře je to v pořádku, v rámci mezí drží. Ale například na koníčka je to poměrně katastrofa, protože při přírazech občasně vyklouzává ven. A vy si rozhodně chcete víc užívat, než přemýšlet, kam se zase posunul…

Ovládání je čistě bezdrátové a vkusné

Je to jednoduché, až to bolí – jedno tlačítko na vibrátoru zapnete. Pak už ale musíte ovládat dálkovým ovládáním. To je skvělý nápad, ale kromě sexu tedy musíte mít na dosah ovládání. Na druhou stranu je to krásný designový kousek v čistě kulatém tvaru. Vypadá jako luxusní malý puk s 3 tlačítky. Tlačítka + a – vám nemusím představovat.

prostřední tlačítko je zajímavé, a obsahuje hned několik funkcí:

  • 6 vibrací,
  • režim Sense Motion 1 (regulujete vibrace naklonením ovládáním),
  • režim Sense Motion 2 (reguluje je kmitáním ovládače).

Vibrace jsou klasické, na tom se snad ani nic vymyslet nedá, ale velmi zajímavý je Sense Motion režimreaguje na vaše pohyby s ovládáním a to je neskutečně přirozené a jednoduché. Začínáte ve vodorovné poloze a při nakláněním do svislé polohy se vibrace zesilují. Tak jednoduché a až LELO to použilo. Za to rozhodně palec nahoru. Druhým Sense režimem ovládáte vibrace kmitáním – jako kdybyste chtěli něco protřepat. To je sice zábavné, ale pro sex to není zas tak moc použitelné. Prožívat přírazy a ještě kmitat rukou… No nevím.

Pro ulehčení přehledu o tom, jaké vibrace má zrovna vibrátor, zabudovalo LELO do ovladače stejný motorek, který kopíruje samotnou hračku. Jasně víte, jaké silné vibrace si vaše milenka užívá.

Zjistěte kolik stojí LELO Tiani 3
ZJISTIT CENU

Teď něco co zajímá – dálkové ovládání a dosah

No, tady přichází největší úraz této hračky – výrobce deklaruje 12 metrový dosah. A to netuším jak na to přišel, protože mnohdy signál z ovladače „přerušily“ sevřená stehna přítelkyně. Takže pro použití musíte volit správný úhel a vlastně i celou polohu. Docela otrava.

Ještě k tomu mě unavovalo nabíjení – vibrátor má naštěstí integrovanou baterku, ale proč někoho napadlo do ovládání dát běžné AAA baterie? Proč taky není nabíjecí stejnou nabíječkou? To je dost podpásovka. Musím ale uznat, že výkon baterií je cca 9-10 hodin, což je solidní.

A nakonec slibované naše zkušenosti

JÁ:

Osobně miluji partnerské hračky, neruší, jsou zavedené a hodně nápomocné pro orgasmus = nejenom jí, ale i mě. Až nové generace (jak konkurence, tak LELO) přidalo dálkové ovládání, které vše ulehčuje a činí sexování přirozenější. ALE zatím jsem perfektní ovládání našel jen u pár kousků – LELO Tiani 3 to bohužel není. Přitom je to škoda, je zábava vibrátor ovládat při „klasice“, nebo při BDSM hrátkách, kdy je ona submisivní (a ideálně svázaná) a musí „trpět“ dráždění a vibrace v klíně:)

PARTNERKA:

Výtky k držení v klíně už jste si asi přečetli. Za mě je skvělé ovládání přes SENSE režimy. Neskutečně příjemné a intuitivní, stačí jen naklonit ovladač a hned máte špičku vibrací. A pak přestanete. A pak znovu pomaloučku do co nejsilnějších. Jen se mi u silnějších vibrací vše slívá do jednoduchého bzukotu (ale to mám se všemi hračkami co mají hromady režimů vibrací). Druhý režim SENSE jsem využila hlavně u hraní sama se sebou – jednotlivé pohyby jsou dost podobné, jako když ho přítelovi honím:) A to já ráda, takže mám hodně natrénováno.

Resumé z recenze/testu nakonec

LELO bohužel má nádherné hračky, ale mnohdy mi přijdou jako prototypy, které chtějí dostat (třeba kvůli silné konkurenci) rychle na trh, ale nemají je moc vychytané. A nejhorší je to, že LELO opravdu levné hračky nemá… Takže si občas připadáme jako praštění testovací králíci, kteří za to ještě draze platí. Tiani 3 patří už k tomu lepšímu ok této značky, ale má podle mě ještě mouchy, které mohou vadit i vám – ač je to dost relativní, i s tímhle kouskem a přítelem se skvěle udělám, jen to chce nějaké kompromisy…

Klady

Zápory

Čistý a krásný design Ztrácí signál
SENSE ovládání vibrací Díky tvaru vyklouzává
Čistý silikon Nenabíjecí baterie u ovládání
Jednoduché nabíjení Dražší na to co umí
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: