Nedalo nám to a v rámci redakce jsme připravili vlastní redakční podcast. Chceme na jeho obsah jít trochu od lesa, byť hosty také budeme časem zvát.

Kdo a proč?

Obsahově chceme stát tématech, které pálí naše čtenáře (jak v komentářích, poradně či na soc. profilech) a odpovídat na ně a reflektovat je budou členové naší redakce.

Primárně Petr (šéfredaktor) a Aly (testerka a editorka), které máme hned po ruce, ale postupem času si pozveme i další členy naší košaté Lascivní „rodinky“.

Máme odkud čerpat, protože redakcí prošlo přes 36 autorů, testerů (i testerek či jiných genderů) či redaktorů.

V našich řadách najdete snad všechny strany – hetero, homo, bi, sissy, trans, milovníky vanilky i BDSM, latexu i kůže, … Moc témat nám není cizí a i přes 14 let v oboru stále máme co objevovat a učit se = třeba právě od hostů, které chceme zvát na ta témata, u kterých my sami rozhodně nejsme odborníky, ale chceme předat ucelený pohled i díky nim.

Témata našeho podcastu

Tematicky se budeme točit kolem sexuálních praktik, vztahových problémů a samozřejmě erotických pomůcek a akcí – přeci jenom otestovali jsme na sobě přes 600 erohraček a navštívili desítky českých i zahraničních akcí.

Plus i hosty máme kde brát, protože jsme prozatím vyzpovídali (byť jen v psaných rozhovorech – osobně či na dálku) přes 85 českých osobností (z řad blogerů, pornohereček, OF amatérek, sexuologů, literátů, či tvůrců sexuálních pomůcek, …).

Kde ho poslouchat:

Úvodní díl

Poslední díl (50.) – PsychoZdenka v rozhovoru

Making off 1 a 2

Spolupracujeme: