Tyto specifické vibrátory jsou skvělé pro anální hrátky – ať už formou předehry před klasickým sexem, přípravou na „zadní sex“, nebo jako vzrušivý doplněk k masturbaci. Tyto hračky určitě nepatří do zadečkům jen pánům (kteří oproti ženám mají prostatu – a tedy další citlivý bod na dráždění).

Jak jsme vybírali nejoblíbenější vibrátory pro zadeček za rok 2024?

U těchto erotických pomůcek je klíčový jejich tvar, který musí být vhodný pro zadeček, dále jemný a celistvý materiál (kvůli zavádění a čištění), dostatečnou patku – pokud jeho tělo je kratší a mohlo by zaklouznout a samozřejmě…. VIBRACE. Tolik milované a tak příjemné právě při análním zavádění – vibrace uvolňují svalstvo, takže ulehčují zavedení i větších pomůcek (ať už délkově či průměrově.

Pokud byste chtěli ty nejlepší anální kolíky (neboli nevibrační dilda pro prdelku), jejich porovnávací recenzi najdete zde.

Co jsme brali v potaz:

 1. materiály (hypoaleergennost, jemnost, klouzavost, …,
 2. zpracování (lícování všech částí, absence chyb, …),
 3. funkce (co umí oproti klasickým vibracím, …),
 4. sílu vibrací (polechtají vás, nebo dostanou do kolen?),
 5. typ nabíjení (výměnné baterie, akumulátory, magnetické, …),
 6. cenu (zajímá nás, ale není hlavním hodnotícím kritériem),
 7. a zábavnost (aneb těšíme se na další hraní, neleží nám v šuplíku, …).

To jsou naše hlavní parametry, které nás zajímaly při vytváření tohoto pravidelně aktualizovaného žebříčku. Je možné, že se časem do nich dostanou i další prvky – ale jedině když změní celý trh – třeba rotování, vyhřívání, propojení s telefonem, autopilot, … něco prostě revolučního. Dost z těchto jednotlivých funkcí už mají i zadečkové vibrátory v tomto žebříčku, ale rozhodně ne vždy všechny najednou.

Lascivní podcast – stačí ženě k orgasmu jen hračka?

Proč vlastně věřit našemu žebříčku?

Hračky v našich porovnávacích recenzích jsme měli reálně (nejen) v rukou, rozbalili jsme je, testovali (viz jednotlivé recenze). Všechny pomůcky jsme testovali týdny či měsíce, abychom našim čtenářům doporučili jen ty nejlepší kousky. A to takové, které jim umožní si více užívat sexu – v tomhle případě toho análního. A daří se nám to dle ohlasů už od roku 2010.

Tabulka 10 nejlepších análních vibrátorků

#FotkaDruhCo umíNabíjeníSíla vibracíRecenzeCena od (přibližně)Kde koupit
1.Rocks Off Rude Boy anální vibrátorRocks Off Rude BoySkvěle tvarovaný, s tvarem do L dráždícím i citlivou hráz. Hlavičkou přesně dopadne na prostatu a už se jí nepustí. Za nás jasný vítěz.1x baterie 1.5V typu N9Recenze1400 Kč
2.JoyDivision Xpander roztahovací kolíkJoyDivision XpanderRoztahovací vibrátor, který má i tvar L, takže dráždí jak prostatu, tak hráz a částečně vibracemi i varlata. 1x baterie AAA8Recenze2600 Kč
3.B-Vibe Rimming anální vibrační kolíkB-Vibe RimmingVibrační kolík, který má v sobě perličky, které rotují. Rotují přesně v místě análního věnečku, takže napodobují rimming = lízání jazýčkem.Magnetické s USB (vlastní akumulátor)8Recenze2900 Kč
4.Fun Factory Duke anální vibrátorFun Factory DukeVévoda análního dráždění – skvěle anatomicky tvarovaný, ideálně do L tvaru = dráždí i hráz. Vibrační patrona je vyjmutelná, takže se dá použít i při předehře.Magnetické s USB (vlastní akumulátor)8Recenze1900 Kč
5.Seven Creations Velvet vibrační kolíkSeven Creations VelvetZajímavě tvarovaný vibrační kolík, který je vhodný nejenom pro začátečníky. Vibrační patrona umí pulzní vibrace, takže vás neomrzí ani po delším dráždění.3x knoflíkové baterie LR44 a 1x alkalická 12V baterie 23AE7Recenze1400 Kč
6.Pipedream Butt Blaster nafukovací kolíkPipedream Butt BlasterNafukovací kolík, který zvětšuje svůj průměr – u něj nemusíte ručně pumpovat, má v sobě mini-kompresor, který tu práci za vás udělá. Revoluční hračka, díky které máte volnější ruce.2x AA baterie8Recenze1400 Kč
7.Fetish Fantasy Extreme nafukovací kolíkFetish Fantasy Extreme nafukovací kolíkNafukovací kolík klasického typu s balónkem pro ruční nafukování. Přesto je skvěle zpracovaný a rozhodně je důstojným zástupcem vibračních kolíků.2x AA baterie7Recenze1600 Kč
8.Icicles skleněný anální vibrátorIcicles skleněný anální vibrátorVibrátor ze skla, s výraznými výstupky a vyjímatelnou extrémně silnou vibrační patronou. Dálkové ovládání je na drátu, ale je dostatečně dlouhé, aby se nepletlo.3x AA baterie 7Recenze1100 Kč
9.G-vibrátorG-vibrátorJednoduchý, levný, ale přesto funkční – takový je G-vibrátor speciálně tvarovaný na mužskou prostatu. Díky pevnému tělu skvěle dosedne na prostatu a namasíruje ji až do alelůja.2x AAA bateriemi6Recenze600 Kč
10.Nafukovací latexový kolík s vibracemiNafukovací latexový kolík s vibracemiZákladní model nafukovacích análních kolíků, který má ještě k tomu jednoduché vibrace s dálkovým ovládáním. To je sice připojené na drátku, ale vzhledem k ceně je to drobnost, kterou můžete přehlédnout.2x AA baterie7Recenze1200 Kč

Rocks Off Rude Boy – recenze

Za nás neskutečně příjemný „mizera“ – tvarově naprosto geniální, krásně do nás vklouznul, dobře držel a se silnými vibracemi. Za nás právem král análních vibrátorů, s ideálním drážděním prostaty – a to ani nenabízí žádné futuristické vychytávky jako rotace, pulzy, přirážení, … je to prostě skvělý a léty prověřený anální vibrační pomocník.

Klady

Zápory

Čistý matný silikon Nestandardní baterie
Jednoduchý a anatomický tvar Nemá vlastní obal
Velmi silné vibrace
Dráždí i hráz
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

JoyDivision xPander – recenze

Tenhle kousek je náš druhý nejoblíbenější – a to díky novému typu roztahování. Není potřeba k němu latexový obal a nafukovací balonek, ale jen pružný prvek uvnitř dutého kolíku. Tedy se zasouvá ve zmenšeném průměru hned po zavedení se roztáhne a pořádně vás vyplní.

Dokud nevyzkoušíte nějaký ze zvětšujících se vibrátorů, nepoznáte tu hlavní slast z análních hrátek. Je to neskutečný pocit – a zde v kombinaci s velmi silnými vibracemi a tvarem na prostatu.

Klady

Zápory

Roztahovací část Vibrační patronu horko těžko vyjmete
Vyjmutelná patrona Vyšší cena (ale vyplatí se)
5 silných vibrací
Dráždí i hráz
Jemný, ale pevnější materiál
Saténový obal
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

B-Vibe Rimming – recenze

Inovátorský vibrátor, který právem získal hned několik ocenění po celém světě – uvnitř těla vibrátoru rotují perličky a masírují anální věneček. Má to napodobovat dráždění jazýčkem (neboli rimming) a za nás je to intenzivní zážitek.

V kombinaci s příjemným silikonem, výraznou patkou a dálkovým ovládáním je to silný aspirant na nejoblíbenější vibrátor v naší pánské části redakce. V podstatě první 4 kousky našeho dnešního seznamu jsou srovnatelné bomby, které vaše anální dráždění posunou do nečekaných slastí.

Klady

Zápory

Čistý silikon Klasická baterie v ovládání
Perličkové rotace v patce Hlasitější než bychom si přáli
Dálkové ovládání
Luxusní pevnější obal
Magnetická nabíječka
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Fun Factory Duke – recenze

Německé Fun Factory si vždy zakládalo na zajímavém designu, čistém silikonu a praktickým funkcím. Duke je přesně takový produkt, jaký od FF očekáváme = vyrovnaný po všech stránkách, skvěle tvarovaný pro pánskou prostatu a ještě s vyjímatelnou vibrační patronkou. A s tou si užijete další hrátky – nejenom na pánském těle, ale klidně při předehře s partnerkou. Patronka je na svou velikost solidně silná a magnetické nabíjení vám ji v případě potřeby dobije rychle.

Klady

Zápory

Výjimatelná patrona Patrona se špatně vytahuje
Voděodolnost Chybí český manuál
Systém dobíjení Cena může být odrazující, ale kámoš je to k nezaplacení
Cestovní velikost
Intenzita vibrací
Dostatečný výběr programů
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Seven Creations Velvet – recenze

Tvarově jemný, vhodný pro začátečníky a doplněný hlavně u zajímavé pulzace. Jsou to netradiční vibrace spojené do výraznějších intervalů, které vás rozhodně nebudou za chvíli nudit. Dálkové ovládání patří k těm jednodušším, ale svou práci si odbyde s klidem a grácií = nezradí vás při žádné situaci. Cenově patří tento vibrátor do nižší střední třídy, ale přesto má sametový silikon a ideální tvarování pro trénování zadečku.

Klady

Zápory

Možnost použít vibrační vajíčko i samostatně Nízká výdrž baterií
Tiché, ale zároveň silné vibrace Nemožnost dobíjet
Nastavitelná intenzita vibrací Možno použít jen lubrikační gely na vodní bázi
Příjemný silikonový materiál
Voděodolný
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Pipedream Butt Blaster – recenze

Elektronicky nafukovaných kolíků moc na trhu není – kdovíproč, ale nás tato funkce rozhodně baví. Na jednoduchém ovladači si sami ovládáte nafukování, vypouštění, vibrace, … stačí pár tlačítek a máte neskutečně vyplněnou prdelku, skrze kterou se do celého klína dostávají intenzivní vibrace.

Je to rozhodně žádaná vlastnost u anální pomůcky, proto je tu nafukování/měnění průměru vícekrát zmiňováno. Za nás Butt Blaster je solidní vibrátor a když bychom si mohli vybírat, určitě bychom brali variantu s elektronickým nafukováním, než ručním.

Klady

Zápory

Vybrané materiály Napájecí kabel
Solidní zpracování Větší velikost
Rychlost nafukování
Vlastní mini-kompresor
Čisticí a lubrikační doplňky
Voděodolnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Fetish Fantasy Extreme nafukovací kolík – recenze

V základu jednoduchý kolík, který ale jak název napovídá je nafukovací. Takže krásně mění průměr dle vaší libosti – zavedete si menší kolík a poté už jen přifukujete a přidáváte vibrace. Vražedná kombinace, která v kombinaci s jemnějším drážděním klína vede k bombastickým orgasmům. Těžko se takový výbuch předává přes text, je důležité to prožít, dvojí vyplnění a vibrace jsou solidní zbraně a těžko jim odoláate. Tento model je ideálním zástupcem levnějších kousků, ale dostanete za to solidní zpracování, měkký latex a jednoduché nafukování. Není moc co řešit.

Klady

Zápory

Extrémní velikost při nafouknutí Materiál
Jednoduchá regulace vibrací
Nafukování pumpičkou
Nejenom pro anální stimulaci
Bezpečnostní pojistka
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Icicles skleněný anální vibrátor – recenze

Netradiční materiál na pohled i dotek = takové je borosilikátové sklo, kterým se proslavila značka Icicles (neboli rampouch). Sklo je odolné, extrémně kluzké, citlivé na teplotu (můžete ho chladit/nahřívat) a dobře přenáší vibrace = co více chtít u análního vibrátoru?

V základu je tento kousek „jen“ skleněným dildem, ale v patce má otvor na připojení přibaleného vibračního vajíčka (na svou velikost asi nejsilnějšího na trhu vůbec). Ovládání „dálkové“ je bohužel jen na kabel, je to přeci jenom starší model, ale rozhodně vás to nebude moc omezovat. Zavedete vibrátor, zapnete a budete přirážet či kroužit, … slast můžete zlepšit ještě zmiňovanou změnou teploty – kostkami ledu či horkou vodu před zavedením.

Klady

Zápory

Skleněný materiál Menší rozměry (začátečníci je ale ocení)
7 vibrací
Výrazné výstupky
Oddělitelnost vibrační patrony od kolíku
Využitelné i bez vibrací jako dildo
Lehce opalizující povrchová úprava
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

G-vibrátor – recenze

Jednoduchý pevný vibrátor, který je tvarově naprosto ideální právě pro pánskou prostatu – proto se jmenuje G = g-bod = Grafenbergův bod. Právě tak se označuje prostata. Díky pevnému tělu a kulovité hlavičce skvěle tento anální vibrátorek namíříte na citlivou prostatu a můžete už si užívat jen vlny slasti.

Pevné tělo výborně přenáší vibrace, takže si užijete mířený „útok“, který si rozhodně budete chtít častěji zopakovat. A to jak při samotinké masturbaci, nebo se zvídavou partnerkou, která vás chce odměnit (či zdravotně nakopnout) a dopřeje vám masáž prostaty.

Klady

Zápory

Snadná manipulace Mohl by mít silnější průměr i vibrace
Pevný a klouzající plast
Nezapáchá
Jednoduchá regulace vibrací
Zahnutá hlavička na prostatu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Nafukovací latexový kolík s vibracemi – recenze

Za nás jeden z našich prvních análních kolíků vůbec. To překvapení z prvního nafouknutí si budeme pamatovat asi navěky. Dostat ho do sebe byl první úkol, ale užívat si vibrace při plném nafouknutí v prdelce, … to byla druhá mise.

A za nás velmi úspěšná, nafukovací kolíky/vibrátory patří od té doby k našim nejoblíbenějším hračkám vůbec. Po důkladném vyčištění nemusí jít tento vibrátor jen do prdelky, ale také do ženského klína – naplnění a vibrace udělá snad ještě větší službu než u zvídavých prdelek pánů… Vyzkoušeno za vás 😉

Klady

Zápory

Kvalitní provedení Nenafouknuté dildo je tvrdé
Tělová barva Kabel od ovládání se občas plete, kam nemá
Velikost před i po nafouknutí
Jednoduchá regulace vibrací
Tvar špičky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Proč zrovna tyto kousky vyhrály v naší porovnávací recenzi?

Jsou ideálním průnikem kvality, ceny a zajímavých funkcí. Dejme si ruku na srdce (nebo do klína) – kvalitních hraček je na trhu dost, řekněme stovky, ale vy nechcete mít doma od každého druhu (anální vibrátory, anální kolíky, vibrátory na klitoris, honítka, …) 5 kousků, ale ideálně 1 ten nejlepší, nejbombovější, nejorgasmičtější, … prostě nej, nej nej.

A k tomu slouží tyto naše žebříčky. Abyste si vybrali už z našeho užšího výběru (otestovali jsme více jak 300 erotických pomůcek na vlastním těle) a měli jistotu, že neprohloupíte a nekoupíte si sice na první pohled hezkou hračku, ale v praxi naprosto nudnou a nepříjemnou.

Takže pokud chcete ty nejlepší vibrační hračky pro prdelku, začněte od 1. místa a vyberte si tu (nebo ty), které vám nejvíce sednou. Jak tvarově, velikostně, materiálově a samozřejmě i barevně – hračka se vám prostě musí líbit = přestože zrovna v tomhle případě ji více neuvidíte, než uvidíte 😉

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 11 názorů

V jednoduchosti a rychlosti: jaký je rozdíl mezi análním vibrátorem a klasickým vibrátorem? Děkuji za odpovědi, či upřesnění 🙂 Jsem zmatená upřímně.

Ahoj Markéto!

Hlavní rozdíl mezi análním a klasickým vibrátorem spočívá v jejich tvaru a účelu použití.

Anální jsou navrženy speciálně pro anální použití a obvykle mají širší základnu nebo zastavovací část, aby zabránily úplnému vniknutí do konečníku.

Klasické vibrátory jsou určeny pro vaginální použití a mohou mít různé tvary a velikosti. Důležité je používat anální hračku pro anální stimulaci a klasický vibrátor pro vaginální dráždění, aby se zabránilo zdravotním komplikacím.

Prosím jak vybrat správnou velikost análního vibrátoru, když jsem začátečnice a mám docela strach? Nápad to byl od mého zajíčka, rád experimentuje, ale já se obávám roztažení. Děkuji za radu.

Dobrý den Martino! Pro začátečnice je důležité začít s menším análním vibrátorem, který je snadno zaváděcí a pohodlný.

Doporučuji z mé zkušenosti vybrat vibrátor s průměrem kolem 2,5 cm nebo menším. Jakmile si zvykneš na menší velikost, můžeš postupně přecházet na větší anální vibrátory, pokud máš zájem.

Pro pány máme připravený i návod od zkušeného testera/harcovníka: Jak se poprvé připravit na pánský anál? Vím to! NÁVOD

Jaký druh lubrikantu bych měla použít s análním vibrátorem? Děkuji za odpověď od někoho z redakce, ideálně z ranku testerů O:-))

Ahoj Lucie!

Při použití análního robertka je důležité používat lubrikant na bázi vody. Silikonové či olejové lubrikanty mohou poškodit materiál vibrátoru, pokud je ten také vyroben ze silikonu. Lubrikant na bázi vody je kompatibilní se všemi materiály a zajišťuje pohodlnější a bezpečnější zážitek.

Asi klasická otázka častá: je možné používat anální vibrátor během těhotenství? Děkuji za informace. Nenašla jsem totiž jednoznačnou odpověď nikde na netu.

Během thotenství je důležité být opatrný při používání sexuálních hraček, včetně právě zmíněných análních vibrátorů.

Je nejlepší konzultovat svého lékaře nebo porodníka ohledně používání análního pomocníka během těhotenství, aby se zvýšila bezpečnost pro tebe i tvé dítě.

Víte, jak často bych měla čistit anální vibrátor? Děkuji za rady – očekávám, že vždy – pokud ho dle vašich dřívějších rad ze sexporadny nebudu mít v kondomu = což osobně já preferuju, ale přítel má rád ten pocit „naživo“… :¨)

Ahoj Terezo! Rozhodně vibrátor by měl být čištěn před i po každém použití. Je důležité udržovat čistotu sexuálních hraček, aby se zabránilo infekcím nebo bakteriálním problémům. Doporučuji používat speciální čisticí prostředek pro sexuální hračky nebo mýdlo a teplou vodu.

Jak správně zavést anální vibrátor? Děkuji za odpovědi – je to poprvé, tak mám strach z bolesti O:)

Dobrý den Kláro! Při zavádění análního vibrátoru je důležité postupovat opatrně a pomalu. Nejprve použij dostatek lubrikantu na bázi vody na vibrátor i okolí konečníku. Poté začni zavádět vibrátor do konečníku špičkou, zatímco jemně tlačíš. Ujisti se, že se cítíš pohodlně a uvolněně, a pokud cítíš bolest nebo nepohodlí, zastav a zkus to znovu později.

Doporučuji náš lety prověřený návod: Jak na anální sex, aneb jak roztáhnout prdelku – NÁVOD – prověřen stovkami zkušeností O.)) na nás samotných…

Chtěla bych se zeptat (manžel se stydí sem napsat, nevím proč :)) Přeci nekoušete.., jaký typ análního vibrátoru je nejlepší pro stimulaci prostaty? Děkuji za radu.

Ahoj Veroniko! Pro stimulaci prostaty partnera doporučuji hledat anální vibrátor s prohnutým koncem, který je navržen speciálně pro dosažení a stimulaci prostaty. Tyto vibrátory často nazýváme „prostate vibrátory“ a jsou ideální pro intenzivní stimulaci této oblasti.

Pár tipů:

 1. BASIC X WILL – je to ten pravý stimulátor pánské prostaty?
 2. Udělala se Sissy vibracemi v kundičce? RECENZE dálkově ovládaného análního vibrátoru (na prostatu) Magic Motion Solstice
 3. Jaký je vibrační stimulátor prostaty Basic X Leon v akci?
 4. Aneros Helix Syn – luxusní a důmyslný na masáž prostaty

Ráda bych věděla, zda existují bezdrátově ovládané anální vibrátory? Děkuji za odpověď.

Ano, existují bezdrátové anální vibrátory, které jsou ovládány dálkovým ovladačem nebo chytrým telefonem. Tyto vibrátory mohou být velmi praktické a umožňují ti snadno měnit rychlost a režim vibrací bez nutnosti manipulace s kabelem. Mnoho z nich nabízí také možnost synchronizace s hudbou nebo ovládání prostřednictvím aplikace na telefonu pro ještě více zábavy.

Vyloženě smart/chytrý doporučuji: TEST dálkově ovládaného análního vibrátoru (na mužskou prostatu) od Magic Motion

Mám dotaz: jaký materiál je nejbezpečnější pro anální vibrátory? Děkuji za info

Ahoj Lenko! Nejbezpečnějšími materiály pro anální vibrátory jsou medicínský silikon, sklo a nerezová ocel.

Tyto materiály jsou hypoalergenní, neobsahují ftaláty a jsou snadno čistitelné.

Medicínský silikon je zvláště oblíbený pro svou jemnost a pružnost, která zajišťuje pohodlné použití.

Dobrý den, jsem Petra a ráda bych se zeptala, zda je možné používat anální vibrouše ve sprše nebo vaně? Děkuji za odpověď.

Dobrý den Petro! Anální vibrátory mohou být použity ve sprše nebo vaně, pokud jsou vodotěsné.

Při výběru análního vibrátoru si přečti popis produktu a ujisti se, že je označen jako vodotěsný.

Vodotěsné varianty poskytují bezpečnost a pohodlí při použití ve vodě, ale i tak je důležité je po použití důkladně vyčistit.

Mrkněte se do tabulky výše a proklikejte si jednotlivé odkazy na shopy, tam je vždy více infa o vodotěsnosti – bacha, je to vyšší stupeň ochrany než pouhá voděodolnost.

Chtěla bych vědět, jak dlouho bych měla používat anální vibrátor při jednom hraní s milencem? Ptá se hlavně on, hodně ho rajcuje, že budu vyplněná od něj i hračkou… Děkuji za radu.

Ahoj Michaelo!

Délka použití análního vibrátoru záleží na tvých osobních preferencích a pohodlí. Někteří lidé mohou mít zájem o krátké dráždění trvající jen několik minut, zatímco jiní mohou preferovat delší trvající až několik desítek minut. Klíčem je poslouchat své tělo a respektovat své hranice.

Jde i o záměr = jestli je to cílem = být vyplněná hračkou, nebo je to uvolnění/předehra pro plný anální styk s penisem, který už do uvolněné prdelky vklouzne pak mnohem lépe :-))

Spolupracujeme: