Pro všechny příznivce análních hrátek i úplné začátečníky je tenhle mazlík naprosto stvořený. Už dlouho jsem chtěla vyzkoušet nějakou hračku, která bude hýčkat moje pozadí, a myslím, že líp jsem si nemohla vybrat. Za mě splňuje všechny aspekty, které jsou pro mě důležité – příjemný materiál, dokonalý tvar, optimální velikost a široký rozsah intenzit vibrací.

Jak jsem si ho zaváděla?

Dokonalý tvar tohohle sameťáka oceníte ihned při jeho zavádění. Zajede tam naprosto hladce a nebude ho chtít ani ven. Anatomicky splyne s vaším zadečkem, a po zapnutí vibrací teprve začne to pravé rošambo. Polije vás příjemné horko a jeho intenzita začne postupně zvyšovat, jakmile si začnete hrát s ovládáním. Horním tlačítkem si můžete měnit jednotlivé pulzní programy dle své libosti a spodním měníte stupeň či intenzitu vibrací. Je jen na vás jak moc dlouho se chcete „trápit“.

VIDEO z našeho rozbalování:

Dejte ovládání k vibracím svému partnerovi

Pro párové hrátky je ideální svěřit ovladač do rukou partnera a nechat se jím ovládat. Otrlejší mohou vyzkoušet tuto hru i mimo intimitu a soukromí svého obydlí. Pod oblečením je zcela neviditelný, záleží jen, jak jste schopní udržet své hlasové projevy a chutě na uzdě. Ještě že existují osamělá zákoutí, prázdné místnosti či odlehlé parkoviště v přírodě, kde je možnost pokračovat v krasojízdě.

Zjistěte kolik stojí Anální kolík Velvet
ZJISTIT CENU

Balení obsahuje anální kolík, vibrační vajíčko a dálkové ovládání. Součástí jsou samozřejmě i baterie, abyste mohli ihned tohoto krasavce vyzkoušet. Při vkládání baterií do vajíčka však pozor na orientaci baterií, aby bylo zajištěno jeho správné fungování.

Užijete si i bez zavedeného kolíčku

Pokud nepotřebujete vibrace, kolík je možné použít bez vajíčka, lze ho jednoduše vyjmout za pomocí silikonového poutka. Vibrační vajíčko také můžete pak použít třeba ke stimulaci klitorisu či dráždění bradavek. Ale bacha na to, není vodotěsné.

Jedinou nevýhodou tohoto miláčka je poměrně nízká výdrž baterií a nemožnost dobíjení. Pro prodloužení životnosti baterie doporučuju je vyjmout po každém použití.

Tohle je můj první anální kolík a ani jsem nečekala, že mě to bude s ním tak bavit. Možná snad ještě více než s klasickým vibrátorem. No vlastně nejlepší je spojit tyhle dvě možnosti v jednu a udělat si to maximálně výživný. Takže za mě plně doporučuji, má hodně univerzálních vlastností a skvěle vám sedne.

Klady

Zápory

Možnost použít vibrační vajíčko i samostatně Nízká výdrž baterií
Tiché, ale zároveň silné vibrace Nemožnost dobíjet
Nastavitelná intenzita vibrací Možno použít jen lubrikační gely na vodní bázi
Příjemný silikonový materiál
Voděodolný
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: