Tenhle stimulátor mě zaujal na první pohled. A když jsem si přečetl, co umí, tak to bylo jasné – musel jsem ho mít na test. Malá černá krabička, kterou jsem dostal, vypadala dost obyčejně na to, co slibovala.

Prostata? Jasně, sem s tím!

Uvnitř byl stimulátor, dálkové ovládání, nabíjecí kabel a aspoň v angličtině udělaný návod (ne, že by byl potřeba). Stimulátor je ve tvaru písmene L, ze sametového silikonu s jedním tlačítkem, kontakty na magnetické nabíjení a zlatým designovým prvkem (za mě tam být nemusel).

Kratší část je dlouhá cca 7 cm a lehce zahnutá, aby vibracemi masírovala hráz, delší cca 12 cm zakončená příjemně tvarovanou špičkou pulzuje nahoru a dolů.

Nabíjení je, jak jsem již psal, zajištěno magneticky, kabel je zakončen klasickým USB konektorem. Tedy v dnešní době vcelku už klasika a uživatelsky moc příjemná.

VIDEO z redakčního rozbalení:

Ovládání

Jak na stimulátor? Jednoduše – na těle je jediné tlačítko na zapnutí a přepínání režimů pulzování. Na dálkovém ovládání jsou tlačítka dvě. Jedno mění režim vibrací na hrázi, druhé mění pulzy. Samozřejmě dlouhým podržením lze motorky vypnout.

Díky dálkovému ovládání je tedy možné ovládat jen jednu nebo druhou část nezávisle na sobě, což je fajn. Celkem máte osm pulzačních programů a osm vibračních, což už je slušný výběr.

Použití

Na testování jsem se moc těšil, ale vzhledem k tomu, že jsem měl aktuálně problém tam dole (hemeroidy, jestli neznáte, závidím), tak jsem testování musel na chvíli odložit. Netěšilo mě to, ale krvavé lázně by nebyly dobře.

Zjistěte kolik stojí Basic X Will stimulátor prostaty na dálkové ovládání
ZJISTIT CENU

První test tedy proběhl se zpožděním. Vzhledem k relativně hladkému tělu, které má jen „nařasení“ uprostřed kvůli vyjíždějící špičce, je potřeba s gelem být rychlý jinak steče dolů.:)

Po zavedení a spuštění pulzů na prostatu se dostavil úplně nový pocit.

Tohle neznám a je to jiné, než strap-on. Spodní polovinu drží váš svěrač a špička pulzátoru se uvnitř volně pohybuje kolem prostaty. K tomu je potřeba ještě přičíst vibrace z vnějšku, které se rozlévají celým tělem stimulátoru.

Pocity to byly hodně příjemné, ale tak nějak jsem čekal explozi, která se nekonala.

Takže jsem měl jen veliké očekávání a to nebylo zcela naplněno.

Údržba

Vzhledem k tomu, že je tělo celé silikonové a nabíjení je pomocí magnetického konektoru, omývání je bez problémů. Jde i povytáhnout špičku a napnout tedy nařasený silikon na těle, abyste se dostali do všech záhybů a umyli hračku všude.

Při nabíjení bliká LEDka v tlačítku, dálkové ovládání jede na klasickou knoflíkovou CR2032.

Hodnocení

Jak to vidím celkově? Měl jsem velká očekávání a to nikdy není dobře. Nemůžu říct, že by mě hračka zklamala, to ne. Naopak mi přijde, že jde o takové ošklivé káčátko, které můžete v nabídce přehlédnout.

A to by, pokud máte anální hrátky rádi, byla docela chyba.

Cena za tuto hračku je dost přijatelná, údržba je jednoduchá, dobíjení je pohodové a ovladač používá baterku, kterou seženete leckde. Za mě je to opravdu zajímavá hračka s nevšedním pulzováním.

Klady

Zápory

Materiál Až na mé přehnané očekávání a subjektivní problém se zlatým prvkem jsem nenašel
Magnetický konektor
Pulzy a vibrace
Dálkové ovládání
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: