Dostal se mi do rukou tzv. „prostate anal vibrator“. což sice nezní jako přístroj pro ženu, ale za pokus to stálo. Plus později se do testování přidal partner, takže výsledek dnešní recenze je pohled ženy i muže.

Balení

Zde vás nic nepřekvapí – klasický papírový obal, vnitřní část z černého plastu.

Součástí balení je samotný vibrátor, dálkový ovladač, mini návod a kabel na nabíjení. Ničím nepřekvapí a ničím neurazí.

Líbilo se mi balení tím, že většina výrobků má plastové průhledné okénko, kde člověk vidí výrobek. Je to určitě vhodné na prezentaci ve fyzickém sexshopu, kde chcete vidět o co jde. Na internetovém je to ale opravdu jedno.

Pro mě je opačná varianta – právě tato – ideální = balení je diskrétní, jen černá barva, plameny a text.

Výrobek

Samotný vibrátor (nebo kolík, chcete-li) je vyrobený z příjemného a měkčího černého silikonu, který je pěkně hebký na dotek. Jakoby sametový.

Za ten by se nemusela stydět jakákoliv dražší erotická pomůcka.

Na boční straně je ale lesklý plast, který má působit jako růžové zlato (alá rosegold), ale bohužel působí dost levně. Ovladač je také plastový, docela veliký, ale vhodný i do ženské dlaně. Do mužské naprosto ok.

Nabíjení

To je zde řešené klasickým propichovacím kabelem – na jedné straně tupý osten pro zapojení do hračky do vhodného místa s nápisem DC a na druhé s klasickou USB koncovkou. Takže nabíjení z PC, či adaptéru, kterých jistě máte doma dost.

Design

Designově je opravdu vidět, že je určený primárně na mužský zadeček – dolní část má v přední části výstupek, který bude dle mého vhodný na masáže varlat. Což partner později potvrdil.

Musím uznat, že vibrace jsou dost silné a hlučnější, ale v posteli ve své domácnosti to opravdu nevadí. Možná během cestování na hotelu, by to byl problém, ale… bude si někdo stěžovat a bouchat do zdi, když to tam rozjedete?

12 rychlostí, opravdu silných a pulzační režimy – ty se mi líbily nejvíce.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Nejvíce se mi líbil samotný materiál hračky (heboučký silikon) a pulzní režimy.

Zjistěte kolik stojí Anální kolík Melo
ZJISTIT CENU

Osobně se mi nelíbila kombinace plastových součástí – lacinost dle mého. Partner to nehodnotil nijak špatně, ve své podstatě mu vzhled byl jedno, byl zvědavý na funkčnost.

Rozměry

  • Délka celková 14 cm
  • Použitelná délka 11 cm
  • Délka základní spodní části 10 cm
  • Největší průměr ve špičce 3,5 cm
  • Nejmenší průměr pro zasunutí 2 cm

Test samotný

Testovala jsem prvně coby žena, takže nejprve vaginálně a zde jsem dost narazila, Výčnělek, který je určený primárně na masáž prostaty, je ve vagíně zvláštní, někomu může být až nepříjemný. Otočení do různých poloh ale nemá vliv, vyzkoušela jsem si to po chvíli testování. Na dráždění venkovních partií je ovšem skvělý.

I přestože nejsem příznivkyně análních pomůcek, tuto jsem po delším čase znovu vyzkoušela a velikostně určitě není pro začátečníky.

A v mužském zadečku (nečekaně) funguje mnohem lépe – však je k tomu určen. Z mého pohledu dolní výčnělek neseděl na mou vagínu, takže neměl význam.

Partner ale jeho použití rozhodně kvitoval, tvarově špičkou i patkou dobře dosedl, takže vibrace se dobře přenášely jak na citlivou hráz i samotný anus a prostatu.

Dálkové ovládání je svým způsobem standardní a funguje i na další vzdálenosti. Dle výrobce je to 15 metrů, v běžném interiéru je to cca 10, dost dělají jednotlivé příčky.

Tlačítka lze ale dle mě krásně nahmatat, takže se dobře a prakticky ovládá. A to i v noci, což je určitě důvod vystouplosti jednotlivých tlačítek.

Jen pozor ovladač sám o sobě není voděodolný, proti tomu hračka je vodotěsná.

Shrnutí

Je to skvělý pomocník, pokud jste pár, kde ráda žena dráždí muže na prostatě. Plus můžete mu spodním výčnělkem dráždit perineum a případně přidržet vibrace na varlatech. Vaginální použití nedoporučuji, ale klitorální dráždění, kdy partner reguluje vibrace na dálku, je oproti tomu velmi zajímavé:)

Klady

Zápory

Ideální na prostatu Jen s gely na vodní bázi (je to prostě silikon)
Pulzní režimy Vhodný jen pro muže
Jemný silikon
Dálkové ovládání
Skvělý tvar špičky
Vodotěsnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: