Milí čtenáři, něco jiného, než jste zvyklí, že jo? Dnes budeme mluvit o intimním pomocníkovi, který možná není pro každého, ale ti, kdo se rozhodnou prozkoumat své tělo na úplně nové úrovni, budou odměněni. Ale co z něj dělá opravdu výjimečný kousek?

Materiál a jeho výhody

Jemný silikon, to je to, co potkáte na první pohled. Což je tak nějak jako objevit, že vaše oblíbená ponožka je vyrobená z kašmíru. Příjemná, luxusní, pohodlná. A je to bezpečné?

Samozřejmě, silikon je hypoalergenní a snadno se čistí.

Funkce a co umí?

Na první pohled se zdá, že BASIC X ZEKE je jen další v řadě. Ale jakmile ho vezmete do ruky, poznáte, že má co nabídnout. Pohyblivá špička je jako ten kamarád, který se vždycky nějak přizpůsobí. A tenhle přidá k pomoci šikovný prst ve vaší prdelce = a přesně tlačící/klepající na prostatu.

A kdo by nechtěl takového kamaráda s dálkovým ovládáním, že? Ale vážně, dálkové ovládání je taková třešnička na dortu. Je to jako mít ovladač od televize, jenom je to mnohem více osobní a zábavné.

A uvidíte ten efekt i jen při pohledu na penis/varlata = vibrace a pohyby se přenášejí svalstvem a jsou dobře viditelné i zvenku. To jsem narovinu nečekal.

A co vibrace?

Pohyblivá špička napodobuje pohyb prstu – má až 10 variant, což je opravdová hra. Ale proč je to důležité? Představte si pocit přirozené masáže, který ještě více intenzivní. Špička tedy nejen vylepšuje stimulaci, ale činí zážitek ještě přirozenějším.

Přepínání je prostě klasické – v kolečku za sebou jsou jednotlivé režimy/pulzy a máte na to podsvícené 1 tlačítko – hned vedle zapínacího/vypínacího = na tom se nedá moc zkazit ani vylepšit.

Pár čísel

  • Celková délka 12,7 cm
  • Zasunutelné délka 10,5 cm
  • Průměry 1.5 – 2,5 cm

VIDEO z redakčního rozbalování:

Hráz rozkoše?

Jak už jste si z fotek/videa všimli, tenhle vrnivý masér prostaty má nejen výstupek na prostatu, ale druhé zakončení pomyslného písmene L jde hezky na hráz = velmi opomíjenou pánskou erotogenní zónu.

Ta se dá jinak stimulovat i sama o sobě – masážním olejem a hlazením, nebo drtivými vibracemi třeba Magic wand hlavice.

To se dá využít třeba při zamčení subíka v klícce = tímhle ho postupně donutíte vydat vše ze „sebe“ = ikdyby nechtěl.

A nečekaně = milking prostaty vyzkoušen za vás.

Dvě 18+ VIDEA z testování Marka na všech 4

Dálkové ovládání vs. manuální

Ať už preferujete ovládání manuálně nebo dálkovým ovládáním, vše je jednoduché a intuitivní. A co je super? Můžete kombinovat obě funkce – pohyb i vibraci, což zdvojnásobí zážitek!

Zjistěte kolik stojí Basic X Zeke stimulátor prostaty
ZJISTIT CENU

Zeke má polootevřené očko pro lepší drží na svém místě – krásně se ukáže při poloze na všech 4. Kdy si vás váš protějšek může hezky masírovat, aniž by se musela moc snažit.

Jen očkem bude lehce korigovat úhel, kudy se bude zvídavý prstík nořit do vás.

Otestováno za vás = u psaní recenze mě napadá, že bychom to očko mohli zkusit přivázat provazem třeba k obojku, takový improvizovaný anální hák, ale musíme vyzkoušet jestli nebude vyklouzávat.

Napájení

Není to nic hrozného, žádný micro USB (za ten bych střílel už tehdy, natož dnes) – u ovládání je silikonové kolečko s otvorem = zkušenější vědí, že zde je napájení řešeno zabudovaným akumulátorem a k němu se energie dostane skrze „propíchnutí“ malou jehou z přiložené nabíječky.

Pro neznalé = je to lepší varianta nabíjení, než opravdu obnažený konektor, zajišťuje dostačující voděodolnost, ale není tak blbuvzdorné, jako například magnetické konektory od Fun Factory a dalších top značek (odpovídá zde ale cenovce hračky = takže ok).

Na jedno nabití jsme odpozorovali (podobně jako prodejce) že vydrží cca hodinu. Nabíjení oproti tomu zabere cca hodinu a půl. Nic hrozného ani na jednu stranu = dokonce je to i obdivuhodný výkon vzhledem k jemnosti a malosti těla vibrátoru.

Bohužel napájení není napájené stejným konektorem jako vibrátor, ale je zde knoflíková baterie CR2032 (už v balení) = seženete ji další za cca 25-35 Kč = nic vás nezruinuje, je v každém elektru.

Hodnocení

Tuhle hračku jsem při focení produktů pro ostatní testery chtěl poslat dál = prostě další prostatický kousek = vibrátor na mužský Gbod.

Změnil jsem názor při natáčení rozbalovacího videa pro redakci = ta špička, co se ohýbá jako prst, mě opravdu dostala.

Tohle jsem potřeboval zkusit a neodradil mě ani netypický zvuk toho zvídavého „prstění“.

Na zvuk se podívej do daného videa, ale je velmi podobný právě mini-šukacím strojům či pulzátorům – mechanicky třecí, ale uvnitř vás? Bude vám to jedno, to už jen brumlá a neřešíte ho. 🙂

Jinak přesně tenhle pohyb mám od naší trojky naučený pro perfektní vyprstění přítelkyně (naučila mě ho naše nová kamarádka) – ale zapojuji do něj více prstů…

A jen tak bokem, je to super start pro holčičí stříkání, ale o tom až jindy. A v jiném návodě. 🙂

Každopádně Zeke od Basic X (tahle řada produktů od Sexshopu je spíše základní, než ultra drahou a sofistikovanou) je hodně zábavný kousek, který od prvního testování si moc neodpočinul – souvisí to i s naší zálibou v prostatě, milkingu a cudnosti. Ideální parťák pro nás a věřím, že nejen pro nás. 🙂

Klady

Zápory

Dobře zvolený tvar výstupků Méně vzhledné balení
Citelný ohyb špičky Neobsahuje pouzdro pro uchování
Vibrace v obou zakončeních Propichovací nabíjení
Silikon a ABS plast
Průměr i pro začátečníky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Vypadá skvěle – díky i za ta videa, pěkně se u toho kroutí, jak ho sleduje a mizí v prdelce. Jen tak dál Marku a – Paní? Nevím jak ji/vás označit, ale pokračujte prosím.

Děkujeme a vyřídíme Markovi a jeho opravdu Paní (dle všeho dle nálady i Madam, jak nám občasně píše M.) = určitě rádi zase přispějí a souhlasíme, ta videjka patří k těm nejzdařilejším v 18+ sekci, ač natočené jen na mobil a ne žádnou super techniku.

A ten kousek je hodně pěkný, jen teď aktuálně před Vánoci (i díky nám) vyprodaný, fňuk. 🙂

Spolupracujeme: