Tento výraz má v sexualitě dva významy.

Milking jako erotická praktika?

  • Pro milovníky těhotných žen a jejich krásně kyprých tvarů existuje i další využití jejich stavu – tzv. milking – jedná se o sexuální ukájení nad tekoucím mateřským mlékem – často označováno jako milksex.
  • Opakované výstřiku spermatu – muž je tedy „dojen“ partnerkou či partnerkami, dokud může vůbec vyprodukovat nějaký ejakulát. V průběhu masáže dochází k částečnému nebo úplnému vyprázdnění prostatických žlázek.

Věnujme se jen samotné erotické praktice

Pro mnoho mužů je dráždění prostaty výrazně stimulující. Většinou se jedná o jednoduchou masáž prostaty, která je spojena s honěním penisu a ejakulací (bez nutnosti orgasmus).

Prostatu lze označit jako mužský bod G.

V průběhu masáže je možné provádět vnější stimulaci přes hráz nebo přes řitní otvor.

Doporučit vám můžeme tyto pomůcky vhodné na milking prostaty: Anus Toy, Fun Factory Boosty, Aneros Helix Syn a všeobecně všechny kousky ze sekce Prostatických masérů. 🙂

Pomůcky vhodné pro stimulaci – kde je koupit

Klady

Zápory

Lepší ceny Nemožnost zboží prohlédnout
Větší výběr pro každého
Značkové i neznačkové pomůcky
Diskrétní balení
Rychlé dodání
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Sexshop.cz Růžovýslon.cz Sexshopp.cz Flagranti.cz

Jaká je ideální poloha pro dojení muže?

Pro tuto aktivitu je využívána pozice na všech čtyřech, kdy je penis ztopořený a „dojen“ jako kráva. Může být také drážděna prostata přes anus (anální otvor), aby bylo nahromaděno co nejvíce sekretu, který tvoří podstatnou část mužského ejakulátu.

Milking v BDSM

Profesionální dominy dotáhnuly milking na takovou úroveň, že dokáží pouhým drážděním prostaty nechat muže ejakulovat (ale bez adekvátní rozkoše, která se vždy pojila s výstřikem/orgasmem). Tak může být muž například dlouhodobě uzamčen v pásu cudnosti. Je to typický trest/úkol pro dlouhodobě zamčené sissy / feminizované otroky. Viz rozhovory s Luckou a redakční testerkou Sissynou.

S tímto tematem souvisí i říjnový svátek zamčení, neboli Locktober.

Spolupracujeme: