Tento výraz má v sexualitě dva významy.

Milking jako erotická praktika?

  • Pro milovníky těhotných žen a jejich krásně kyprých tvarů existuje i další využití jejich stavu – tzv. milking – jedná se o sexuální ukájení nad tekoucím mateřským mlékem – často označováno jako milksex.
  • Opakované výstřiku spermatu – muž je tedy „dojen“ partnerkou či partnerkami, dokud může vůbec vyprodukovat nějaký ejakulát. V průběhu masáže dochází k částečnému nebo úplnému vyprázdnění prostatických žlázek.

Věnujme se jen samotné erotické praktice

Pro mnoho mužů je dráždění prostaty výrazně stimulující. Většinou se jedná o jednoduchou masáž prostaty, která je spojena s honěním penisu a ejakulací (bez nutnosti orgasmus). Prostatu lze označit jako mužský bod G. Vprůběhu masáže je možné provádět vnější stimulaci přes hráz nebo přes řitní otvor.

Jaká je ideální poloha pro dojení muže?

Pro tuto aktivitu je využívána pozice na všech čtyřech, kdy je penis ztopořený a „dojen“ jako kráva. Může být také drážděna prostata přes anus (anální otvor), aby bylo nahromaděno co nejvíce sekretu, který tvoří podstatnou část mužského ejakulátu.

Milking v BDSM

Profesionální dominy dotáhnuly milking na takovou úroveň, že dokáží pouhým drážděním prostaty nechat muže ejakulovat (ale bez adekvátní rozkoše, která se vždy pojila s výstřikem/orgasmem). Tak může být muž například dlouhodobě uzamčen v pásu cudnosti.

4.5/5 - (4 votes)