Ti pánové, kteří už zkusili anální stimulaci prostaty a sedlo jim to… moc dobře vědí, že dobrých hraček pro tohle dráždění je vždy málo. 🙂

Není jich nikdy dost

Nikdy není dost a v čase se i preference (a potřebné průměry a délky) mění. Takže jsem vzal s povděkem tenhle kousek, který do Lascivní redakce přišel ze Švýcarskaspolečně s pásem cudnosti Holy Trainer V4, protože ho prodává stejný e-shop (výrobce).

Je to také dvojice hraček, které spolu docela úzce souvisí.

Zamčení penisu v pásu cudnosti a nutnost vystříkat (ne pro orgasmy, ale pro mužské zdraví) je spolu opravdu spojené téma – a k němu se váže ještě praktika milkingu.

Neboli „mléčnění či dojení“ – v kombinaci s pány nemusíte čekat dojičku se savkou jako v kravíně (ač i takové hračky jsou aneb Suck-o-Mat a na zub se jim podíváme snad brzy).

Stříkání bez potěchy

V kombinaci se zamčením je tedy potřeba suba vystříkat, ale tak aby mu to nebylo příjemné (takže zruinovaný orgasmus), nebo aspoň si vynutit samotné semeno, aby vyteklo. A to je přesně milking = dráždění mužské prostaty (jiná ani jiná – my víme) za účelem, aby ji opustilo přes močovou trubici nahromaděné sperma.

Je to rozhodně specifická praktika, ale v komunitě kolem pásů cudnosti, femdom, BDSM a feminizace dost oblíbená.

Protože „stříkat“ by muži měli pro své zdraví, ale dominantní protějšky jim to samozřejmě nechtějí dovolit s příjemnými pocity. A tady přichází na řadu právě ideálně tvarovaná pomůcka pro prostatu – třeba právě AnusToy od HolyTraineru.

Plně silikonový anální kolík s vhodně tvarovanou špičkou (tvořenou 3 pomyslnými bublinkami) právě pro ideální tvar, pevnost a směr pro dráždění prostaty.

Podobné má třeba dříve testovaný Fun Factory Boosty. A stále můj oblíbený, jen škoda, že nedělají pro mě už větší velikosti – třeba XXL bych si přál ehm.

Pár čísel

  • Celková délka 10 cm
  • Průměr základny 20 cm
  • Největší průměr těla 3.7 cm

Nechybí ani dostatečná patka proti zaklouznutí anální hračky. Zde má tvar ideálních křidélek po boku, takže umožňuje nošení kolíku i celý den. Kdyby to byla kruhová patka, tak ta typicky tlačí půlky od sebe – tohle provedení naopak mezi ně zapluje a můžete s ním (nebo v tomhle scénáři spíše musíte) vydržet celou dobu.

VIDEO z rozbalování

Drží na svém místě

Vyzkoušeno za vás, že ho na svém místě udrží ideálně užší tanga:) A nakonec nechybí výstupek, za který se kolík právě dobře vytahuje.

A také lehce vystupuje z konce hračky, takže ji ucítíte při dosednutí třeba na kancelářskou židli jako já.

A můžete se na ní lehce kroužit a kroužit sebou = hračka na to samozřejmě v prdelce reaguje.

Zjistěte kolik stojí Anus Toy
ZJISTIT CENU

Zářivá jako polární záře?

Pro naši recenzi jsme si vybrali asi nejzajímavější variantu – Glow – částečně průhlednou – lehce opalizuje, když se na ni podíváte ve světle.

Další jsou čistě/plně černá, růžová (evidentně myslí na Sissy/feminizované subíky) a čistě průhlednou – typicky pro základní silikon.

V praxi

Oceňuji použitý lékařský silikon v konkrétní tuhosti – drží pevně svůj tvar, což je důležité pro správný tlak na prostatu při zavedení. Samozřejmě dá se zavést i opačně (stále ale hlavičkou do vás – ne kotvou napřed), takže musíte si uvědomit, že prostata logicky bude směrem dovnitř k penisu.

Takže tak i nasměrovat výstupky, aby ideálně dolehly. A pak už je to na vaší šikovnosti či znalosti svého těla – je důležité krouživě a trpělivě tlačit a stimulovat to správné místečko.

A pokud se vám to při prvních pokus nebude dařit, nebuďte zklamaní, není to věc na rychlo naučení.

Locktober a tenhle pracant = ideální pro čubiny

Milking je náročné na zvládnutí, ale mohu potvrdit, že výsledek stojí za to – přeci jenom vám to píšu při letošním Locktoberu a jsem zamčený, takže vím, že tenhle kousek budu mít v tomhle měsíci od Paní jako dárek, ať mám aspoň zdravotní benefit z análního dráždění.

Libé pocity z téhle hračky budu mít, přeci jenom to nadržení je už teď takové, že je mi jedno, že nemůžu stříkat či penetrovat sám, ale tělo bude vděčné i za to, že budu tímhle šukaný či připravovaný na něco většího jak je u nás ve zvyku. 🙂

Klady

Zápory

Perfektně tvarované pro prostatu CLO a cesta ze Švýcarska
4 decentní barvy
Široká patka
Tuhost lékařského silikonu
Dá se nosit i během dne
Ideální i jako předehra pro strapon
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Už by mě zajímala zkušenost dalších, protože milking (ehm mléčný král je ten, kdo to pak umí na mistrnné úrovni? :D) není úplně probádané území, ale strašně mě to zajímá, jak se to naučit jakej to je prožitek, díky za nasměrování.

SOuhlasíme, je to téma dost krajové a náročné – určitě se po té praktice a praxi budeme více pídit, abychom to prožili a navnímali více = tak, aby z toho byl krok za krokem návod. 🙂

Spolupracujeme: