Tzv. ruined orgasm, neboli zruinovaný / pokažený orgasmus je zákeřná bdsm praktika, která slouží k potrestání mužského submisiva. Prakticky jde o přivedení muže k výstřiku, který mu ale nepřináší žádné příjemné pocity, jen samotný fyzický pocit uvolnění po ejakulaci.

Této sexuální praktiky se využívá jako trest pro neposlušného submisiva.

Jak provést pokažený orgasmus?

Metod, jak muži pokazit orgasmus je hned několik.

Principiálně jde o to, že muž se manuálně či orálně dostane až na kraj vyvrcholení, ale poté se nechá bez dalších dotyků.

  1. Bez dotyků – pokud se to správně provede, během 5-15 vteřin dojde k samovolnému výstřiku z penisu, protože fyziologická reakce ejakulace spermatu na sebe nenechá dlouho čekat po tak intenzivním dráždění.
  2. Plácnutím přes žalud – druhou variantou je situace, kdy těsně před vyvrcholením protějšek plácne přes žalud.
  3. Rána přes koule – zastavení příjemných prožitků z orgasmu lze také citelnou ránou přes varlata – ale je to (POZOR!!!) nebezpečné.
  4. Zamezení výtoku sperma ven – alternativně je možné zamezit třeba dilatátorem výron semene, ale je to krajní a nebezpečná praktika.

Opakování trápení suba

Až na hranu vyvrcholení se samozřejmě může sub dostávat i několikrát za sebou. Vždy s dostatečným časovým odstupem, aby se zklidnil a trápení začlo znovu. Tomuto trýznění se říká zase eding/peaking a také patří mezi oblíbené praktiky domin.

Další trýznivé varianty

Alternativou, s podobným nepříjemným účinkem pro suba, je milking, tedy ejakulace spermatu díky přímé stimulaci prostaty. Také zde dochází k výronu semene, ale bez příjemných pocitů pro drážděného.

Spolupracujeme: