Slave neboli otrok (či sub) je označení pro podřízeného partnera v Mistress/Master – slave BDSM vztahu, který slouží své Paní/Pánovi.

Dominantní ženský protějšek se také označuje jako Domina či Madam.

V angličtině se pro obě pohlaví využívá pojem slave, v češtině rozlišujeme podle pohlaví otroka nebo otrokyni (nebo subinu/subinku). Slave / otrok / bottom si libuje v praktikách týrání – masochismu.

Co uspokuje submisiva

Uspokojuje ho:

O těch vždy rozhodne Paní/Pán, že budou použity.

Otrok se svému Pánovi oddává a poskytuje mu pravomoc být jeho vlastníkem a možnost dávat mu rozkazy.

V D/s vztazích se málokdy (ale přeci) objevuje hiearchický mezičlánek mezi subem a Domem – a tím je alfasub, který je podřízený Dominantovi, ale nadřazený submisivovi.

VZOR otrocké smlouvy pro vás

Ve spolupráci s dominami a redakčními subíky a sissynami jsme dali dohromady ucelený vzor tzv. otrocké smlouvy.

Ta jasně definuje: povinnosti vašeho subíka, jak se k vám má chovat, jaké má hranice, jak dlouho (a jak) bude ve vaší službě… Tento vzor si můžete vytisknout a podepsat s vaší sub-hračkou:

Koupit

2 tematické díly podcastu po submisivitě – PFW 23 a Loctober

Inspirace pro submisivní otroky

Pravidelně pro vás hledáme inspiraci pro stylizaci, oblečení a trápení všech možných otroků, subů, otrokyní, … Užijte si to! Pokud by vám to nestačilo, dáváme dohromady i pěkně náročný a ucelený BDSM úkolníček a trestovač!

Kde se kupuje výbava na jejich výcvik

Klady

Zápory

Veliký výběr tvrdých pomůcek Nemožnost osobně prohlédnout
Vícero známých značek
Přehledné filtrování dle typu
Vysoká dostupnost nejen pro profi mučírny
Rychlé dodání
Zaručená diskrétnost

4 druhy otroků – znáte je?

Můžeme rozlišit čtyři základní druhy otroků:

  • Finanční otrok – většinou svému pánovi dává nebo vydělává peníze. Nejčastěji tímto způsobem slouží muž ženě.
  • Otrok bolesti – slouží svému Pánovi k tomu, aby mu ukázal, kolik ponížení a bolesti dokáže snést. Tito otroci jsou nejčastěji masochisty.
  • Sexuální otrok – je určen svému Pánovi k sexu.
  • Sluha – je otrok, který svému Pánovi slouží v běžných denních činnostech i ve všem, na co si Pán vzpomene. Některé dvojice podepisují mezi Otrokem a Pánem dohodu o svém sloužení.

Humiliation / ponížení

Humiliation představuje formu erotického ponížení, které způsobuje sexuální vzrušení. Sexuální ponížení může probíhat na veřejnosti nebo v soukromí a podstat ponížení nemusí mít sexuální charakter.

Ponížení může být tělesné (např. otroctví, ejakulace, nošení vnějších známek vlastnictví – obojek, nucené anální praktiky, zbavení soukromí apod.) nebo slovní (např. animal hra, slovní ponižování a urážky, používaní ponižujících jmen, posměch apod.). Toto ponižování může být součástí trestných scénářů pro suby a subinky.

Zjistěte kolik stojí pořádně tvrdá výbava
ZJISTIT CENU

Spolupracujeme: