Jako ball stretcher (v překladu název znamená „natahovač koulí“) se dají označit různé závaží, která se dají připnout na varlata a díky jejich podstatné váze na ně silně tlačí.

Co je vlastně „natahovač koulí?“

Jedná se o sexuální hračku pro muže, která je vyrobena z rozmanitých materiálů, jako je kůže, kov nebo silikon. Hračka se liší podle velikosti a podle toho, do jaké míry roztahuje šourek.

Některé z nich působí jako závaží samo o sobě, jiné mají kroužky, na které lze připevnit závaží dle vlastního uvážení.

BallStretchery jsou vhodné pro všechny pány, kteří milují, když je partnerka pořádně drží a tahá za koule. S touto hračkou dosáhne každý podobného stahujícího pocitu jak na penisu, tak na varlatech a užije si ten úžasně naplňující pocit po celou dobu, kdy je v akci, ať už to je sólo akce nebo společná partnerská akce.

Čím víc se rozparádíte, tím víc vás bude Ballstretcher stimulovat.

VIDEO rozbalení v redakci:

Na videu je magneticky uzamknutelný kroužek na koule z oceli – konkrétně Triune, co se prodává v několika vahách – 200g, 210g, 220g a 263g.

Jaké druhy existují?

Ballstretcherem může být i tzv. padáček – kožený postroj pro varlata, na který se dále dají přidávat další a další závaží pro náročnější trestání „koulí“.

Ballstretcher může mít i podobu dřevěných tupých kleští, které svými zakončeními obepnou šourek nad varlaty a stejně jako další závažíčka, je táhnou směrem dolů.

Použití v akci

  1. Při sexu – s pohyby těla se pořádně rozhýbe závaží, jedná se o ideální stimulaci. Pocit tahání bude nejintenzivnější, obzvlášť když stojíte a necháte zapracovat ještě gravitaci.
  2. Při masturbaci – ať už ležíte nebo sedíte, ballstretcher vás hezky stáhne, vy si tak užijete orgasmus, který nejen že přijde rychleji, ale bude i intenzivnější

Spolupracujeme: