Violet wand neboli jiskřivka je přístroj využívající se ke stimulaci svalů a nervových zakončení za pomoci vysokonapěťových výbojů.

Z důvodu využití nízkého proudu a vysoké prekvenci, prochází energie pouze povrchovým i částmi těla a při jeho používání nehrozí žádné vážnější poranění.

Od medicíny k… BDSM hrátkám

Původně byl přístroj určen pouze k terapeutickým účelům v odvětví medicíny. Dnes jeho medicínské uplatnění upadá, naopak je velice populární v praktikách BDSM a elektro-sexu. Přístroj se skládá ze zdroje a elektrody přikládající se na tělo.

Autor fotografie: By Torm, CC BY-SA 3.0, Wikimedia.org

Většina elektrod je vyráběna ze skla, který je plněn vzácným plynem (nejčastěji argonem). Při průchodu elektrického proudu dochází k vydávání světla podobného neonové trubici a současně je produkován i elektrický výboj v podobě malých blesků.

Fialová hůlka, neboli jiskřivka na VIDEU

Vybrali jsme pro vás videa, která jasně ukáží jak se tato netradiční elektrosxuální pomůcka používá při sexuální stimulaci. Těchto hraček totiž už díky svému historickému původu existuje nepřeberné množství. Liší se jak svým výkonem, tak zakončením, které se přikládá právě tělo.

Koncovkou může být:

  1. talířek (viz fotka nahoře), který skvěle přilne na oblé ženské tvary (ňadra, zadeček, …),
  2. zúžená patka – soustředí výboj na jedno konkrétní místo, takže skvělé na bradavky, klitoris, …),
  3. hrabičky – stimulují tak výrazně větší plochu,
  4. a mnohé další…

V případě šikovnosti můžete z jiskřivky přenášet náboj i přes elektricky vodivé materiály – typicky řetězy, dilda… dominy využívají mnohdy třeba důtky, co mají třásně vyrobené právě z ocelových řetízků…

Efekt na subíka či subinku si jistě můžete domyslet. Je to prostě trest jako vyšitý pro submisiva.

Violet Wand – Master Violet Ray

Jednoduchá video-recenze konkrétného produktu od značky Master Violet Ray, který spadá do kategorie jiskřivek.

Violet Wand by kinklab představená díky Mistress Montana

Recenze konkrétního modelu jiskřivky v rukou dominy Mistress Montany na živém subovi – společně s ukázkou dalších BDSM hraček.

BDSM sestřička Rebecca a její sada jiskřivek

Na tomto videu vidíte bohatě doplněnou elektrizující hůlku o jednotlivé nástavce (tedy se jedná o celý set či kit), které mají rozdílné koncovky = a tedy zajišťují odlišné prožitky pro podřízený protějšek.

Jak se používá v hrátkách?

Touto pomůckou je možné dráždit svůj protějšek především při dotyku s kůží – především na prsou, klínu, zadku a dalších citlivých (erotogeních zónách).

Spolupracujeme: