Elektrosex je praktika, při níž dochází ke stimulaci nebo vzrušování prostřednictvím elektrických impulsů. Na erotogenní zóny nebo pohlavní orgány připojíme přístroje způsobující stimulaci od jemného šimrání nebo brnění až po výrazné křeče nebo šoky.

Může se jedna pouze o povrchové dráždění (např. stehen), elektro vibrátory, kterými je možné dráždit vaginu nebo anální otvor a o elektrické sondy a kroužky, které můžeme použít ke dráždění močové trubice nebo penisu.

Jedná se však o velice extrémní praktiky, proto je nezbytné přihlédnout ke svému zdravotnímu stavu. Prověřeným výrobcem pomůcek pro elektrosex (elektrody, dilda, vibrátoryelektrosvorky, generátory impulzů) je Mystim.

Kde se dají koupit?

Podívejte se na kvalitní el. hračky
ZJISTIT CENU

Na českém trhu existuje nepřeberné množství těchto pomůcek – stačí si jen vybrat a najít ty, které vám přinesou tu pravou rozkoš.

Rehabilitace nebo erotická masáž?

Je to docela logické, ne? Elektřina vzrušuje, ale že i s ponecháním životních funkcí? To vám možná dojde až na rehabilitaci, kam půjdete elektrem léčit svá bolavá záda. Není třeba pak se studem vyzvídat, kde rehabilitační centrum přístroj pořídilo, elektro je dnes v sexu tak rozšířené, že se tomu přizpůsobily sexshopy, speciálně zde však platí, nekupujte levné náhražky.

Stimulovat je pak třeba, co si žádá být stimulováno, prokrvte své už tak vibrující části těla, abyste spojením se „svou elektřinou“ dosáhli exploze energie a rozkoše!

Nahé fotky 18+ z testování

Důležité je vybrat správné pomůcky

Pro elektrosex jsou v nabídkách erotických pomůcek různé profesionální přístroje, které se liší silou výkonu, počtem programů a elektrod. Elektrody mohou být určeny pro vnější použití (tzn., že je přikládáme na povrch těla – nejčastěji zadek, stehna, bradavky nebo okolí genitálií) nebo vnitřní (tzn., že je zavádíme do pochvy nebo konečníku).

Pro zvlhčení elektrod používejte lubrikanty na vodní bázi nebo speciálně vyrobené gely určené pro elektrickou stimulaci.

Tyto speciálně upravené gely zvyšují vodivost a snižují odpor kůže, což podporuje účinky pomůcek.

VIDEO z rozbalování sady

Mezi nejčastěji drážděné oblasti při elektrosexu patří:

  1. Elektrostimulace bradavek – určeny pomůcky ve tvaru malých kuželů, které se nejčastěji vyrábějí z gumy nebo oceli a přikládají se na bradavky.
  2. Elektrostimulace penisu – lze využívat kroužky nasouvající se na ztopořený penis nebo varlata, dále různé nástavce na žalud, pro zkušené uživatele tu jsou i elektrické sondy zasouvající se do močové trubice.
  3. Elektrostimulace vagíny – nejčastěji se využívají elektrodilda a sondy, které jsou vyrobeny z hliníku a oceli, dále jsou velice oblíbené také různá elektrická vajíčka.

Elektrosex a bezpečnost

Vzhledem k tomu, že se při elektrosexu využívá elektrický proud, je velice nutná maximální opatrnost a dodržování všech bezpečnostních pravidel. Před použitím jakýchkoliv pomůcek pro elektrosex si vždy důkladně přečtěte návod na použití. Špatným používání elektrosexu si můžete způsobit dokonce až popáleniny nebo srdeční zástavu.

Česká akce, kde jste si naživo mohli užít ES? PFW 23 v redakčním podcastu:

Elektřino-sexování v historii

První písemné zmínky o využívání elektrického proudu k sexuálnímu uspokojování najdeme již v 18. století. Na začátku 19. století byl v USA vyroben první elektrický pás, který byl určen k léčbě impotence. Muži jej však využívali hlavně k masturbaci, proto byl později zakázán. Následně se ve 2. polovině 20. století začala ve zdravotnictví využívat elektrická svalová stimulace, kterou někteří využívali i ke stimulaci pohlavních orgánů.

Postupně si lidé začali sami vyrábět různé vlastní pomůcky z elektrických spotřebičů, což bylo však nebezpečné.

Konkrétní doporučení

Tyto sexshopy máme sami otestované jako dodavatele erohraček, takže na desítkách objednávek máme vyzkoušené, že se na ně můžeme spolehnout.

Klady

Zápory

Lepší ceny Nemožnost si zboží prohlédnout
Velký výběr
Diskrétní dodání
Poradenství
Intenzivní prožitky
Nové cesty stimulace při sexu

Spolupracujeme: