Na začátek jen menší upozornění. Elektrostimulace je super. Jako opravdu, vážně super.

Ale chce to všeho s mírou a hlavně opatrně. Jako ostatně u všeho i zde platí, používejte rozum. A rozhodně doporučím, než vás napadne svoji druhou polovičku svázat a pak do ní pouštět proud, nejdříve si to oba vyzkoušejte na sobě, ať poznáte jaký program, co dělá, jaká intenzita je ještě příjemná a jaká už je hraniční.

Mohlo by se vám povést partnera od dalšího elektro hraní odradit. Při samotném hraní začněte vždy s tou nejnižší a až pak postupně přidávejte.

V čem je elektrosada zabalená?

Teď už k samotné recenzi této elektrosady od Mystim. Opět u věci od Mystim musím vyzdvihnout balení. Ten kufřík se mi prostě líbí. Možná by někdo mohl namítnout, že je zbytečně velký, nebo až moc prázdný, ale Mystim nejspíše počítá s tím, že elektrostimulaci propadnete a nakoupíte si další hračky, které budete chtít s touto sadou používat a pak určitě uznáte za vhodné mít vše po ruce v jednom kufříku.

Elektrokufřík

Kufřík samotný obsahuje dva přívodní kabely, 4 samolepící polštářky, baterii, návod a to nejdůležitější, zdroj samotný. Baterie má dobrou výdrž a ani za několik seancí se nám ji nepodařilo vybít.

Počítejte však s tím, že se vybije podle vašeho používání. Pokud většinu času pojedete na maximum, může se vám snadno stát, že vám během hrátek dojde šťáva. Záložní baterie se tedy vždy hodí.

VIDEO z redakčního rozbalení

Jak začít?

Kabely jsou dostatečně dlouhé na jakékoliv hračky a koncovky vypadají, že vydrží i delší používání. Co vás bude nejvíce zajímat, jsou samozřejmě polštářky a především zdroj. Polštářky jsou taková první základní hračka pro seznámení s elektrostimulací. Rozhodně je však nepodceňujte, jelikož se dají nalepit všude, jsou krásně univerzální a můžete si s nimi opravdu užít.

Díky tomu, že máte čtyři a zdroj zvládá dva různé výstupy. Můžete využít všechny čtyři najednou (jeden výstup se postará o dva polštářky). Polštářky mají ještě jednu skvělou vlastnost a to, že se dají nalepit opakovaně. Nečekám, že budou lepit věčně, ale i po několikátém nalepení a odlepení pořád drží.

Čím je napájení

Samotný zdroj vypadá velmi jednoduše. Je poměrně malý (95 x 65 x 25) a i s baterií lehký (110 g). Jelikož jsme na testování měli analogovou variantu, má pouze ze shora vedle zdířek pro kabely dvě otočná kolečka, kterými se nastavuje intenzita u jednotlivých zdířek. Nic víc, nic míň.

To, ale samozřejmě není vše. Z přední strany lze odsunout zdířku, a hned na vás vykouknou další možnosti. Uprostřed si můžete nastavit jeden ze tří programů, který určuje rytmus pulzů. Vlevo si můžete nastavit šířku pulzů a vpravo zase jejich frekvenci neboli rychlost. To vše platí pro obě zapojené hračky.

Zjistěte kolik stojí Elektrosada Mystim Analog
ZJISTIT CENU

Může se to zdát málo, především ty tři programy, ale s možností dalších nastavení (intenzity, šířky pulzu a frekvence) dokážete docílit různých pocitů a zážitků. Hodně tomu napomáhají i kolečka, díky kterým dokážete časem namíchat vámi přesně požadovaný účinek. Chce to, ale dost zkušeností a trpělivosti.

Především pokud si takto budete chtít hrát s někým jiným než se sebou. Stačí totiž jen nepatrné pootočení a rázem je z blaženého masážního pocitu, bolestivá zkušenost. I když i to je někdy chtěné:) A opravdu jen díky elektrostimulaci je možné dosáhnout orgasmu (a to dokonce i s nasazeným pásem cudnosti).

V kombinaci s pásem cudnosti…

O tom jsem se nejednou na vlastní kůži přesvědčil:) U zdroje potěší, že lze zavěsit, nebo připnout na oblečení, třeba za opasek nebo korzet. Naopak je škoda, že zdroj nejde ovládat i bezdrátově, hned by bylo vše ještě lepší.

18+ fotky z testování

Elektro v praxi na Reavenu a Cindy

Jelikož Darkmína samotná na chuť elektrostimulaci moc nepřišla, „užíval“ jsem si většinou já. Co se využití polštářků, mně osobně přišlo nejlepší umístění v oblasti kořene penisu, nebo podbříšku. Špatná není ani vnitřní strana stehen, kde je také vše „krásně“ cítit.

Nejvíce jsme však tuto sadu využívali spolu s pásem cudnosti Pubic Enemy též od Mystim.

Během mého týdne po který jsem byl zamčený jsem měl i v pásu elektrody. Darkmíně tedy stačilo, pouze připojit kabely a zábava, většinou tedy spíše pro ni, mohla začít. Díky možnosti připnout ovládání k oblečení, pak není problém zapnout partnerovi jeden z programů, ovládání mu připnout k pásku u kalhot a poslat ho dělat třeba domácí práce.

Můžete si být jistí, že i pouhé utírání prachu se stane najednou náročnější prací. Jen pozor na křehké věci, stačí jeden nenadálý silnější impuls a vaše oblíbená sklenka může být na tisíc kousků.

Díky dvojitému výstupu si však elektrostimulaci nemusí užívat pouze jeden.

Můžete si jí užít oba. A je to i skvělé aby jste si hračku osahali a zjistili kdo kolik snese a jak to vlastně cítí. My jsme to využili hned při prvním testování, kdy jsme si každý nalepili jeden pár polštářků na podbříško.

A pak jsme na malou intenzitu testovali programy, frekvenci a šířku pulzu a pak jsme postupně intenzitu zesilovaly. Hranici Darkmíny jsme našli brzy a i já po pár zesíleních intenzity jsem musel uznat, že elektrosada má opravdu sílu. Samozřejmě asi nemusím dodávat, že samotné testování dokáže rozproudit krev a takový sex „pod proudem“ má také hodně do sebe. 😉

Elektrosadu Pure Vibes bych doporučil všem co si s elektrostimulací chtějí více pohrát a experimentovat. Hodí se tak jak pro začátečníky hračičky, tak i pro ty kteří už nějakou zkušenost mají a chtějí náhradu za svůj starý zdroj.

A pro ty kdo si myslí, že analog je zastaralý a rádi by digitál, nebo se nechtějí trápit tolik nastavením všelijakých koleček a rádi by i displej. Můžete si trochu připlatit za digitální verzi zdroje.

Ta vám kromě digitálního displeje a tlačítek místo koleček, dá na výběr i ze 7 programů (místo 3) a třeba i časovač. Rozhodnutí už je jen na vás.

Klady

Zápory

Pěkný a praktický kufřík jako balení Ovladač není bezdrátový
Dva výstupy, u kterých jde samostatně nastavit intenzita
Možnost připnutí ovladače na oblečení
Velký rozsah frekvence a šířky pulzu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Díky za tvou recenzi CIndy, elektro sex je pro mě hodně neznámá, ale uklidnila jsi mě, že to nebude taková vražda, jak bych si předstaovval z porna. Ta elektrosada mi přijde jako dobrý start, moc jsem neměl odvahu si to kupovat z Aliexpressu, přeci jenom je to eleketro a co jsem koukal, tak Němci to mají dost vymazlené a dělají to roky, takže to nebude sebevražedný postup.

Souhlas, asi bychom dávali pozor na to, co si do „těla“ pouštíte – to za nás platí nejen u elektra, kde už riziko si rozhodit „rytmus“, ale hlavně jde i o probíjení, intenzitu těch impulzů. Stejnou logiku máme i u hraček – nejlepší/nejzravější materiály především – silikon, sklo, ocel, abs plast = prostě ty netečné, žádné gelové s ftaláty… Díky!

Spolupracujeme: