Na začátek se musím přiznat, že na testování Pubic Enemy jsem se neskutečně těšil a nemohl jsem se dočkat, až mi dorazí. Takže vás asi nepřekvapí, že jakmile mi pás dorazil, musel jsem ho hned vyzkoušet. S pásy cudnosti mám nějaké zkušenosti, ale většinou jsem ho nosil maximálně jen dva až tři dny v kuse.

Týden zamčený v klícce

Takže když vám prozradím, že hned na první nošení jsem měl Pubic Enemy na sobě týden v kuse, nejspíše sami uznáte, že jsem s ním byl spokojený. Ale pojďme to vzít popořadě.

Papírová krabice, ve které se celá hračka ukrývá, je klasická krabice se všemi důležitými informacemi o výrobku s obrázkem, zde nemá cenu se zdržovat. Hned po otevření mě čekalo první překvapení.

Vkusné balení

Vkusná krabička s logem, kde se všechny komponenty k pásu cudnosti krásně schovají. Box působí opravdu až luxusním dojmem a už v tu chvíli tušíte, že máte v rukou něco výjimečného. Opravdu u žádné jiné hračky se mi obal tolik nelíbil. Když box otevřete, najdete zde vše krásně upevněno, aby to jen tak v boxu nelítalo.

Kromě samotné klícky s logem zde najdete i rozevírací prstenec a propojovací podložku na spojení klícky s prstencem a pro nastavení velikosti. Kovový zámeček, který s logem také vypadá super, místo něho však můžete využít i jednorázové plastové zámečky.

Ty mají na sobě i text Prisoner xxx, takže se opravdu můžete cítit jak něčí vězeň. Nechybí samozřejmě ani elektrody spolu s kabelem k elektrostimulátoru. My jsme v balení našli i trochu lubrikačního gelu a gelu na elektrosex, ale netuším, jestli je najdete i v základním balení.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Pár čísel

  • Celková délka: 8,2 – 9,4 cm
  • Vnitřní průměr: 3,4 – 4,7 cm
  • Kroužek na varlata s 6 postupnými stupni – průměr: 33 – 52 mm.

Jediná škoda, že v balení se nenachází i nějaký základní zdroj, abyste mohli využít elektrostimulace bez nutnosti pořizovat něco dalšího. Takže pokud vás láká elektro a právě kvůli tomu si tento pás chcete pořídit, rozhodně s tím počítejte již při nákupu, jinak byste mohli být zklamaní.

My jsme pro potřeby elektrodráždění využili separátně prodávaný zdroj Mystim Pure Vibes Analog – viz naše recenze.

Elektro jako další úroveň trápení

A věřte, že o to elektro přijít nechcete. Nemá asi cenu tady popisovat mé zkušenosti s tím, to se totiž budeš lišit podle elektrostimulátoru, mohu vám však zaručit, že to nošení pásu posouvá na jinou úroveň.

Ale rozumím tomu, že pokud již někdo má zkušenosti s elektrostimulací, nejspíše doma nějaký elektrostimulátor bude mít a nepotřebuje tak mít v balení další, který by ještě navyšoval už tak ne zrovna nízkou cenu.

Nasazení pásu cudnosti…

Takže, box jsme rozbalili, pokochali jsme se všemi komponenty a teď je na řadě už jen jedno ne? Ano, nasazení klícky samotné. To je opravdu snadné.

Zjistěte kolik stojí Pás cudnosti ELEKTRO – Mystim Pubic Enemy No 1
ZJISTIT CENU

Začínám prstencem nasazeným okolo kořenu penisu a za varlaty. Ten se snažím dotáhnout co nejvíce. Když je povolený může se vám stát, že pás nebude fungovat, jak má. Ale pozor na skřípnutí! V návodu je doporučení na použití lubrikačního gelu, takže se ho nebojte použít.

Pak jsem nasadil klícku samotnou na penis. Zde určitě gel použijte. Podložky na zvětšení velikosti nepotřebuji, takže už jen spojit prstenec s klíckou a zajistit propojovací podložkou, nasadit zámeček a je dokonáno. Vlastně ještě odevzdat klíče Paní.

No a jste připraveni sloužit:)

Nahé 18+ fotky z testování

A jaký je to pocit být zamčený v Pubic Enemy?

Asi se budete divit, ale poměrně pohodlné, možná až moc. Kvalita klícky samotné je opravdu skvělá. Plasty na sebe krásně přiléhají, takže nikde žádné škvíry, nebo ostré hrany, které by řezali. Opravdu vám nebude vadit nosit ho i delší dobu.

To neznamená, že byste ale nevěděli, že klícku máte na sobě:) Někdy mi velikost klícky přišla až zbytečně velká. Hlavně když jsem jednou úplně nedotáhl prstenec tak jsem měl pocit, že bych penis dokázal i uvolnit.

Po znovu nasazení a dotažení prstence ten pocit však zmizel. Samozřejmě pokud se pokusíte vzrušit, pocit komfortu mizí. Malou míru vám pás dovolí, ale čím větší vzrušení, tím větší diskomfort. Navíc pokud každým dnem jste nadrženější a nadrženější, brzy se tak dostaví pocit zoufalství.

Už si pomalu ani nepamatujete jaký to je pocit, když se ho dotknete vy sami, natož váš protějšek. A za sundání dáte či slíbíte cokoliv. No, a pokud máte zdroj a připojíte si k tomu elektrostimulaci, která dokáže být příjemná i velmi bolestivá, asi si dokážete představit, že o zábavu máte postaráno.

I bez elektra má smysl

Pás se dá v klidu používat i bez elektra, takže je možné ho používat jen na zamčení bez elektrostimulace. Pokud máte strach jak je to s chozením na WC, nemusíte se vůbec bát. Jen si pánové budete muset zvyknout, že si vždy půjdete sednout:)

Hygiena je základ

S tím souvisí, že to chce nezanedbávat hygienu. Hlavně pokud budete mít pás už nějakou dobu, kdy budete věčně nadržení je potřeba alespoň základní hygienu dodržovat. Protože pak by vás třeba váš protějšek po sundání klícky místo slíbeného orgasmu mohl poslat do koupelny. Jelikož je pás z plastu, nemusíte se bát, že by mu koupel či sprcha ublížila.

Osobně bych však doporučil třeba jednou týdne pás sundat a řádně se opláchnout, třeba pod dohledem toho kdo vás zamkl, abyste nedělali při koupeli to, co nemáte. S čím jsem měl trochu potíže, bylo usínání, chvíli mi trvalo, než jsem si našel správnou pozici.

Bál jsem se totiž usínat na břichu, abych nějakým způsobem nerozbil. Přeci jen pořád se jedná o plast a s jedním pásem se mi to v minulosti povedlo. Další věc, na kterou by si měli dát bacha ti, kteří v pásu hodlají vyrazit i do společnosti. Občas plast zavrže.

Pás jsem na veřejnosti nosil a nikdy to nevypadalo, že by si někdo všiml. V podstatě, i kdyby to někdo zaslechl, pochybuji, že by si to hned spojil s pásem cudnosti. Ale myslím, že je potřeba abych vás na to upozornil.

Pak už jen taková menší rada, není úplně ideální nosit upnuté kalhoty🙂

Klady

Zápory

Kvalita Součástí by mohl být elektrostimulátor
Krásné balení Občas plast zavrže
Možnost elektrostimulace Ne zrovna nejlevnější
Pohodlné nošení
Jednoduché nasazení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: