Vynucená „cudnost“ u mužů je pěkná mrška. Váš protějšek se co nejvíc snaží, abyste byli co nejvíce vzrušení, ale… pás cudnosti v klíně vás nikam nepustí a dá vám to pěkně sežrat…

Pánská cudnost, která je pevně zamčená v kleci

Když už jsem testoval minulý pás, bylo jasné, že jedině já ho mohu znovu porovnat s novým kouskem. A ten už je na první pohled mnohem náročnější. Hlavě díky jeho velikosti, která vám pravděpodobně bude dělat problémy.

Je to plastový průhledný CB 6000S. Zkušenější vědí, že S v názvu znamená small, neboli malý. Do tohoto kousku se nevejdete ani s nejmenší erekcí, což se dalo částečně zvládnout s minulým ocelovým Spiderwire pánským pásem cudnosti.

Tady se mi líbí, že rovnou od výrobce dostanete:

  • samotné tělo pásu pro žalud penisu,
  • 6 výměnných oček pro různý průměr penisu,
  • kotvící prvek pro spojení těla pásu s očkem,
  • jeden kovový zámeček s klíčem,
  • sadu 5 jednorázových plastových zámků,
  • sadu výměnných kolíků pro ideální nastavení pásu při nasazení.

VIDEO z redakčního rozbalování

Vybral jsem pro jistotu ten největší kroužek a udělal jsem dobře. Ty menší bych v životě nemohl nasadit pod varlata. Do horních 2 oček jsem nasadil kotvící prvek s vymezovacími kolíky. Tím jsem měl obepnutá varlata i kořen penisu. Žalud penisu doporučuji mít lehce potřený lubrikantem, jinak vás to bude za chvíli pěkně drhnout – přichází totiž ta nejhorší část. A to nasazení celé klícky na kotvící kolíky u kořene penisu.

Fotky in natura (18+)

18+ VIDEO a fotky z vynuceného udělání masážní hlavicí Magic Wand Europe

Pár čísel:

  • Délka 6,4 cm
  • Vnitřní průměr 3,5 cm
  • Vnitřní průměry kroužků: 38, 41, 45, 48 a 51 mm

Bez naprostého ochabnutí penisu máte u této S velikosti smůlu – i ta větší varianta má jen o 2 centimetry na délky více prostoru, takže také žádná výhra. Díky 2 honěním byl můj penis solidně unavený a malý, takž se vešel i do miniaturní klícky. Na první pokus jsem raději zamknul klícku plastovým zámkem – kdykoliv ho můžete přestřihnout nůžkami. U mosazného zámku to taková zábava není, když ztratíte klíček.

První nošení pásu cudnosti CB 6000s

První pocity jsou dost ztěsněné, ale na druhou stranu díky užšímu očku pod varlaty drží klícka přesně na svém místě. A díky plastovému materiálu není ani těžká, takže vás netrápí gravitace, jako u sic většího pásu Spiderwire, ale o to nepříjemnějšího na nošení, protože svojí váhou sklouzával dolů a škrtil varlata.

Zjistěte kolik stojí Pás cudnosti CB6000s
ZJISTIT CENU

Vyřešit se to dalo jen uplými trenkami, nebo koženým páskem, který jste provlíkli klíckou a obepnuli jste si jím pas přes záda. Díky tomu už držel na místě… Ale stejně byl pořádně těžký.

Tento je pěkný prcek a díky průhlednosti si vidíte i na penis, takže ho budete moci jednoduše omývat. Na špičce vašeho nového plastového žaludu je menší otvor, kterým můžete močit, takže nic nebrání tomu (kromě vaší psychiky a naštvanosti vaší Paní na vás) ho nosit i déle, než jen pár chvil.

Pás cudnosti a silná erekce

Jaký je to pocit mít nasazení pás cudnosti a vzrušit se? První chvíle se vám líbit nebudou. Krev, která se do penisu nalévá (mnohdy stačí už jen pocit, že jste zamčení a hned jste vzrušení) vám moc příjemných pocitů nepřinese.

Zvětšující objem penisu ji citelně napruží a odtáhne od těla, což poprvé je nepříjemné. Ale penis stejně nemá kam růst a vy si nemáte díky solidně tvrdé a opláštěné slupce svého penisu jak ulevit. Takže vám nezbyde nic jiného, než si počkat, než erekce opadne.

Klady

Zápory

Lehký materiál Spíše pro menší penis (v ztopořeném stavu mám cca 17 cm / 3,5 cm)
Netlačí jako kovový pás Z plastu se lehčeji dostanete (tedy jedině pilou u svého nádobíčka), …
6 kroužků v balení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 5 názorů

Fajn hračka ale nie o´pre perfekcionalistov. Aj v zamknutej polohe stačí vytiahnuť dozadu bočné kolíky, lebo od zadu nemajú fixnú polohu a človek je z toho vonku. Hodí sa to aj pri strate kľúčika od zámky. Ak už niečo tak Master Series Incarcerator Stainless Steel to istí.

Zdravíme, souhlasíme po pár letech – tenhle základní koncept s kolíky umožnuje s šikovností se dostat ven – bereme ho ale stále jako první pokus, na vyzkoušení toho konceptu zamčení a cudnosti. :)) Dnes už více doporučujeme ty top kousky, co jsme si pěkně vyzkoušeli na pár týdnů i měsíců: HolyTrainer V5 pás x Svatý trenér vaší cudnosti a žádných orgasmů – RECENZE Holy Trainer V4 x RECENZE plastového pásu typu Cobra

Zdravím do redakce, mám velikou prosbu, tak snad mi pomůžete. Chci koupit klec na penis a nemůžu najít tu správnou variantu.

Projela jsem vaše recenze a všechny internetové obchody a nikde nemají to co hledám..
Potřebuju malou klícku, ale velký kroužek.

Zdravím, určitě je potřeba abyste věděla přesně co je velký kroužek. Standard je 45 mm, takže velký za nás je 50 a více mm.

Ano, potrebuju 50mm.

Tak v tom případě moc problémů nevidíme – 50 mm je ještě standardní průměr – viz:

Pás cudnosti – plastový, kouřový (klícka na penis)
Pás cudnosti – silikonový, bílý (klícka na penis)

Některé mají pevné kroužky s průměry xyz, některé jsou nastavitelné až do xyz. Tyto mají v parametrech, že mají být na max5 cm. ten prostřední má i 5.2 cm

Takze delku tolik resit nemusim? Ja ho chtela zamknout tak, ze nebude prostor pro erekci

Teď jsme spolu řešili průměr kroužku – to je věc bezpečnosti/zdraví/komfortu. Délka kleci je zase jiný parametr. ten ovlivňuje právě komfort nošení a jak je nepříjemná erekce. Tam můžete určitě volit menší velikosti – většina variant klícek má své „nub“ „S“ „mini“ verze, které právě tohle zajistí.

Ale musíte tedy mít na paměti jak vhodný průměr O kroužku pod varlata, tak i jeho délku a případně i tvar/vzhled a materiál klícky.

Tradičně nejpoužívanější typy jsou ty z recenzí (proto jsme je vybírali) CB6000s / CB600 – doporučuji spíše plastové modely, silikonové jsou většinou citelně „pohodlnější“ a to není záměrem. :))

Aktuálně máme u testera HolyTrainer V4 (https://www.holytrainer.com/male-chastity-device/male-chastity-device.asp), ale je to jedna z nejdražších na trhu. Ale také má x velikostí kroužků a také x velikostí klícek.

Ja bych klidne brala tohoto ťunťu, ale ma krouzek jen 4,5cm.

Pás cudnosti VERNE – Kovový pás cudnosti pro nejmenší penisy. Klec není o moc delší, než průměrný žalud, skvěle se tedy hodí pro pány, jejichž penis je v ochablém stavu velmi krátký.

Parametry:
Průměr prstence 45 mm
Délka klece 28 mm

Zkusim napsat primo do eshopu, zda jsou krouzky menitelne.. Ale CB6000S vypada taky dobre

Určitě to zkuste tohle je opravdu mini kousek – je otázkou, jestli je zvládnutelný pro muže, který nikdy klícku neměl. Protože co jsme vypozorovali, tak dlouhodobé nošení klícky zmenšuje pak výsled ou erekci, takže „potřebují“ čím dál menší klícku.

Zakoupil jsem si take pas v plastu skvele mi padne nosim ho na sobe porad i kdyz nekam jdu nebo jedu a ma to jednu vyhodu nemusite si ho honit a pod oblecenim neni nic videt .Mohu ho doporucit

Děkujeme za doporučení 🙂 Je to skvělý kousek!

Hezký den.
Mam jej od Ježíška.
Nasazen na Nový rok a asi po celý rok.
První tři týdny hrůza,ale tělo si zvyklo….
Zatim 2x milking od partnerky, uvolní ale sex je sex….
Dá se stim žít.

Pěkně krásný a náročný dárek od Ježíška 🙂 Když to vyhovuje oběma, je to pak pěkná symbióza…

Zdravím,
chci se zeptat jestli hrozí nějaké riziko poškození funkce varlat při nošení pásu cudnosti.
Jde mi o to, že když se v kleci pokusí ztopořit, tak se přece jen zvětší a „natáhne“ a přiškrtí kůži varlat, kde jsou nejspíš jemné tkáně.
Díky za odpověď

Hezký den,

pás cudnosti by vám neměl způsobit žádné poškození. Je to bezpečná (ale trochu nepříjemná) pomůcka.

Spolupracujeme: