Značka Holy Trainer je švýcarským výrobcem erotických pomůcek. Aspoň to se říká mezi komunitou klíčnic a milovníků pásů cudnosti, feminizace a femdom hrátek. Co zajímavého nabízí ve svém portfoliu? A je to opravdu taková pecka, že vynaloží náročnost získání této klícky i její cenovku? Na to se podíváme v naší recenzi od Marka.

Klícky na penis Holy Trainer

Jsou to pásy cudnosti, které jsou určeny výlučně pro muže. Vyrobeny jsou z inovativního materiálu v podobě přírodní pryskyřice typu resin.

Poprvé byla tato pryskyřice použita u modelu třetí generace označovaného jako V3 v roce 2018. Šlo o nebývalý úspěch a značka tak zopakovala tento materiál i u generace následující. Pryskyřice má totiž celou řadu výhod.

VIDEO z rozbalení

Odolná a stabilní…

Je v první řadě mimořádně odolná, a to vůči vůči všem detergentům, rozpouštědlům, případně jiným chemikáliím, olejům a vodě. Pryskyřice nepodléhá ani vlivu UV záření.

Zároveň však zůstává příjemná k citlivé pokožce intimních partií, je totiž stoprocentně přírodní. Výhodou materiálu je především dlouhá životnost i možnost tvarování. V případě potřeby je možné natvarovat pás dokonce v horké vodě.

Pásy HT tak lze dle výrobce nosit při mnoha aktivitách od spánku přes sport včetně plavání. Není nutné mít obavu z toho, že by se mohly jakkoli zničit nebo zdeformovat. Použitý materiál v podobě pryskyřice zároveň zůstává prodyšný.

VIDEO z redakčního vybalování

Na trh se pod značkou Holy Trainer dodávají rovněž pásy vyrobené z kovu. Ty se však vzhledem ke své vyšší hmotnosti primárně nehodí k dlouhodobému nošení. Jsou určeny pro vyznavače BDSM praktik (a pro ty s jiným designovým cítěním).

A nejsou typicky originálním výrobkem této značky, ale spíše kopií.

Nošení všech variant je dle všeho absolutně bezpečné. A to i za předpokladu, že se rozhodnete zařízení nosit dlouhodobě. Design a použité materiály zároveň dovolují velmi snadnou údržbu, což je důležité pro zachování hygieny i právě váš osobní komfort. K omytí lze použít například běžné mýdlo, zařízení však lze vložit dokonce i do myčky nádobí.

Zjistěte kolik stojí Pás cudnosti Holy Trainer V4
ZJISTIT CENU

Jak to funguje vzhledem k různým velikostem lze doporučit používání těchto erotických pomůcek jak začínajícím uživatelům, tak i těm zkušeným.

Pásy cudnost se vyrábějí ve velikostech XXS, XS, S, M a L – na webu jsou známé spíše jako Nub, Nano, Small, Standard (náš) a Maxi.

Společně s Holy Trainerem se v konkrétně nejnovější verzi dodává hned pět variant škrtícího kroužku, a to o průměru 36 mm, 40 mm, 45 mm, 50 mm nebo extra velký průměr 55 mm.

Konstrukční řešení umožňuje i jednoduché používání. Holy Trainer je vybaven trubičkou, která je připojena ke kroužku. Umístění penisu a šourku do kroužku je velmi snadné. Poté se do kroužku vloží trubička, která zaručuje pevné upevnění a zcela uzavírá úd od kořene až po špičku penisu. Vzhledem k tomu, že je trubička umístěna uprostřed kroužku, nemůže dojít ke skřípnutí kůže.

Využít lze při nošení Holy Trainer i lubrikant, a to libovolného typu. Vhodné jsou tedy přípravky, a to jak na vodní, tak i na olejové bázi.

O zamykání a Locktoberu s HT – Lascivní podcast

Proč volit originální Holy Trainer

Pouze originální Holy Trainer je vyroben s maximální pečlivostí tak, aby dokonale vyhovoval mužské anatomii. Už během 24 hodin byste si na jeho nošení měli zvyknout natolik, že si téměř neuvědomíte, že jej na sobě máte.

Jednotlivé výrobky jsou dle všeho vyrobeny v souladu s normami EC a vždy obsahují výhradně značkové komponenty. Pás cudnosti tedy nemůže způsobit žádné zranění nebo podráždění pokožky.

Důsledně je proto v tomto směru vhodné vyhnout se zejména levným erotickým pomůckám asijské produkce, u nichž si nemůžeme být jisti použitými materiály ani kvalitou zpracování.

Jejich používání může v krajním případě vést ke zranění či jiným zdravotním komplikacím.

Někteří výrobci například používají materiály na bázi ropy, které jsou však pro trvalý styk s pokožkou zcela nevhodné. Přírodní pryskyřice jednoznačně neobsahuje žádné látky ropné bázi a ani žádné kadmium nebo těžké kovy.

Máme s tím vlastní zkušenosti, proč brát originály

I v naší redakci jsme se setkali s některými kousky neoriginálních klícek, které testerům způsobily rozhodně nežádoucí kožní reakce.

Ty sice při nenošení pásu odezněly, ale zkušenost to rozhodně není pozitivní a neopakujte to po nás:) I proto jsme si pro dnešní test vybrali švýcarský originál “Svatého trenéra”, abychom okusili cudnost z té nejdražší (a dle všeho i nejkvalitnější) strany.

FOTO 18+ in natura z testování

Jak se mi nosil v kalhotech?

Nejdříve i přes velmi pečlivé měření jsem si vybral kroužek 45 mm. Ten narovinu sice seděl, ale po hodině, kterou oni sami doporučují jako první nejdelší vhodný čas, se mi nelíbila barva varlat.

Takže jsem i po dřívějších zkušenostech raději sáhl pro větší 50 mm (která přišla se zpožděním, protože ze Švajcu” to samozřejmě i přes celnici trvá – ale vzali jsme jejich vybájený milking tool právě pro zamčené muže – recenze bude následovat).

Vestavěný zámek zároveň zaručuje maximální diskrétnost, protože nikde necinká, nečouhá, prostě plní svou povinnost nepustit vás ven.

Klícka téměř není patrná pod oblečením.

Je specifická jen tím, že konstrukčně váš penis s varlaty lehce zatahuje dovnitř do třísel. Čímž citelně tiskne varlata k samotnému penisu = díky tomuto řešení je právě tak nenápadný. Pro mě to ale byla věc zvyku, protože takovouhle klícku jsem ještě nikdy neměl a je to citelný nezvyk.

Unikátní zámek přímo od nich

Zámkový systém MagicLocker zároveň v čase okopírovala i řada konkurenčních značek. Nicméně jediný originální systém najdeme stále právě u Holy Trainer. A kdo by chtěl kopie, když originál je k dispozici.

Výhodou tohoto zařízení je především maximální komfort použití. Ten je dán v první řadě nízkou hmotností verze vyrobené z pryskyřice. Komfort je zajištěn i díky konstrukci, kterou tvoří speciálně tvarovaná drážka spojující vlastní klec s hlavním kroužkem.

Jak ho hodnotím?

Unikátní koncepce klícky vám musí sednout, zamezuje skřípnutí, má integrovaný zámek (dostanete v balení mimochodem 2 klíčky od něj – jeden pro vás v začátcích a druhý pro klíčnici = poté bude mít určitě oba ona) a pohodlný tvar.

Líbí se mi materiálově i vzhledově – jak vidíte na fotkách (produktových i nahých pro Lascivní registrované uživatele), je to elegantní varianta, která vám i ulehčí přehled nad hygienou.

Nemusela by vám být v začátku příjemná právě ta odlišnost – kdy jsou varlata tlačena k penisu, což není úplně typické u klícek. Na “in natura” fotkách je vidět, jak obklopují trubici s penisem kolem dokola.

Kdybyste měli volnější šourek, tak by to vám to určitě problém nedělalo nikdy, protože by tolik přitisknuté nebyly.

Takže to je za mě asi největší poznání a lehké varování = ať s tím případně můžete počítat. Protože jinak je to perfektní kousek na delší zamknutí.

V rámci testování jsem ji měl týden, 3 týdny a měsíc a fungování bylo sice náročné (ale to kvůli zákeřnému mému “něžnému“ protějšku – zdravím Paní), ale zároveň ne útrpné kvůli řekněme fyzikálnímu vlivu klícky.

Prostě seděla na místě i přes noční pokusy o erekci.

Takže doporučuji každému submisivní hračce, která chce odevzdat klíče a pěkně si potrpět!:)

Klady

Zápory

Perfektně padnoucí Více táhne varlata k penisu
Kombinace 5 velikostí a 5 průměrů Náročnější/delší dodání
Čistě přírodní materiál Cenovka
Vhodný i pro alergiky
Více barevných variant
Švýcarský původ
Plně omezující erekci
Integrovaný zámek, který všichni kopírují
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Mám za úkol sem sdílet své soukromé zprávy z výcviku s Pánem:

Jsem zamcena muj Pane, premyslim jestli nezkusit opet moje nejvetsi dildo zvladnout

To tvrde dildo? Na to pozor, nejde tak do hloubky:p

To obrovske dildo muj Pane:)

Nebo bych mela mit sex jen s tim bezne co pouzivam?
Chcete me pripravit na to vibracemi muj Pane?‍

Jsem samozrejme porad zamcena 🙂 😛

Zvladam zalud, a tecu..

Jen zalud?;)) tsss s vice ne?
Trenuj slečinko

Trenuju

Děkujeme Sissyno za doplnění – jen sdílej dál své zkušenosti z tréninku! 🙂

Spolupracujeme: