Zajímá vás, jak může moderní technologie zlepšit váš život? Ne, nebudeme mluvit o chytrých telefonech nebo robotických vysavačích. Dnes se zaměříme na jednu z nejnovějších inovací v oblasti zamykání mužů – HolyTrainer V5. Je to revoluce, která mění pravidla hry a nabízí vám nový způsob, jak prožívat svou cudnost každý den s větším potěšením a bezpečím.

Nemáme na mysli pouhé kosmetické úpravy. HolyTrainer V5 je výsledkem důkladného přepracování předchozích modelů.

Na náš redakční test 4. generace se můžete podívat SEM.

Ergonomický design, jemnější než kdy jindy

Je to více než jen nějaký plastový kus. HolyTrainer V5 vyniká svým ergonomickým designem, který je příjemnější a diskrétnější než kdy jindy. Kdo by řekl, že zamknutí nemusí být nepohodlné?

Click & Lock systém: Inovace na místě tradičního zámku

Jednou z hlavních inovací HolyTrainer V5 je systém Click & Lock. Tento systém je integrovaný přímo do kroužku a nahrazuje tradiční zámek. Díky tomu je nasazení snadnější (a dává více možností – viz níže) a nošení je pohodlné i pro dlouhodobé nošení (otestováno za vás po dobu několika týdnů v kuse).

Flexibilita variant

HolyTrainer je asi jedinou značkou, která nabízí 30 možností sestavy, aby vyhověla všem tvarům svých zákazníků. S pěti různými trubicemi a šesti různými kroužky je HolyTrainer V5 skutečně rozličný a můžete si poskládat (i barevně, jak uvidíte v galeriích a redakčním videu).

Zamykání do HT a Locktober – Lascivní Podcast

6 průměrů

 • 36 mm
 • 40 mm
 • 45 mm
 • 50 mm
 • 55 mm
 • 60 mm

VIDEO z rozbalování v redakci:

5 velikostí tubusu 🙂

Jako délka vnějšího tubusu myslím to, co „kouká“ ven od samotného O kroužku, tedy kolik prostoru je vlastně pro samotný penis:) Upřímně Nub je opravdu vražedně malý. Každopádně všechny mají stejný vnitřní průměr.

Nub

 • Celková délka: 57 mm
 • Délka: 26 mm
 • Vnitřek: 33 mm

Nano

 • Celková délka: 80 mm
 • Délka: 36 mm
 • Vnitřek: 33 mm

Small

 • Celková délka: 85 mm
 • Délka: 43 mm
 • Vnitřek: 33 mm

Standard

 • Celková délka: 95 mmh
 • Délka: 53 mm
 • Vnitřek: 33 mm

Maxi

 • Celková délka: 109 mm
 • Délka: 65 mm
 • Vnitřek: 35 mm

12 let vývoje – a my jsme u toho

HolyTrainer je na trhu již 12 let a během této doby přinesl několik inovací v oblasti mužského zamykání do pásu cudnosti:) A my rádi tuto cestu sledujeme v redakci, protože někdo ten obor musí posouvat dál a nás baví každá nová iterace.

Modely HolyTrainer: Cesta k V5

V listopadu 2010 přišel model V1, který měl jednu trubici, která šla do kroužku. V únoru 2014 byl představen model V2 s MagicLockerem, systémem uzavírání bez zámku. Model V3 z března 2018 byl vyroben z chemicky vyrobené, ale tělu přirozené pryskyřice. Model V4 z března 2020 přinesl vylepšení v designu a ergonomii. A nyní máme model V5, který byl představen v dubnu 2022 s novým systémem uzavírání Click & Lock zahrnutým v kroužku.

VIDEO po rozbalení z obalů:

HolyTrainer V5: ultra diskrétní zamčení mužské chlouby

HolyTrainer V5 nabízí neuvěřitelnou snadnost použití a celkovou bezpečnost po dlouhou dobu. Zkuste si představit život s takovým zařízením. Pohodlnější, bezpečnější a diskrétnější než kdy jindy. Opravdu má v redakční recenzi smysl mít tolik superlativů? Pokud nevěříte, čtěte dál, protože se mi to jako obecně známého rejpalovi, nepsalo jednoduše.

Inovativní design – už zase:)

Co se týče ergonomie, stačí se podívat na kroužek, abyste pochopili, že jeho tvar je dokonale přizpůsoben mužské anatomii. Při pečlivém zkoumání zařízení a jeho systému uzavírání zjistíte, že tady nad tím někdo fakt přemýšlel.

Nově už nemusíte mít při zamykání klíček, protože zamčení jako takové je jen tím, že O kroužek na kořenu spojíte s trubicí a zamáčknete ocelový výstupek nahoře.

To rozšiřuje možnosti zamykání (a úkolování) na dálku (Paní vám pošle jen odemčenou klícku – klíče má jen ona = a vy se na videu zamknete pro ni), ale i na doma. Přijdete domů a na stole jen vzkaz a klícka odemčená:

Miláčku, tohle si nasaď a pěkně vysmejči byt, jinak máš tenhle měsíc po mrdání… Rozumíš? Po nasazení pošli fotku a poděkování, jak o tebe pečuju. S láskou Mrdnička!:)

Bezpečnost především

Systém uzamykání a design z něj dělají téměř nerozbitný produkt. Klícku můžete používat při sportu, či spát na břiše. Vydrží všechny vaše touhy a zůstane pevně na svém místě. Bio-resin dle všeho absorbuje jakýkoli náraz bez praskání a nezpůsobí zranění kůže. Což se u levných čínských klícek z plastu (alá CB6000 či kopie Cobry) stávalo – na Twitteru o je o tom dost vláken. Někdy se šetřit nevyplácí…:)

Noční erekce je problém z minulosti?

Víte, co se děje s většinou modelů mužských pásů cudnosti. Noční erekce tahá na šourku a způsobuje bolest jak ho tahá od těla. S HolyTrainer V5 a ergonomickým designem jeho kroužku to už není pravda – už u minulé verze to bylo dobře vyřešení projmutím tvaru O kroužku.

Dle výrobce platí, že po 24 hodinách používání zapomenete, že máte na sobě něco nepřirozeného. A to můžu potvrdit, je to určitě nejpohodlnější klícka v mé sbírce.

Tvar trubice je navržen tak, aby neumožňoval ani plnou (řekněme rovnou) erekci. Směřuje dolů a ani nijak nedráždí penis uvnitř – jen ho prostě obklopuje. Co jsem u sebe odpozoroval, zůstává velmi diskrétní pod trenýrkami díky zakřivení, dokonce i pod přiléhavými kalhotami.

Takže ani na tréninku nebylo nic znát a to jistě víte jak to vypadá v českých gymech – pánové se předhánějí (i ti největší chlapáci), že se dostanou do těch nejužších legín na cvičení. A nějaká klasická „bulka“ v klíně nikoho nepřekvapí – prostě si mohli myslet, že jsem více obdařený. A průhlednost materiálu ani ve sprše neukázala moje choutky kolem zamykání – není to prostě tak vidět, ač byste to čekali.

Hygiena a čištění

Design a použité materiály usnadňují čištění – tom bezesporu, každý rok je ta verze lepší a lepší, až si vždy říkám, jestli je to ještě kam posunout. K jeho umytí můžete jednoduše použít mýdlo pod sprchou nebo ho dát (beze srandy) do myčky nádobí.

Je velmi pevný a vydrží vystavení alkoholu nebo jakémukoli jinému rozpouštědlu. Dírky na špičce u žaludu umožňují velmi dobré dýchání a větší zaoblený otvor umístěný u vyústění močové trubice umožňuje pohodlné močení. Neměl jsem ani jednou problém, ač je
jednodušší si sednout jak holka.

Což třeba pro různé sissyny a feminizované subíky je přirozeností, nebo brzy bude v
rámci jejich přísného výcviku…:)

2 varianty na testování

Od prodejce jsme dostali hned 2 kusy – jeden klasický sériový, průhledný materiál (konkrétně Clear, Standard velikost tubusu a průměry 45 a 50 mm) a druhý byl na míru vyráběný pro nějakou budoucí Sissy (a to právě s průměrem očka 50 mm, Small tubusem a custom barvou – vybrali jsme růžovou – pro sissy na na umocnění jejího vlastnění to je ideál).

Původně nás to nenapadlo, ale když jsme je měli pospolu, tak se dají prostě kombinovat. Takže průhledná klícka a růžové očko? Nebo naopak růžovka na penisu a koule obemknuté průhledným očkem? Není problém:)

Je zde nově také pěkný detail, průměr v mm je tentokrát laserem vyřezaný do O kroužku, takže dobře vidíte jaký kus zrovna máte.

Zámky se oproti V4 verzi rozhodně změnily – mají tvar do O písmene a mají na sobě číslování – my jsme měli konkrétně 008 a 011 (a to mají i své protikusové O kroužky se zámkem = abyste věděli jaký klíček k čemu patří). Z toho nám vychází, že je k dispozici vícero kombinací – až do 999.

18 + VIDEO po nasazení:

Dlouhodobé nošení – zvládnete ho?

Z mé zkušenosti může tuhle klícku používat jak začátečník, tak zkušený uživatel. Jelikož trubice umožňuje kůži dýchat, lze ji nosit po dlouhou dobu. Použitá průhledná pryskyřice (pohledově je to prostě lehoučký plast, ale složení je jinačí) je 100 % hypoalergenní a je dobře snášena ha kůži, i při dlouhodobém použití.

Závěr: Klícka v novém světle

Zkuste si představit svět, kde je zamykání penisu nejen omezení, ale také zdroj potěšení. Svět, kde to najednou neznamená nepohodlí, ale pohodlí. Svět, kde klícka v klíně není něco, co je třeba skrývat, ale něco, co může být diskrétně nošeno s hrdostí. Toto je svět, který nabízí tenhle model – a ano, až tak jsem nadšený z nošení v posledních 4 měsících.

Zjistěte kolik stojí Holy Trainer V5
ZJISTIT CENU

Pokud jste začátečník v oblasti zamykání nebo zkušený uživatel, HolyTrainer V5 vám může poskytnout pohodlí, bezpečnost a diskrétnost, které hledáte. S inovativním designem, širokým výběrem velikostí a jednoduchým nasazováním je HolyTrainer V5 skutečně (R)evolucí. Najednou všechny dřívější modely jsou prostě překonané a zastaralé:)

Časté dotazy / FAQ:

1. Co je to systém Click & Lock?

Systém Click & Lock je systém uzavírání, který je zahrnutý do kroužku zařízení HolyTrainer V5. Tento systém nahrazuje tradiční zámek, což usnadňuje instalaci a zvyšuje pohodlí při dlouhodobém nošení.

2. Jaké velikosti kroužků a trubic jsou k dispozici?

Aktuálně nabízí šest velikostí kroužků a pět velikostí trubic, což umožňuje až 30 individuálních kombinací.

18 + VIDEO po nasazení s harnessem:

3. Jak se čistí?

Tenhle nový model je navržen tak, aby byl snadno čistitelný. Můžete ho umýt mýdlem pod sprchou nebo ho dát do myčky nádobí.

4. Je HolyTrainer pohodlný pro dlouhodobé nošení?

Ano, díky svému ergonomickému designu a hypoalergenním materiálům je HolyTrainer V5 vhodný pro dlouhodobé nošení.

5. Jak je V5 diskrétní?

Díky svému designu a orientaci trubice směrem dolů je model V5 velmi diskrétní a může být nošen pod prádlem nebo těsně přiléhajícími kalhotami. A můžu potvrdit, že nikdo z mé kanceláře (a že nás v korporátu je hodně, takže mám hodně schůzce a networkingu s lidmi z práce) si ničeho nevšiml.

Doufám, že tahle recenze (už druhá v řadě kolem „svatého trenéra“ ze Švýcarska) pomohl lépe pochopit, co V5 verze nabízí. Mužské zamykání může být zdrojem potěšení a pohodlí, a z mé několikaměsíční zkušenosti může být HolyTrainer V5 bezpečnější a diskrétnější než dříve. Takže se zvětšuje radius a možnosti zamykání, protože delšímu nošení už nic moc nebrání:) Vyzkoušeno za vás.

Klady

Zápory

Ergonomický design Vyšší cena
Diskrétnost Omezení
Bezpečnost Potřeba údržby
Různé velikosti Není pro každého
Snadné nasazení
Snadné čištění
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Díky moc za tip, na HT klícky koukám dlouho, ale odrazovala mě cena, protože o nich moc referencí v cz nebylo. Koupím jakmile se vrátím z dovolenky O:)) A dám vědět, jak dlouho mě v ní manželka nechala zamčeného…

Nemáte zač a souhlasíme, ta cenovka je dost limitovala i na tom vstupu = proto nebylo tolik recenzí a testů v českém prostředí. 🙂 Tu první jsme si taky kupovali, protože ani nebylo tolik důvěry, že by se v CZ něco kupovalo takhle drahého.

Spolupracujeme: