Tahle generace klícky (každý výrobce se snaží přijít s něčím zajímavým či průkopnickým) má užitečný a funkční design, který přináší pohodlí a efektivitu. Klíčka se nasazuje přímo do kroužku kolem penisu a varlat. 

Uprostřed nahoře je spojovací díl, do kterého se zasune vestavěný zámek na klíčích, jak už je znáte z jiných pásů cudnosti. Klíček se pootočí, tím se uvolní a vysune.

Ocelový vnitřní zámeček tam zůstane a máte po srandě = zamčeno, vyřešeno a už se nepostaví.

Účinné omezení erekce

Klíčka směřuje dolů, což účinně brání jakýmkoli pokusům o erekci. Je navržena tak, aby pod oblečením nebyla patrná. Kroužky mají nezvyklý tvar, jsou pohodlně široké a rozšiřují se do stran, což poskytuje dostatek prostoru pro varlata. 

Pás cudnosti je dle mé zkušenosti navržený, aby byl pohodlný i při dlouhodobém nošení, což oceníte i v noci, když vás již nebude rušit noční erekce. 

Dodatečnou výhodou jsou otvory v klíčce i v kroužku, které zajišťují dostatečné větrání pokožky. 

Barva pro… sissy či chlapáka?

Barevná varianta tohodle kousku je řekněme sissy/feminizační/ponižující. Asi žádný chlapák nechci mít v klíně pidi-mini růžovou klícku. I ty ocelové masivní jsou více chlapácké a sexy. Tohle je takové růžové nic, což přesně má evokovat, že mužem už nejste, tady dominantním prvkem budou už jen vaše nateklá varlata.

A bude jen na protějšku, jestli dovolí jejich vyprázdnění. 

A teď se přiznejte = vzrušuje vás o tom jen číst? Líbí se vám tato slova? Protože mě samotnému (a stále zamčenému v tíhle pink mrše) se to líbí a rozhodně by se klín chtěl ztopořit, ale nemá kam prostě.

Na první pohled vypadá tahle kombinace „nub“ velikosti (aneb ve volném překladu – výstupek, hrbol či zbytkový kousek něčeho, či pupen = prostě něco malinkatého) ergonomicky nemožné = do toho se přeci nemůžu dostat jsem prostestoval Paní.

Zjistěte kolik stojí Pás cudnosti Holy Trainer Nub
ZJISTIT CENU

Jestli znáte moje psaní, recenze hraček (a typicky klícek) a tedy skrze to i mou Paní, tak víte, že mě dokáže dostat do ledasjakých situací a tedy i posouvat hranice tam (a hloubky), kam jsem nečekal, či nechtěl.

Takže co myslíte = měla pravdu?

18+ fotky z testování:

Jo měla – jsem v ní a píšu vám to

Tvar je hodně šikovný samotného tubusu – jakoby podebírá samotný O kroužek a  díky tomu se více zanoří do „venušina pahorku“ nad penisem (pokud mu tedy vůbec tak můžeme říkat, už z něj moc nezbylo = jen žalud?).

Takže výsledný kousek je opravdu velmi minimalistický, ale překvapivě fyziologicky funkční = dá se nosit dlouhé hodiny. 

Jen si zvyknete. Jako na vše, ale dle mě bez zdravotních obtíží. Jen doporučuji pro menší tření namazat klín nějakou mastí – mám nejraději tu proti „otírání“ stehen – antirub. Ten funguje mimochodem na všechny klícky a bylo to pro mě maximální zlepšení pohodlí a otlačenin.

Hodnocení

Překvapivě pohodlná klícka na penis, ač jsem nevěřil, že ji zvládnu = a to mám za sebou flat a inverted cage z oceli či plastu = to jsou neergo mrchy oproti tomuhle zvláštnímu „nub“ kousku. 

Ale počítejte s tím, že váš penis prostě zmizí (je to dobře vidět na zamčených 18+ fotkách z vany a VIDEA ze zamykání a kontroly „bezpečnosti“ – neboli že neuteču od Paní). Zbydou jen ještě více nadržená varlata a snažte se. 

Splňte protějšku co chce – ač mám identickou zkušenost jako vyzpovídaná Sissy Mia v ROZHOVORU – když jsem zamčený a nemůžu stříkat, chci se nechat udělat aspoň do prdelky – tělo potřebuje nějaký vjem a i když je do mě a ne já do někoho, potřebuje to tak. Je to hodně silné, takže to vzrušení vás ovládne.

A to je přesně to, co váš protějške pro výcvik potřebuje! 

Klady

Zápory

Velmi minimalistický tvar Horší dostupnost
Ponižující zabarvení pro sissy
5 kroužků v balení
Integrovaný zámek
Fyziologický tvar, co „zmizí“
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Sexshop51.cz Flagranti.cz Vibratory.net Sexíčekshop.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Ta je hodně malinká, ale roztomilá pro nějakou sissy – takže oholit do hladka a neodemkyat! Jak dlouho jste ji vydržel?

Souhlas, je to jedna z nejmenších plastových co jsme u nás měli v recenzi. Ta menší microcage byla už ocelová a popřípadě s zatlačením penisu dovnitř – takže ještě menší, když jde od mínusu v těle.

A souhlas, více vyholit, či epilace pro delší hladkost a nechat jen téct, ať si to tester pěkně užije. Co vím, nemá teď přístup ke komentářům, tak v ní ještě stále je. Dost si ji jeho Paní oblíbila. Takže zatím drží = nemá moc možností jak odporovat, jestli se z ní chce dostat. Ale snad dostane – má ještě nějaké hračky na recenze na penis, takže by to chtělo 🙂

Spolupracujeme: