Jak často narazíte na kousek, který vám doslova vezme dech svým designem a funkcemi? Monster Dildo Leviathan je přesně takovým kouskem. Toto není jen obyčejné dildo, ale opravdový kolos ve světě erotických pomůcek. A taky vás trochu postraší…

V dnešní recenzi se podíváme na všechny jeho klady a zápory, abyste se mohli rozhodnout, zda je tento gigant pro vás to pravé. Mě totiž na první pohled (živý u mě doma po rozbalení) dost vyděsil.

Protože cílem bylo… aby se dostal do mě. A aspoň podstatná část!

Design – estetická krása v PVC?

Na první pohled zaujme Leviathan svým designem. Je to jako spatřit ledovec – majestátní, mohutný a tajemný. Toto dildo je vyrobeno z kvalitního a pružného PVC materiálu, který připomíná hladký led, ale nabízí mnohem víc tepla a pohodlí.

Výrobce deklaruje, že je bez ftalátů = změkčovadel, které jsou u hraček problémové kvůli zdraví.

Takže plusový bod.

Jakoby vytvořený přímo na míru dle nějakého mimozemského kladélka. Dost mi připomněl vizuál, který známe z filmů kolem Vetřelce, Promethea, ta organická vizuálnost sedí právě H. R Gigerovi – kolega byl v jeho muzeu, tiše závidím. Ale tohle dldo by klidně mohlo být od něj.

Asi nemůžu souhlasit, že „anatomický tvar Leviathanu“ umožňuje snadné zavedení. 

Ano, pokud jste mimozemská příšera, tyhle vroubky zvládnete levou zadní, pokud jste uvolněná dívka, co má ráda plné vyplnění, tak ano. Ale pokud jste nesmělý kluk, co ho může přijmout jen prdelkou (na kouření je to velký macek, ač jsem milovník scifi), to už je jiná hra.

Rozhodně jsem čekal, že ty výstupky ucítím = a ani jsem nevěděl jak.

VIDEO z redakčního rozbalení:

Pro vaginální i anální hrátky

Monsterózní dildo Leviathan je univerzální bojovník. Vhodný jak jsem psal jak pro vaginální, tak anální použití = záleží na vaší odvaze, či motivaci protějšku ho dová dostat tak nebo tak. 

S lehce zahnutou špičkou, která je dle mě ideálně navržena pro dráždění bodu G = spíše pro dívky a jen na špičku, přeci jenom víte, kde uvnitř je = na dosah dvou prstů zasunutých (jak u muže, tak díky) zevnitř směrem nahoru.

Tohle je spíše velký palcát, než delikátní nástroj = nemusíte se ale o něj bát = PVC vydrží více než kdy vy.

Otázky a odpovědi

Je Leviathan vhodný i pro začátečníky?
Monster Dildo Leviathan je doporučen rozhodně pro zkušenější uživatele. Jeho rozměry a intenzita stimulace mohou být pro nováčky příliš = prostě nezvládnete ani špičku = upřímně.

Jak se udržuje a čistí?
Díky jemné povrchové úpravě je očistě po hraní s Leviathanem snadné. Stačí teplá voda a jemné mýdlo. PVC se dobře snáší i s čističem Toy Cleaner.

Je možné použít Leviathana i ve vodě?
Ano, je vodotěsný, takže si s ním můžete užívat i ve vodě.

Jaká je nejlepší vlastnost tohoto dilda?
Jeho vroubky a zahnutá špička jsou unikátní a poskytují nevídané dráždění.

Je materiál bezpečný pro tělo?
Ano, kvalitní PVC použité pro Leviathan je bezpečné pro tělo a středně pružné.

Zážitek bez použití rukou = přísavka a její výhody

Díky kvalitní přísavce nabízí Leviathan handsfree zážitek. Je to jako mít vlastního osobního asistenta, který vám pomáhá užívat si bez použití rukou.

Ale od pohledu na fotky, video z rozbalování či sekci Pár čísel vám musí být jasné, že to není pro každého. Je to jako vstoupit do ringu s profesionálním boxerem – musíte být připraveni a zkušení. Jeho impozantní velikost a intenzivní stimulace jsou určeny pro ty, kteří hledají něco víc než jen obyčejnou erotickou hračku.

Leviathan překračuje hranice obvyklého a nabízí zážitek, který je v mnoha ohledech výjimečný. Jeho přísavka, vesmírně anatomický tvar přináší nové možnosti pro vaše erotické hrátky – jen jeho patka je dost veliká, takže do strapon postroje / harnessu ho jen tak nedostanete.

Snad jen profi dominský postroj, co jsme dříve testovali ho pojme = ale s největším O kroužkem a bude díky široké patce lehce odstávat.

Pár čísel

  • Celková délka: 23 cm
  • Využitelná délka: 17 cm
  • Minimální průměr: 4.5 cm
  • Maximální průměr: 5,5 cm

V akci, nebo ve mě?

U tohodle macka jsem měl opravdu obavy, protože ani začátek té cesty (špička) není zrovna zůžená či zpříjemněná. Opravdu vypadá jako masivní mimozemský penis, který vás při prvním pokusu chce roztrhnout, než polaskat.

Zjistěte kolik stojí Monster dildo Leviathan
ZJISTIT CENU

Žebrování po bocích vám dává jasně najevo a bylo to kus po kusu cítit, že rozhodně na něj nezapomenete. Jak při pronikání, tak když ho překonáte a lehce se zase semkne svěrač zpět. 

Na to jak je to veliký průměr, tak ta hlavní slast je z vyplnění v první řadě, ale také právě v těch změnách průměrů = podobně jako u análního řetězu / kuliček = v tomto případě spíše XXL koulí – 5,5 cm je dost. 

PVC je zde na můj vkus trochu tvrdší, než bych si představoval jako ideál = v silikonu by to byla více přístupnější varianta. Jestli někdy platí, že gelu není nikdy dost, tak tady to platí dvojnásob. Nešetřete jak při přípravě (třeba dávkovačem Fist it), tak i na samotné hračky = pro větší klouzavost doporučuju kondom = a také kvůli čištění, jsou tu velké výstupky, to nechcete řešit. Prezervativ vše tohle řeší. 

Fotky budou? Teď ne, stydím se

Snad časem doplním kvalitnější 18+ fotky z testování, jak ode mě asi očekáváte, protože mi dělá dobře, když mě ostatní vidí, ale byl jsem z toho tak v transu, že nestojí za nic. Takže časem se snad více uvolníme (oba) a vezmem se na milost = i s přilehlým fotoaparátem.

Ať už na stativu, nebo v rukou mé trénovací Madam.

Co na něj říkám?

Že by si moje zadní prcina mohla trochu odpočinout, ale můžu si za to sám, vybral jsem si dobrovolně v redakci právě tyhle XXL příšery a monstr dilda (posledně chobotnice se ještě dala, ta patří aktuálně k mým nejoblíbenějším hlubiným parťákům). 

Ale setkání to bylo hodně intenzivní, musel jsem to prodýchávat a vnimat ty jednotlivé žebrování, abych ho přijmul postupně do sebe.

A nebudu lhát = celý nezvládnu. 

To PVC je pevné, ač se krásně ohne, ale není tak poddajné. Ale 3-4 žebra od „žaludu“ jsou mé, je výhoda, že se dobře i počítá, kolik toho ve vás „mizí“ = také plus:) Každopádně držím vám palce, i mou znásilněnou prdelkou = tohle je macek numero uno!

Klady

Zápory

Scifi monstr potvora Není pro začátečníky
Vhodné pro vaginální i anální použití Volil bych menší tuhost
Pevní přísavka / základna
Zahnutá špička pro bod G
Zahnutý tvar lehoulince ulehčí vstup
Žebrované vroubky co ucítíte
Středně pružný a bezpečný PVC
Jednoduché mytí
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: