Dildo dorazilo v průhledném plastovém obale s graficky laděným temně modrým příbalovým letákem. Bílé písmo na modrém pozadí působí velmi efektně. Produkt dává tušit vyšší kvalitu zpracování.

První dojem z Anal Bulldozeru

Dildo Anal Buldozer je mohutný černý žilnatý buchar s rukojetí, určený pro zkušenější vaginální a anální hráčky a hráče. Jeho rukojeť umožňuje dobrou manipulaci jak při sólo hře, tak zejména ve dvou.

Samotné dildo má 22 centimetrů, ohromí ale především jeho tloušťka, patří mezi masivnější klády. Žilnatý povrch a měkký materiál doslova láká k vyzkoušení, malinko děsí a přitom už už chcete, aby do vás vjel.

Zkoušení Anal Bulldozeru

Zkoušel jsem jak sám, tak s partnerkou. Je to macek, a podle toho s ním musíte zacházet. Silnější část za pěkně tvarovaným žaludem může být výzvou pro anální zavádění.

Pokud jste ale dost opatrní, anus se brzy roztáhne a vy můžete vychutnávat rychlé šukání tímto úžasným Anal Bulldozerem. Materiál je příjemný a žilkování na mohutném ocase výborně dráždí.

Ve dnech, kdy toužíte po velikosti, je tu právě pro vás.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Dildo Anal Bulldozer – ideální věc pro odvážnější dráždění ve dvou

Rukojeť přímo vybízí k hrátkám ve dvou. Pokud máte plnou důvěru vašeho partnera či partnerky, nechte se ojet tímhle černým králem.

Mé partnerce přinesl Bulldozer nádherný vaginální orgazmus. Malinký problém je v tom, že menší hračky vám chvilku po použití Bulldozeru budou připadat až nicotné. U hračky kvalitního zpracování je nicméně menším mínusem materiál PVC, který nepatří mezi ty nejlepší a zdravotně nejšetrnější.

Zjistěte kolik stojí Anální vibrátor Anal Bulldozer
ZJISTIT CENU

Vibrace

Vibračních režimů je celkem 10, navíc má dildo 2 motůrky, což paletu ještě rozšiřuje. Z mého pohledu je to příliš složité, osobně nejsem příznivcem široké škály vibrací, fanoušci vrnění si ale užijí dle libosti.

Cena

Necelých 1300 Kč za tohoto efektně vyvedeného macka je v dnešních cenových poměrech absolutně adekvátní.

Shrnutí

Anal Bulldozer je masivní dildo s rukojetí pro zkušenější anální a vaginální hráče, sólisty i páry. Je třeba být opatrný při roztahování, ale jinak pohoda.

Cena odpovídá kvalitě a zpracování, kdo koupí, litovat nebude.

Klady

Zápory

Velké, masivní a příjemné dildo Materiál: PVC
Výborné ovládání druhou osobou Pro zkušenější
Příjemný design Při sólo hře horší ovládání vibrací
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Tedy čekal jsem, že tuhle hračku bude testovat spíše nějaká zkušená MILFka, ale že to bude tester, takže kluk, to jsem fakt nečekal. A upřímě jestli to zvládnul tak jak píše, tak klobouk dolů – upřímně chtěl bych to vidět, nemá v plánu sem přidat ty 18 + fotky za testování? Je to hodně zajímavé oživení klasického textu :))

Zjistíme, jestli by o to měl zájem a souhlasíme, tohle je xtra kalibr pro každého z nás – pro většinu naprosto nepředstavitelný kousek. :))

Spolupracujeme: