Dostala se nám do rukou prvotřídní pomůcka ze skla. Výrazné výstupky, skvělý materiál a hlavně vibrační patrona, která se dá používat i zvlášť. Pojďme se blíže podívat na tuto hračku.

Vkusné balení análního kolíku ICICLES je už dnes samozřejmostí u dražších pomůcek. U této skleněné (bezpečnostní sklo – takřka nerozbitné) najdete v balení mohutný obalový materiál, který drží hračku na svém místě. V balení najdete kolík, ovládání a vibrační patronu s kabelem zakončeným konektorem.

Rozbalování skleněného vibračního kolíku Icicles

Kolík je menších rozměrů (což vynahrazují výrazné výstupky a vlnitý tvar) ze skla, které má metalickou povrchovou úpravu – jistě i na fotkách je vidět kovový odlesk.

Užitná část hračky je tvořena 5 „boulemi“, které jsou spojeny za sebou a posety drobnými body. Pro dobré držení (a umístění vibračního špalíku) je v dolní části análního kolíku otvor. Pro zabránění vniknutí celé hračky do análu je zde rozšířená patka.

Sklo je sice skvělý materiál pro erotické hračky, ale lehce tlumí vibrace. Takže přestože je vibrační vajíčko velmi silné, tak jsou lehce tlumeny samotným materiálem.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Pár čísel:

  • délka 1,5 cm,
  • průměr 1,8-2,5 cm,
  • 3 AA baterie pro vibrace.

Vibrační patronka je ovládání přes drátek z klasického ovládání, které pro „život“ potřebuje 3 AA baterie (nejsou součástí balení). 7 vibračních programů vás jistě zabaví na notnou chvíli. Výhodou je, že vibrační patronku můžete lehce vyjmout z kolíku a používat ji i samostatně – jako klasické vibrační vajíčko či dráždidlo bradavek či klitorisu. Pro „klitorální“ slečny budete pak bohem, když přijdete s tak silnou vibrační hračkou.

Ovládání vibrací je jednoduché

K dispozici jsou jen 2 tlačítka (on/off a mode). Spodním tlačítkem na ovládání se zapínají a vypínají vibrace a stisky horního tlačítka (mode – režim) se přepínají jednotlivé typy vibrací. Vibrace mají své pevné pořadí, takže když si oblíbíte například 6. typ vibrace, vždy se k němu „promačkáte“.

Zjistěte kolik stojí anální vibrátor ze skla Icicles
ZJISTIT CENU

Vibrace jsou vizuálně odlišeny dvojicí svítivých diod (LED). Jedna je v samotné patronce a druhá je na ovládání. Diody blikají v rytmu vibrací – takže ten, který má v ruce ovládání, dokáže přesně určit podle diody, který režim je právě aktivní – při zavedeném vajíčku v partnerce je to užitečná informace! Podobné řešení bylo použito například u nejmodernějších vibračních pomůcek Lelo Tiani a Lyla.

Pro koho je

Skleněné dildo je určené pro hrátky do análu, ale jistě žádný klín ho neodmítne. Při zavádění určitě použijte lubrikant (u skla se nemusíte ohlížet na jeho typ – je to jedno). Jednotlivý výstupky a tvrdost hračky (mnohé slečny jsou zvyklé na gelové/silikonové pomůcky, které se přizpůsobí tělu) nejdříve překvapí, ale po chvíli si je zamilujete. Nic neuhýbá a ani se nevlní – tvrdé přirážení a silná stimulace je zde na místě.

Jedinou nevýhodu vidím ve velikosti kolíku. Pro začátečníky s análním sexem je to ideální hračka – menší rozměry a vibrace, které mohou zvětšit příjemnost hrátek. Zkušenějším harcovníkům a harcovnicím doporučím pomůcku spíše větších rozměrů – a třeba i znovu ze skla.

Skleněné hračky mají několik výhod. Skvěle se čistí, mají dlouhou životnost (pro rozbití byste na ně museli vzít kladivo) a mohou se zahřívat/chladit. Právě poslední vlastnost je velmi využívaná – kolík se nestrká do mikrovlnky, ale stačí ho nahřát v misce horké vody a hned jsou hrátky netradičnější. To samé můžete zkusit, když ho zchladíte v misce s ledem – uvidíte ty překvapené reakce vašeho partnera:)

Klady

Zápory

Skleněný materiál Menší rozměry (začátečníci je ale ocení)
7 vibrací
Výrazné výstupky
Oddělitelnost vibrační patrony od kolíku
Využitelné i bez vibrací jako dildo
Lehce opalizující povrchová úprava
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: