Dlouho jsme tu neměli žádnou anální hračku, tak to dnes napravíme. Recenzoval jsem pro vás anální stimulátor, který má dráždit mužský bod G – prostatu. Stimulátor prostaty P-rock máme dnes na testování a video recenzi – co od něj můžeme čekat?

Z čeho je vyrobený?

Hračka je vyrobená z jemného černého silikonu – má tedy všechny klady i zápory dané pro tento materiál. Lehce přejímá teplo, skvěle se čistí a dezinfikuje, je tužší, ale zároveň pružný a výrazně netlumí vibrace.

Nevýhodou je nutnost používat lubrikanty na vodní bázi. To je opravdu škoda, protože pro anální hrátky jsou vhodnější silikonové gely, které mají vysokou kluznost a umožňují jednoduší styk.

Další nevýhodou je to, že silikon je snad „pracholapka“ – pokud ho necháte někde ležet, rychle na sebe nabalí prach a drobné částečky – před každým použitím ho doporučuji umýt.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Prock má tvar písmene U. Na jednom konci je zvýrazněná hlavička pro přesné dosednutí na prostatu. Druhý konec má rozšíření, které skvěle padne na perineum (hráz).

Uprostřed je vložená vibrační patrona, která se zapíná a vypíná jediným stiskem. Ovládání má tedy jednoduché, ale nemá žádnou regulaci intenzity – prostě buď vibruje, nebo ne.

Zjistěte kolik stojí stimulátor prostaty Prock
ZJISTIT CENU

Vibrace jsou poměrně intenzivní. Nejsilnější vibrace jsou cítit v hlavičce, která má doléhat přesně na prostatu a tím ji dráždit. Vibrace jsou slaběji cítit v samotném těle a nejslaběji v rozšířené patce, která přiléhá na hráz (a lehce na šourek).

Jak se zavádí?

Tužší silikon umožňuje jednoduché zavádění, takže stačí jen nalubrikovat a můžete si hrát. Pro začátečníky s análním sexem/masáží prostaty doporučuji náš návod (stimulace prostaty). Zavedení je poměrně rychlé, pokud máte uvolněný zadeček. Případně zkuste chvíli kroužit kolem vchodu, svěrač se rychleji uvolní.

Jako nevýhodu vidím použití atypického typu baterie – vypadá jako menší tužkovka (1.5 V baterií – typ N). Naštěstí se dají lehce sehnat – jak na shopu, tak například v trafikách. Baterie je uvnitř patrony a vyjmutí je trochu problematické – musíte ji z boku lehce nadzvednout ostřejším předmětem a až poté pomalým pohybem vysunout ven.

Z testování v posteli

Při testování se mi stalo, že se do bateriového prostoru dostala vlhkost, takže nedoporučuji hrátky ve vodě. Vstup do prostoru pro baterky je sice chráněn silikonovým víčkem, ale nejspíše nedostatečně. Plus při větším nalubrikování a uvolněné (dříve už roztahované) prdelce může Prock vyklouznout, protože nemá zůžení jako jiné kolíky. Je to takové vibrační dildo do L tvaru, než typická anální pomůcka. Celkově ale hodnotím kolík/stimulátor Prock kladně – své si splní, prostatu procvičí řádně.

Klady

Zápory

Silikon Netypická baterie
Silné vibrace Nemožnost regulace vibrací
Dráždění prostaty i hráze Při větší lubrikaci vyklouzává
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Tenhle kousek není vůbec marný – mám ho také, na nošení je vcelku pohodlný. Můžu ještě doporučit některé typy od Rocks Off, případně Nexus – to jsou top značky pro masáž prostaty – ale cenově jsou samozřejmě o to náročnější. Ale u pánského zdraví a prevenzi rakoviny se nevyplácí šetřit:)))

Spolupracujeme: