Pánský anální vibrátor MEN-X Falex působí jako vyšší kvalita už svým vkusným obalem v černo-stříbrné barevné kombinaci, perfektně ladící s věrnou fotkou samotné hračky. Po otevření obalu je vibrátor zasazený do průhledného plastového lůžka. Nechybí designová USB nabíječka.

Detailní informace k postupu nabíjení jsou k dispozici v anglickém jazyce na příbalovém letáčku. Na obale výrobce uvádí několik předností, obecně pak říká, že je to kvalitní anální hračka přinášející „dříve nepoznané rozkoše“. Tak hurá do ověření, jestli je to kvalita i při praktickém použití!

Kvalita na druhý dojem

Samotný vibrátor se mi na první pohled a omak hodně zalíbil. Ve špičce lehce ohnuté pevné černé dildo má za ohnu-tím ještě malý výčnělek. Vibrátor je vyrobený z příjemného silikonu, dole „u kořene“ je vroubkovaný, jeho tvar i kvalita zpracování mě okamžitě začali vzrušovat.

Od spouštěcího mechanismu je tělo vibrátoru oddělené malou zášti-tou, což mu dodává nejen na eleganci, ale i na funkčnosti v podobě stimulace okolí análu. Plastové držátko je stříbrné s černým tlačítkem, přičemž na rukojeti ještě prosvítají dva kovové kulaté body – magnetické konektory nabíječky. Tak už šup s hračkou do zadku.

Šikovný i bez vibrace

Anální vibrátor MEN-X Falex je spíše menší, působí ale docela masivním dojmem. Když jsem ho poprvé zasunul, bylo mi jasné, že tahle recenze bude pochvalná i po stránce funkčnosti. Příjemně do mě vklouznul a vyvolal pocit plnosti.

Párkrát jsem vyjel a zajel a mohl se hned pěkně ošukat, protože menší rozměr nevyžadoval větší roztažení mého zad-ku. Hračka mě bavila i bez vibrací, šťoural jsem se a měnil směr dráždění, navíc bez rizika, že si ublížím (právě díky oné záštitě). Nemohu než doporučit všem začínajícím i zkušeným vyznavačům anální masturbace.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Parametry

  • délka: 18,5 cm
  • použitelná délka: 12,5 cm
  • šířka u kořene: 3,5 cm, ve špičce kolem 2-2,5 cm
  • materiál: ASB plast a silikon
  • nabíjení: USB (nabíjí se 3 hodiny a 3 hodiny má vydržet vrnět)

S vibracemi do nových dimenzí

Prožitky s vibracemi jsou ale ještě něco docela jiného. Hračka MEN-X Falex nabízí 10 režimů, které je zbytečné všechny vyjmenovávat, postačí uvést, že jdou od vrnění přes intenzivní vibrování k různým přerušovaným a zesilujícím se režimům. Každý si najde svůj oblíbený. Když jsem kombinoval vibrační režimy s různými pohyby ruky, dostával jsem se k dalším a dalším intenzivním prožitkům.

Zjistěte kolik stojí Vibrátor Rocks Off Falex
ZJISTIT CENU

První výstřik s vibrací byl velmi energický, doprovázený chvěním celého okolí zadku a penisu, to všechno navzdory tomu, že jsem se ojížděl jenom několik minut. Může se zdát, že deset vibračních režimů je až moc, jenomže každý nebo každá z nás má jiný vkus a různé nálady, bohatší výběr tedy není vůbec na škodu.

Sám nebo ve dvou, hlavně se pošťourat

Tahle hračka se hodí jak pro sóla, tak pro akce ve dvou. Moje partnerka je už zkušenější a navíc šikovná, ale i začátečnice (nebo začátečník) partner či partnerka si mohou, díky menším rozměrům, dovolit experimentovat. Výrobce umístěním vroubkované záštity zařídil, že je riziko bolestivého pohybu minimální. Partnerka mě pěkně ošukávala, k tomu si občas vzala můj penis do úst, a já se nechal vzrušeně unášet směrem k dalšímu skvělému výstřiku.

Kdybych jel na cesty, vezmu si ho sebou

Kombinace uměřených rozměrů, bohatství režimů a luxusního zpracování dělá z MEN-X Falex ideální anální erotickou hračku na cesty. Je ale tak pěkný a šikovný, že si dejte pozor, aby si ho nepřivlastnil váš drahý protějšek (samozřejmě umí podráždit i klitoris).

Shrnutí

Jako recenzent jsem dostal parádní vánoční dárek, totiž možnost vyzkoušet a představit tuhle skvělou hračku. Anální vibrátor MEN-X Falex se hodí pro něj i pro ni, pro sólo akce i pro šťourání ve dvou. Nezbývá, než ho vřele doporučit, rozhodně vás nezklame.

Klady

Zápory

Vhodná kombinace materiálů Není stručné info v češtině
Tvar a zpracování Cena je lehce vyšší – stojí ale za to
Funkčnost a škála vibrací
Velmi vhodné pro hrátky ve dvou
Odolný vůči vodě, magnetické konektory nabíjení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: