Tohle není kousek, který nenápadně do sebe nasoukáte a můžete se s ním celý den procházet po venku… Zde vás nebude hřát pocit, že máte v sobě něco „zakázaného“, co by ostatní nepochopili, ale vás to neskutečně vzrušuje.

Erekční kroužek, který vám vyplní i prdelku = RoZen

Tenhle anální kolík ROZEN si užijete jen doma – není to nic překvapivého, protože má výraznou vibrační patronku, plus dvojitý škrtící kroužek.

Ten byste (stejně jako jiné) měli používat jen na krátké období, i pár desítek minut bude hodně hraničních, protože je poměrně těsný a hlavně zaškrcuje jak varlata, tak samotný penis. Pár minut bude stačit.

Však to není hračka jen pro jednoho, ale největší využití najde v BDSM hrátkách, protože kolík může být intenzivním trestem pro subíka, který nesplnil to, co měl.

Zjistěte kolik stojí RoZen kolík/kroužek
ZJISTIT CENU

Jak se kolík/kroužek navléká?

Dost podobně jako pás cudnosti, který se recenzoval o pár měsíců dříve. Kvůli varlatům musíte nejdříve dát přednost jim (rozdrdtit si je silným silikonovým očkem jistě nechcete) a až poté nasadíte očko na penis. Samozřejmě nejlépe to jde v momentě, kdy nejste vzrušení = už při pohledu na tenhle kousek jsem vyplnil celé trenky = bude vás vzrušovat už jen ten pocit sevření a vyplnění.

#vyzkoušenozavás

Z praxe: vytknul bych mu silnější průměr u patky kolíku, který běžně zabezpečí, že kolík v prdelce dobře drží. Tenhle je však oproti samotnému průměru kolíku dost silný – takže se vám může stát, že vám pro zasunutý a dostatečně uvolněné prdelce vyklouzne. A je to celkem otrava ho vracet zas a znovu zpět.

Kroužek na kořenu penisu a varlatech ho sice v rámci mezí udrží na vás, ale vykluzování ven je velký problém. Přitom patří mezi nejprodávanější kombinované kolíky na trhu – asi všichni nejsou tak trénovaní jak my O:)

Celkově je to solidní kousek, s vibracemi, dvojitým kroužkem, ale na můj vkus je kolík dost malý, budete ho cítit, ale není to nic, co by vás silně roztáhlo a o to více byste si užili třeba klasický sex = tomu nebrání ani plné nasazení kroužku. Naopak, díky zaškrcení penisu a varlat a přenášení vibrací z análu do klína, je to solidní pomocník při dráždění přítelky

Klady

Zápory

Trojitá stimulace Může vyklouznout
Jemný sametový silikon
Silnější 7 druhové vibrace
Citelné zaškrcení penisu a varlat
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: