Tenhle set hraček mě velmi zaujal v seznamu, takže jsem po něm rád sáhl (a rovnou musím říct, že dobře, že tak). Už samotné balení vypadá dost pěkně. Černá krabička je docela velká, dává tušit, že hračky jsou větší.

Co nabízí?

Designové provedení matně černé krabičky se stříbrnými prvky, leskle vyvedenými hračkami a modro-stříbrnými boky vypadá vážně skvěle. Mezi ostatními hračkami z této várky rozhodně zaujala (byť nebyla nejlepší). Uvnitř ní jsou hračky vloženy do dvoudílné plastové vaničky spolu s anglickými instrukcemi ohledně baterií, péče o hračky atd.

Solidní zpracování

Po vysvobození obou hraček mi přišly obě lehce robustnější, ale velmi pěkně vyvedené, příjemné na dotek a hlavně, co mě zaujalo, obě mají svou vlastní vibrační patronu světle modré barvy (tak nějak jsem si myslel, že budou dvě hračky a jedna vibrační patrona, ale žonglování se nechystá, jdou tedy použít obě hračky naráz).

Erekční kroužek

Začnu erekčním kroužkem. Ten má vcelku masivní část s patronou, kde je z jedné části trojice vlnek, ze strany druhé je hladká. Kroužek samotný vypadá jako Möbiova páska a dává tedy tušit nekonečnou zábavu.

Nemyslím si, že bych byl nějak málo obdařený, ale kroužek šel oproti jiným nasadit velmi snadno, takže ono sevření, které jsem čekal od erekčního kroužku, se nedostavilo v oné míře.

Když jsem zkusil kroužek nasadit přes penis i přes varlata, tak to šlo trošku hůř, ale ve výsledku to fungovalo. Kroužek je z velmi příjemného silikonu, patrona jde díky vroubkovanému tunelu snadno zasunout, na vysunutí je potřeba trochu síly, takže drží pěkně.

VIDEO z redakčního rozbalování

Anální kolík

Kolík je jedním z větších, které v šuplíku máme, ale je pěkně vyvedený.

Na patce jsou výstupky, které dráždí a na samotném kolíku jsou trošku do spirály další výstupky. Ty nejsou nějak velké, aby při zavádění překážely či bolely, ale ani moc malé, aby nebyly vůbec cítit.

Minimálně při zavádění, když kolíkem otočíte, máte tak trošku pocit, jako by vám někdo dělal rimming. Rozhodně příjemný pocit. Kolík je sice větší, největší průměr má cca 4 cm, u patky cca 1,5-2 cm, díky postupně se rozšiřujícímu se tvaru jde ale snadno zavést a pěkně drží.

Patka se pěkně přitiskne k tělu, takže příjemně přenáší vibrace. Patrona při zavedení o cca 1 cm vyčuhuje, takže nejde použít na nějaké tvrdé podložce. Ale kolík je i přes svou velikost velmi příjemný.

Patrony

Vibrační patrony označené RO 60 a RO 90 (délka v milimetrech) mají obě shodně použitelných 10 vibračních režimů (3 vibrace – slabé, střední, silné a poté 7 vibračních programů) a vypínají se delším stiskem tlačítka.

Zjistěte kolik stojí Vibrační erekční kroužek a anální kolík Rocks-Off Ibex
ZJISTIT CENU

A jsou voděodolné. Takže jistě další dobrá zpráva. Už slabé vibrace jsou příjemně cítit, co potom, když si vyberete některou ze silnějších nebo z programů.

Cítil jsem je rozprostřené hodně daleko od ohniska. Díky síle vibrací jsou tyto slyšitelné, takže si nechte zdát o diskrétním zpříjemnění si nudného meetingu. I když, pokud máte home-office… ne, že bych vás chtěl nabádat k nepravostem.

Rozdíl je kromě délky i, vcelku pochopitelně, v použité baterii. V kratší RO 60, která patří do erekčního kroužku, je baterie typu N, ve větší RO 90 je klasická AAA, tedy mikrotužková baterie.

Celkově ano nebo ne?

Za mě rozhodně ano, pokud máte rádi anální hrátky a pokud máte rádi, když za jednu cenu dostanete víc. Tady dostáváte dvě vodotěsné hračky z velmi příjemného silikonu, v líbivém balení.

Klady

Zápory

Silné vibrace Baterie typu N nekoupíte v každé sámošce
Vodotěsnost Kroužek nemá tak pevný stisk, jak bych si přál
Dvě hračky v balení
10 programů
Snadno dostupné AAA baterie pro kolík
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: