Po „Mizerovi“ neboli Rude boy vibrátoru jsem pokukoval dlouhodobě. Líbil se mi matný silikon ze kterého je vyrobený a jednoduché tvary. Plus výrobce Rocks Off patří k našim nejoblíbenějším. Vybrali jsme si ho na Růžovém slonovi a za chvíli byl doma (i s várkou dalších hraček na testování).

Co dostanete v balení od Rocks off

Balení je takové, že neurazí a ani nenadchne. My skoro od všech hraček obaly vyhazujeme a uchováváme je jen v plátěných či tyvekových sáčcích (když svůj vlastní obal nemá hračka).

Rude Boy je bohužel jen v papírové krabičce a blistru a tím to končí. Takže ideálně pro uchovávání potřebujete ještě svůj obal/krabičku.

Pár čísel

  • délka vibrátoru: – 12,3 cm
  • průměr: 1/3 – 2,5 cm
  • průměr: 2/3 – 2,7 cm
  • průměr patky: – 3,4 cm

VIDEO z redakčního rozbalování

Tvarově je (jak jsem pak zjistil) perfektně anatomický – přesně sedne tam, kam má. Je to podlouhlý vibrátor do U tvaru, z mého pohledu průměrově menší (ač ho výrobce označuje jako středně velký).

Vibrace má Mizera od vyjmutelného vajíčka, které má jen 1 velké silikonové tlačítko. Přes jednotlivé stisknutí se proklikáte přes:

  • vibrace o 3 sílách,
  • pulzní programy ve 4 variacích (liší se rychlostmi střídání – musíte zažít, než číst).

Napájení je přes maličkou 1.5V baterii typu N – není to něco, z čeho byste skákali nadšením, ale na druhou stranu ji koupíte v každé trafice. Na 1 baterii vibruje kolík/vibrátor (je záhadou jak takovou hračku označovat) přibližně 2 a půl hodiny.

Vzhledem k našim rychlým orgasmům v kombinaci s Mizerou, to bude hoodně zábavy na 1 baterii.

Jak jsem si ho oblíbil?

Na rovinu – nikdy do mě ještě žádná anální hračka takhle nevklouzla. Stačilo lubrikant a pomalu, ale velmi sebevědomě do mě mizel. Než naposledy „přirazil“ jsem se potřeboval jen srovnat s jeho velikostí, ale pak během pár chvil už byl přitisknutý těsně na mě a výstupky mi dráždily hráz.

Pak už stačilo jen zapnout vibrace a hledat tu správnou kombinaci s honěním, abych si to užil ještě více. Nejlepší variací byly silné přerušované impulzy, ve kterých jsem si vždy pohonil a pak přestal, pohonil a přestal… solidní nácvik výdrže.

První testování do hloubky

Prvně jsem ho testoval ve sprše, kde jsem vždy více uvolněný, voda na mě padá ze sprchy, … je prostě klid. Začal jsem v kleče, až jsem si po zavedení nakonec sednul a napnul nohy. Nemusel jsem tolik držet Mizeru v sobě (ač taky chtěl utíkat díky svému tvaru) a mohl si volně dráždit koule.

Alternativou je přisednout si pod sebou Mizeru a jemně se na něm houpat a díky tomu mít plnou kontrolu nad hračkou a s šikovností i volnou ruku na dráždění.

Zjistěte kolik stojí Anální vibrátor Rude Boy
ZJISTIT CENU

Ještě zábavnější je Rude Boy na všech 4, ale to vzhledem k stabilitě je lepší s pomocí partnerky. Ono být na všech 4 s vyšpulenou prdelkou, s drážděnou prostatu a pokuřováním… no nemilovali byste ji za to?

Já ano, však ji za to dennodenně obdivuji.

Celkové hodnocení análního Mizery

Vzhledem k tvaru U působí vibrace jak na prostatu, prdelku, hráz a část i na varlata, pod kterými jsem já měl ukrytý vypínač vibrací. Tvarově a velikostně mu nemám co vytknout.

Někoho zamrzí, že nemá výraznější hlavičku, která by ho udržela více uvnitř vás bez držení. Na druhou stranu by to znáročnilo zavádění a nemuselo by to sednout všem. Vyloženě geniální na „nedržení“ kolíku jsou různé nafukovací (ač latexové) kolíky s vibracemi.

Ty moc konkurentů nemají.

Za mě oceňuji příjemné zavedení, které je (bez zažití) nepopsatelně přirozené a jednoduché. Prostě zajede tam, kde byste ho přirozeně chtěli. V kombinaci s vibracemi je to velmi silný generátor orgasmů. Za nás aspirant do žebříčku nejlepších análních kolíků. Doporučuji!

Klady

Zápory

Čistý matný silikon Nestandardní baterie
Jednoduchý a anatomický tvar Nemá vlastní obal
Velmi silné vibrace
Dráždí i hráz
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: