Věděli jste, že mužský bod „G“ je ve skutečnosti bod „P“? A tím rozhodně nemyslím penis, nýbrž tolik opomíjenou prostatu. Podíval jsem se jí na zoubek se svým novým kamarádem, malým Dukem od firmy Fun Factory.

Prostata je jedna z nejdůležitějších žláz v mužském těle. Zároveň je velmi citlivá a to v tom nejpříjemnějším slova smyslu. Přesto je tak často přehlížena. Proč? Možná proto, že když se řekne mužská erotogenní zóna, většina chlapů se chytí jenom za pinďoura. Ti osvícení však tiše sedí a moudře přikyvují. Vědí totiž, že pravda je naším očím skryta. Nachází se uvnitř a tentokrát né v našich srdcích, ale trochu níž, hned mezi varlaty a řitním otvorem.

„Ó svatá Prostato!“

Když budu chodit ještě chvíli okolo a povídat, že její stimulací děláte naráz mnoho prospěšných věcí, mnozí budou číst už jenom blablabla… Co vás ale nejspíš bude zajímat, že jedna z těch věcí je orgasmus, který nemůžete znát, pokud se jen jako pes honíte za ocasem.

Věru je to tak. Když překonáte bariéry, uvolníte se a necháte si masírovat toto místo někým blízkým, nebo sami něčím vám blízkým, dříve než to bude muset udělat doktor za úplně jiných okolností, pak máte šanci vážně příjemně si rozšířit obzory.

VIDEO z rozbalování v redakci

3 způsoby dráždění mužské prostaty

Můžeme na to jít hned třemi způsoby.

1) První je nejméně invazivní a myslím, že většina z vás ví, že oblast hráze je příjemné si během masturbace, při orálu, nebo i jen tak masírovat. Kdo se však dostal na druhou metu, ten nejspíš zažil rovnou „homerun“.

2) Druhý způsob masáže je už vnitřní přes anál, prstem. Klinické znázornění vypadá asi jako když E. T. volal domů. Vám ale stačí vědět, kde se prostata nachází a pak už si sami najdete tu pravou polohu.

3) Třetí způsob, jak stimulovat náš bod „P“ je, dle mého názoru, nejpohodlnější, přesný a nevzniká při tom tolik počátečních rozpaků, protože máte prostor hrát si nejdříve v klidu, o samotě, pomocí hračky k tomu přesně dělané. Zároveň je to klíčové téma, které jsem pro vás prozkoumal a nyní mi dovolte vylíčit vám své dojmy.

Malý velký pomocník

Když jsem vybalil vibrátor a držel ho poprvé v ruce, cítil jsem zklamání. Tvar se mi moc nepozdával, celé to bylo takové drobné (16,7 Ø 3,7 cm), nezajímavé. „Za ty prachy fakt málo“. Do masáže prostaty jsem fanda, ale myslel jsem si, že sám o sobě jsem dostatečně kreativní na to, abych si k tomu musel pořizovat, krom svých partnerů. nějakou pomůcku. „Jak bláhový jsem byl“ můžu teď s úsměvem dodat. Malý Duke se nakonec ukázal jako velký pomocník a můj nový kamarád.

Zjistěte kolik stojí Anální vibrátor na prostatu Duke
ZJISTIT CENU

Pojmy a dojmy z testování

Mé prvotní předsudky byly opravdu více než předčasné. Postupně jsem přicházel na to, že každá část i tvar mají vážně smysl. Pro účel masáže prostaty, kterou hračka provádí jak zevnitř, tak zvenčí, je decentní velikost naprosto akurátní a vlastně výhodná pro cestovní účely. Ocenit musím také silikonové (ani měkké ani tvrdé) provedení.

Co chci ale vyzdvihnout, je vyjímatelná vibrační patrona s integrovanou baterií, kterou můžete kdykoliv pohodlně dobíjet pomocí „Click’n‘ Charge“ kablíku. Ten lze připojit do jakékoliv nabíječky s USB portem. Kablík s patronou se spojí pomocí magnetek, díky čemuž je patrona voděodolná (ne však vodotěsná) a odolá tak tekoucí vodě. Fakt pohodlné používaní i následné čištění.

Zádrhel nastává, když chcete patronu vytáhnout. Díky podtlaku a třením obou materiálů se fakt zapotíte. Vyřešil jsem to tím, že jsem patronu před vložením trochu máznul gelem, ale nevím, zda tím do budoucna něčemu neuškodím.

„Kterej jednou zkusí, nechce jinak…“

… to bych hned tak netvrdil, protože než si zvyknete na netradiční tvar hračky, tlak a vibraci na citlivou prostatu, můžou vámi zpočátku proudit velmi smíšené pocity. Dejte tomu však chvíli a buďte trpěliví. Ucítíte brzy, že mám prostě „recht“.

Ve chvíli, kdy se ve vás malý Duke už pěkně zabydlel, nastal čas se uvolnit a užít si to dobrodružství.

„Prostatě prospívá pohyb, při kterém se může prokrvovat“

Zkoušeli jste někdy propnout špičky a zatnout půlky, když jste si „honili“, protože víte, že tím můžete celou záležitost zpříjemnit a i urychlit? Pak jste nevědomky působili na prostatu. Nyní zkuste udělat to samé, když máte v sobě Duke. Ani nemusíte propínat špičky, stačí podsazovat pánev dopředu a zpět.

Při pohybu vpřed zatněte půlky a zpět povolte. Jako by jste přiráželi. K tomu se chopte svého mužství a hoňte a hoňte, dokud se okolní svět nerozsvítí v zlatavé záři. Když to přijde, čas neexistuje a vy jste ještě dlouho ve slastné křeči…tedy dokud vám spolubydlící nezabuší na dveře koupelny, že už se holíte nějak moc dlouho. 🙂

Závěrem bych rád sdělil „jděte do toho“

Klady

Zápory

Výjimatelná patrona Patrona se špatně vytahuje
Voděodolnost Chybí český manuál
Systém dobíjení Cena může být odrazující, ale kámoš je to k nezaplacení
Cestovní velikost
Intenzita vibrací
Dostatečný výběr programů
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: