V naší redakci nikdy nekončíme, protože máme vždy zástup pomůcek pro dospělé, které chceme testovat, ale také musíme stále aktualizovat naše (i vaše) oblíbené porovnávací žebříčky. A tento potěší hlavně naše sličnější polovičky, protože se jedná po TOP 5 podtlakových pump pro ženy

Jak naše redakce vybírala ty nejlepší pumpy za rok 2023?

Poměrně jednoduše – abychom v redakci mohli připravit novou porovnávačku/žebříček, musíme mít dostatek jednotlivých kousků/druhů už ozkoušených. Z principu nemůžeme udělat TOP3, když jsme zkoušeli jen 1 zástupce na českém trhu. Takže základem je vždy dostatek zkušeností naší redakce s daným podoborem erotických hraček. Neboli potřebujeme více pomůcek od různých značek, v různých cenových hladinách, abychom se mohli rozhodnout, která opravdu patří k těm tom.

A určitě se dá říci, že nejvyšší cenovky nejsou vždy zárukou tohot nejlepšího erotického zážitku. Je to hodně proměnlivé a to je i přesně to, co sledujeme těmito žebříčky. Abyste mohli ušetřit. Za deset let v oboru (minimálně) už víme jaké značky a kousky brát a kterým se naopak vyvarovat, protože i my jsme s nimi spálili. I to je jednou z hodnotících proměnných, která nás zajímá.

Co jsme hodnotili

U podtlakovek pro ženy nás primárně zajímalo toto:

  1. síla podtlaku (neboli jak vás dokáže nasát a prokrvit),
  2. těsnost (souvisí s konstrukcí, tvarem hran i zpracováním),
  3. ovládání / regulace vakua (jednoduchost pumpování, rychlost regulace, uzavření/zamknutí),
  4. materiály (z kterých je jak samotný kalíšek i ovládání),
  5. funkce navíc (umí i něco jiného než jen sát),
  6. cena (stále je citelná část trhu, která ji potřebuje znát),
  7. a zábavnost (prvek, který řešíme u všech našich hraček – jestli ji opakovaně používáme v posteli).

A ještě je důležité zmínit, že v tomto článku se věnujeme výhradně ženským podtlakovkám na vagínu = pro ženy jsou vhodné i jiné, typicky na bradavky. Ale ty se dají univerzálně použít i pro mužské, takže tomuto poddruhu vakuovek budeme věnovat separátní recenzi. Takže zde najdete výsledky našeho bádání a hledání nejlepších pump výhradně pro vagínu – popřípadě pro cílenější podtlakovou stimulaci klitorisu. Tyto pumpy na trhu také jsou a rozhodně by při vašem nákupním rozhodování byste je měli znát.

Proč máte věřit našim porovnávacím žebříčkům

Je to jednoduché, v rámci našich TOP výběrů pracujeme výhradně s produkty, které jsme sami recenzovali – u každého kousku tedy najdete i podrobnou recenzi s našimi fotkami (někdy i 18+ z testování) a videem z rozbalování.

Tím se razantně lišíme od pseudo/fake porovnávačů, kteří dané hračky (možná ani žádné jiné) nikdy neviděli, natož aby je sami na sobě zkoušeli jako my u nás. Věnujeme se tomu od roku 2010 a jistě v tom budeme pokračovat i v 2030, takže obsah stavíme na kvalitě a důvěryhodnosti.

TOP 5 vakuových ženských pump pro větší citlivost (TABULKA)

PořadíFotkaDruhCo umíMateriálSílaRecenzeCena od (přibližně)Kde koupit
1.Black TreasureBlack TreasureNesmrtelná klasika, která nás stále baví. Uvnitř plastové mušle je silikonová vložka, takže je příjemnější při nasazení, ale není vidět dovnitř. Plus má ale výstupek na dráždění klitorisu.ABS plast, silikon7/10Recenze700 Kč
2.Vibro SuckerVibro SuckerPodtlakovka, která kromě sání umí i vibrovat díky vložené vibrační patroně - ta se dá typicky vyjmout, takže používat i zvlášť například na klitoris či jako vajíčko pro zavedení. Líbí se nám kombinace podtlaku a dalšího dráždění.ABS plast, silikon6/10Recenze900 Kč
3.Boom Master pumpaBOOM LuvPump MasterNejsilnější zástupce našeho žebříčku - na svědomí to má jak solidní tvar mušle, tak i netradiční způsob pumpování (zajišťuje citelne větší podtlak, než u jiných). Stejně tak má dobře volenou regulaci/vypouštění.ABS plast, silikon9/10Recenze600 Kč
4.Clit SuckerClit SuckerJediný, ale přesto důležitý zástupce podtlakovek čistě pro ženský klitoris. Užší hrdlo je pro něj ideální, takže podtlak je cílený plně na něj. Díky tvaru se dá alternativně použít i na jednotlivé bradavky.ABS plast8/10Recenze600 Kč
5.Bad Kitty Bad Kitty Vagina SuckerTrochu designovka (třpytky, fialka, ...), al e stále právoplatný zástupce našich oblíbených pumpiček na klín. Zde oceňujeme ergonomičtější tvar špičky mušle, která lépe přisedne na venušin pahorek a tedy zajistí lepší podtlak a dosednutí na klín. Ale padne jen větším ženám, na to pozor.ABS plast8/10Recenze800 Kč

Konkrétní pumpy

A zde už máme trochu více rozepsané jednotlivé kousky, stejně tak s výpisem kladů a záporů, ale také s konkrétním odkazem (či odkazy) na internetové prodejce, kteří mají daný produkt skladem. A souběžně se jedná i o sexshop, který má naši důvěru = nakupujeme u něj sami produkty na recenze, takže víme, komu svěřit své peníze a důvěru.

Black Treasure

Sice letitý kousek, ale na ženské anatomii se toho mezitím také moc nezměnilo, takže stále funkční a stále v prodeji. Je to menší vakuovka, takže sedne především drobnějším/menším ženám (byť i větší ženy mohou mít drobnou vulvu). Oceňujeme výstupek na klitoris, a určitou elegantnost, že není vidět samotný nasátá vagína – byť pro někoho to může být solidní rajc se dívat na výsledek své práce.

Klady

Zápory

Snadná manipulace Nenašla jsem
Silikonové patky pro menší otlačení
Vnitřní výstupek na klitoris
Intenzivní prožitek díky prokrvení
Bezpečnostní ventil
Malá velikost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Vibro Sucker

Jediný zástupce podtlakovky, která kombinuje sání na nejcitlivějším ženském místě s vibracemi – ty se sice nepřenáší primárně na poštěváček, ale do celé oblasti kolem vulvy, ale přesto působí pozitivně (nečekaně) na vzrušení ženy. Je to dobrý startovač a líbí se nám možnost vyjmout patronu. Plus rozměrově je to větší pumpička, takže sedne i ženám s větším klínem.

Klady

Zápory

S lubrikantem skutečně vytváří podtlak Vajíčko vypadává ze žlábku
Drží podtlak
Pohodlná
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

BOOM LuvPump Master

Netradiční model s velmi silný podtlakem, který má adekvátně k tomu i silnější plast samotné mušle. Pumpování není zde realizované přes balonek s propustí, ale přitahovacím mechanismem, který má rozhodně větší spolehlivost i sílu nasátí. Zpracováním také patří mezi ty řekněme hezčí či dospělejší kousky – vypadá velmi civilně, až možná profesionálně čistě. Ale to bereme jako klad – i to, že se jedná o českou (byť v zahraničí vyráběnou) značku.

Klady

Zápory

Tvar mušle Chybí obal
Pumpička skvěle odsává vzduch
Dobře drží podtlak
Možnost dokoupit nástavce
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Clit Sucker

Jediný zástupce, ale o to potřebný – podtlaková pumpička čistě na poštěváček či frajtr chcete-li. Menší průměr je k tomu jako určený, pumpování zajišťuje dnes už překonaný balónek, ale pro ten klitoris? Narovinu to stačí, je citlivý už sám o sobě, natož s intenzivním podtlakem mířeným čistě na něj. Takže pokud chcete zažít netušenou citlivost klitorisu, tohle je váš favorit.

Klady

Zápory

Rychlý výsledek Krátká hadička
Splňuje očekávání Omezené možností manipulace s podtlakem
Nízká cena
Snadná manipulace
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Bad Kitty Vagina Sucker

Trochu designovka, možná kýčovka pro jiné. Třpytky a fialová barva je zde opravdu dominantní a nepřehlédnete ji. Tvarově netypická, neboli nemusí sednout všem ženám (což se tato zkušenost samozřejmě těžko předává takto přes text). Líbí se nám výrazně pozitivní poměr ceny a výkonu, protože patří k nejlevnějším zástupcům této kategorie pomůcek. A to přestože je od docela známé a stále rostoucí značky pro zlobivá koťátka.

Klady

Zápory

Nízká cena Špatná výztuž okrajů
Velmi jednoduché ovládání i složení Hadička často vypadává z krytu
Omezené možností manipulace s podtlakem
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Čím si tyto konkrétní kusy získaly naši pozornost

Vzali jsme průřez výběru našich testovaných vakuovek a hledali jsme ty nejzajímavější kousky – tyto mají solidní poměr cena/výkon, díky kterým vás nezruinují, ale zajistí maximální spokojenost. Což u podtlakových pumpiček oceníte nejvíce, protože vždy slouží jako předehra – zlepší citlivost, připraví na hrátky, vzruší a vy pak můžete s hladším a nadrženějším startem pokračovat. 🙂

Ta citlivost u pumpiček je už snad legendární – kdo nezažil napumpovanou „prcinku“, ten neví, jak se dívka (či žena) může rozdovádět pouhým přejetím prstu po stydkém pysku, či jen letmým fouknutím. Ta citlivost je opravdu enormní, vzhledově se jedná také o netradiční zážitek (zvětšuje vždy objem i přidává se typicky prokrvenější probarvení pokožky).

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: