V naší redakci nikdy nekončíme, protože máme vždy zástup pomůcek pro dospělé, které chceme testovat, ale také musíme stále aktualizovat naše (i vaše) oblíbené porovnávací žebříčky. A tento potěší hlavně naše sličnější polovičky, protože se jedná po TOP 5 podtlakových pump pro ženy

Jak naše redakce vybírala ty nejlepší pumpy za rok 2024?

Poměrně jednoduše – abychom v redakci mohli připravit novou porovnávačku/žebříček, musíme mít dostatek jednotlivých kousků/druhů už ozkoušených. Z principu nemůžeme udělat TOP3, když jsme zkoušeli jen 1 zástupce na českém trhu. Takže základem je vždy dostatek zkušeností naší redakce s daným podoborem erotických hraček. Neboli potřebujeme více pomůcek od různých značek, v různých cenových hladinách, abychom se mohli rozhodnout, která opravdu patří k těm tom.

A určitě se dá říci, že nejvyšší cenovky nejsou vždy zárukou tohot nejlepšího erotického zážitku. Je to hodně proměnlivé a to je i přesně to, co sledujeme těmito žebříčky. Abyste mohli ušetřit. Za deset let v oboru (minimálně) už víme jaké značky a kousky brát a kterým se naopak vyvarovat, protože i my jsme s nimi spálili. I to je jednou z hodnotících proměnných, která nás zajímá.

Co jsme hodnotili

U podtlakovek pro ženy nás primárně zajímalo toto:

  1. síla podtlaku (neboli jak vás dokáže nasát a prokrvit),
  2. těsnost (souvisí s konstrukcí, tvarem hran i zpracováním),
  3. ovládání / regulace vakua (jednoduchost pumpování, rychlost regulace, uzavření/zamknutí),
  4. materiály (z kterých je jak samotný kalíšek i ovládání),
  5. funkce navíc (umí i něco jiného než jen sát),
  6. cena (stále je citelná část trhu, která ji potřebuje znát),
  7. a zábavnost (prvek, který řešíme u všech našich hraček – jestli ji opakovaně používáme v posteli).

A ještě je důležité zmínit, že v tomto článku se věnujeme výhradně ženským podtlakovkám na vagínu = pro ženy jsou vhodné i jiné, typicky na bradavky. Ale ty se dají univerzálně použít i pro mužské, takže tomuto poddruhu vakuovek budeme věnovat separátní recenzi. Takže zde najdete výsledky našeho bádání a hledání nejlepších pump výhradně pro vagínu – popřípadě pro cílenější podtlakovou stimulaci klitorisu. Tyto pumpy na trhu také jsou a rozhodně by při vašem nákupním rozhodování byste je měli znát.

Proč máte věřit našim porovnávacím žebříčkům

Je to jednoduché, v rámci našich TOP výběrů pracujeme výhradně s produkty, které jsme sami recenzovali – u každého kousku tedy najdete i podrobnou recenzi s našimi fotkami (někdy i 18+ z testování) a videem z rozbalování.

Tím se razantně lišíme od pseudo/fake porovnávačů, kteří dané hračky (možná ani žádné jiné) nikdy neviděli, natož aby je sami na sobě zkoušeli jako my u nás. Věnujeme se tomu od roku 2010 a jistě v tom budeme pokračovat i v 2030, takže obsah stavíme na kvalitě a důvěryhodnosti.

TOP 5 vakuových ženských pump pro větší citlivost (TABULKA)

PořadíFotkaDruhCo umíMateriálSílaRecenzeCena od (přibližně)Kde koupit
1.Black TreasureBlack TreasureNesmrtelná klasika, která nás stále baví. Uvnitř plastové mušle je silikonová vložka, takže je příjemnější při nasazení, ale není vidět dovnitř. Plus má ale výstupek na dráždění klitorisu.ABS plast, silikon7/10Recenze700 Kč
2.Vibro SuckerVibro SuckerPodtlakovka, která kromě sání umí i vibrovat díky vložené vibrační patroně - ta se dá typicky vyjmout, takže používat i zvlášť například na klitoris či jako vajíčko pro zavedení. Líbí se nám kombinace podtlaku a dalšího dráždění.ABS plast, silikon6/10Recenze900 Kč
3.Boom Master pumpaBOOM LuvPump MasterNejsilnější zástupce našeho žebříčku - na svědomí to má jak solidní tvar mušle, tak i netradiční způsob pumpování (zajišťuje citelne větší podtlak, než u jiných). Stejně tak má dobře volenou regulaci/vypouštění.ABS plast, silikon9/10Recenze600 Kč
4.Clit SuckerClit SuckerJediný, ale přesto důležitý zástupce podtlakovek čistě pro ženský klitoris. Užší hrdlo je pro něj ideální, takže podtlak je cílený plně na něj. Díky tvaru se dá alternativně použít i na jednotlivé bradavky.ABS plast8/10Recenze600 Kč
5.Bad Kitty Bad Kitty Vagina SuckerTrochu designovka (třpytky, fialka, ...), al e stále právoplatný zástupce našich oblíbených pumpiček na klín. Zde oceňujeme ergonomičtější tvar špičky mušle, která lépe přisedne na venušin pahorek a tedy zajistí lepší podtlak a dosednutí na klín. Ale padne jen větším ženám, na to pozor.ABS plast8/10Recenze800 Kč

Konkrétní pumpy

A zde už máme trochu více rozepsané jednotlivé kousky, stejně tak s výpisem kladů a záporů, ale také s konkrétním odkazem (či odkazy) na internetové prodejce, kteří mají daný produkt skladem. A souběžně se jedná i o sexshop, který má naši důvěru = nakupujeme u něj sami produkty na recenze, takže víme, komu svěřit své peníze a důvěru.

Black Treasure

Sice letitý kousek, ale na ženské anatomii se toho mezitím také moc nezměnilo, takže stále funkční a stále v prodeji. Je to menší vakuovka, takže sedne především drobnějším/menším ženám (byť i větší ženy mohou mít drobnou vulvu). Oceňujeme výstupek na klitoris, a určitou elegantnost, že není vidět samotný nasátá vagína – byť pro někoho to může být solidní rajc se dívat na výsledek své práce.

Klady

Zápory

Snadná manipulace Nenašla jsem
Silikonové patky pro menší otlačení
Vnitřní výstupek na klitoris
Intenzivní prožitek díky prokrvení
Bezpečnostní ventil
Malá velikost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Vibro Sucker

Jediný zástupce podtlakovky, která kombinuje sání na nejcitlivějším ženském místě s vibracemi – ty se sice nepřenáší primárně na poštěváček, ale do celé oblasti kolem vulvy, ale přesto působí pozitivně (nečekaně) na vzrušení ženy. Je to dobrý startovač a líbí se nám možnost vyjmout patronu. Plus rozměrově je to větší pumpička, takže sedne i ženám s větším klínem.

Klady

Zápory

S lubrikantem skutečně vytváří podtlak Vajíčko vypadává ze žlábku
Drží podtlak
Pohodlná
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

BOOM LuvPump Master

Netradiční model s velmi silný podtlakem, který má adekvátně k tomu i silnější plast samotné mušle. Pumpování není zde realizované přes balonek s propustí, ale přitahovacím mechanismem, který má rozhodně větší spolehlivost i sílu nasátí. Zpracováním také patří mezi ty řekněme hezčí či dospělejší kousky – vypadá velmi civilně, až možná profesionálně čistě. Ale to bereme jako klad – i to, že se jedná o českou (byť v zahraničí vyráběnou) značku.

Klady

Zápory

Tvar mušle Chybí obal
Pumpička skvěle odsává vzduch
Dobře drží podtlak
Možnost dokoupit nástavce
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Clit Sucker

Jediný zástupce, ale o to potřebný – podtlaková pumpička čistě na poštěváček či frajtr chcete-li. Menší průměr je k tomu jako určený, pumpování zajišťuje dnes už překonaný balónek, ale pro ten klitoris? Narovinu to stačí, je citlivý už sám o sobě, natož s intenzivním podtlakem mířeným čistě na něj. Takže pokud chcete zažít netušenou citlivost klitorisu, tohle je váš favorit.

Klady

Zápory

Rychlý výsledek Krátká hadička
Splňuje očekávání Omezené možností manipulace s podtlakem
Nízká cena
Snadná manipulace
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Bad Kitty Vagina Sucker

Trochu designovka, možná kýčovka pro jiné. Třpytky a fialová barva je zde opravdu dominantní a nepřehlédnete ji. Tvarově netypická, neboli nemusí sednout všem ženám (což se tato zkušenost samozřejmě těžko předává takto přes text). Líbí se nám výrazně pozitivní poměr ceny a výkonu, protože patří k nejlevnějším zástupcům této kategorie pomůcek. A to přestože je od docela známé a stále rostoucí značky pro zlobivá koťátka.

Klady

Zápory

Nízká cena Špatná výztuž okrajů
Velmi jednoduché ovládání i složení Hadička často vypadává z krytu
Omezené možností manipulace s podtlakem
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Čím si tyto konkrétní kusy získaly naši pozornost

Vzali jsme průřez výběru našich testovaných vakuovek a hledali jsme ty nejzajímavější kousky – tyto mají solidní poměr cena/výkon, díky kterým vás nezruinují, ale zajistí maximální spokojenost. Což u podtlakových pumpiček oceníte nejvíce, protože vždy slouží jako předehra – zlepší citlivost, připraví na hrátky, vzruší a vy pak můžete s hladším a nadrženějším startem pokračovat. 🙂

Ta citlivost u pumpiček je už snad legendární – kdo nezažil napumpovanou „prcinku“, ten neví, jak se dívka (či žena) může rozdovádět pouhým přejetím prstu po stydkém pysku, či jen letmým fouknutím. Ta citlivost je opravdu enormní, vzhledově se jedná také o netradiční zážitek (zvětšuje vždy objem i přidává se typicky prokrvenější probarvení pokožky).

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 11 názorů

Ahoj, myslíte, že je nějaký čas, jak bych měla používat podtlakovou pumpičku na bradavky, abych dosáhla optimálních výsledků = takže třeba zvětšení citlivosti či průměru dvorců dokonce? Hodně mě i partnera to rajcuje O:-))

Děkuji za odpověď.

Ahoj Barboro, doporučuje se začít s používáním vakuové pumpy jednou nebo dvakrát týdně a sledovat, jak vaše tělo reaguje. Pokud vám to vyhovuje a cítíte se při používání komfortně, můžete postupně zvyšovat frekvenci až na 3-4krát týdně. Důležité je poslouchat své tělo a nepřehánět to.

Jen si nejsem jist, jestli lze dosáhnout zvětšení dvorců = citlivost to naběhne hnedka, ale velikost? S tím jsem se ještě nesetkal, ale to nebrání vašemu experimentování.

Dá se říci konkrétně, jak třeba dlouho bych měla užívat pumpu během jednoho hraní/masturbace? Děkuji za informace.

Ahoj Terezo, doporučuje se začít s krátkými hrátkami, která trvají asi 5-10 minut. Časem můžete podtlakové „trápení“ svého těla prodlužovat až na 20-30 minut, pokud vám to vyhovuje a nepociťujete žádné komplikace.
Je to erotická hračka, takže má vám dělat radost a příjemně, takže to nemjusíte přehánět. :)) Ač i pro bdsm se dají vakuovky použít… ne že ne 🙂

Co kundičková pumpa a používání během menstruace? Děkuji za odpověď.

Ahoj Eliško, vakuovou pumpu byste neměla používat během menstruace, jelikož by to mohlo způsobit nepohodlí nebo zhoršit křeče. Raději počkejte, až menstruace skončí, a poté můžete pumpu bezpečně používat.

Mohu dle vás používat podtlakovou pumpu (je jedno jestli vaginální, nebo na prsa?), pokud jsem těhotná? Předem děkuji za odpověď.

Ahoj Heleno, během těhotenství se doporučuje vakuovky nepoužívat. Těhotenství je období, kdy je tělo ženy citlivější a změny v krevním oběhu mohou mít nežádoucí účinky. Je lepší se poradit se svým lékařem nebo porodní asistentkou ohledně bezpečnosti používání pumpy v tomto období.

Máte radu? Který konkrétní druh lubrikantu bych měla používat při použití vakuové pumpy pro ženy? Díky a čau

Ahoj Moniko, doporučuje se používat lubrikant na vodní bázi, který je kompatibilní s většinou materiálů, ze kterých jsou pumpy vyrobeny. Lubrikant na vodní bázi také snižuje tření a zvyšuje pohodlí při používání pumpy.

Dá se používat vakuovka na kundičku i při sexu s partnerem? Předem děkuji za odpověď.

Ahoj Karolíno, vakuovou pumpu pro ženy můžete používat i během sexu s partnerem, pokud vám to oběma vyhovuje. Použití pumpy může zvýšit citlivost a prokrvení, což může vést k intenzivnějším vyvrcholením. Důležité je, abyste se oba cítili pohodlně a komunikovali spolu… Experimentování se hranice nekladou, naopak se vítají :)))

Zdravím do redakce, možná se budete divit dotazu. Jak udržovat vakuovou pumpu pro ženy čistou a hygienickou? Děkuji za odpověď.

Zdravím Anno, po každém použití byste měla pumpu pro ženy důkladně vyčistit. Použijte teplou vodu a jemné mýdlo nebo čisticí prostředek určený pro sexuální hračky. Po umytí nechte pumpu uschnout na vzduchu. Skladujte ji v suchém a chladném prostředí, ideálně v samostatném úložném obalu.

jak často bych měla používat vakuovou pumpu pro ženy? Existuje nějaké doporučení?

Ahoj Lucie, frekvence použití vakuové pumpy pro ženy se může lišit podle individuálních potřeb a preferencí.

Pro začátek můžete pumpu používat jednou týdně a postupně zvyšovat frekvenci podle toho, jak se cítíte. Důležité je naslouchat svému tělu a nepoužívat pumpu, pokud vás bolí. 🙂 Každý má ten práh citlivosti jinak nastavený, takže je to těžké tak to poradit, na dálku. A držíme palce ať se to co nejvíc užijete :))

dobré ráno, mohu používat vakuovou pumpu pro ženy, když mám vaginální infekci? Děkuji za odpověď.

Také přeji hezké ránko Terezo.

Pokud máte vaginální infekci, je lepší se vyhnout používání vakuové pumpy pro ženy, dokud se úplně nezotavíte.

Použití pumpy během infekce by mohlo zhoršit zánět nebo podráždění.

Doporučujeme počkat, až bude infekce úplně vyléčena, a před použitím pumpy se poraďte se svým lékařem.

Zdravím, jak dlouho bych měla nechat pumpičku nasát na svém klíně? Děkuji za rady.

Ahoj Eliško, doba nasátí pumpy na klíně se může lišit, ale obecně se doporučuje nasát pumpu na 15-30 minut. Je důležité naslouchat svému tělu a zastavit nebo uvolnit tlak, pokud cítíte bolest nebo nepohodlí. Postupně můžete zvyšovat dobu nasátí, ale nikdy nepřekračujte 45 minut, aby nedošlo k podráždění nebo poškození tkáně. Sama uvidíte, na za barvení, a citlivosti, kde je vhodný čas. :)) a doporučuji pak klidně jen přejet prstem po nabobtnalé kůži:)) je to fantazie co mám zkušenost s přítelkyní.

Jaký je rozdíl mezi vakuovou pumpou pro ženy a muže? Děkuji za informace.

Ahoj Martino, hlavní rozdíl mezi variantou pro ženy a pro muže spočívá v jejich účelu a designu. Pro ženy jsou navrženy tak, aby stimulovaly klitoris a zvýšily prokrvení v oblasti, což může vést k zvýšené citlivosti a intenzivnějším orgasmům. Proti tomu čistě verze pro muže jsou navrženy pro penis a slouží k zvýšení erekce a velikosti při jeho postavení. Takže i ten výsledný účel je trošku jinačí – muži jsou nespokojený s velikostí, ženy to tolik neřeší :))

Spolupracujeme: