Vakuová pumpa je pro mne velice zvláštní hračkou. Vyzkoušela jsem více modelů, ale nikdy se mi nepoštěstilo být stoprocentně spokojená. Proto, když se naskytla příležitost ohodnotit vibrační vakuovou pumpu, stejnou mírou jsem se těšila i obávala.

Vibrace a podlak = dost intenzivní kombinace pro lepší sex

V balení se nachází pumpa a vajíčko. Tělo pumpy („mušle“) je tvořené ABS plastem, jehož okraj je potažený tenkou vrstvou gumy, díky které lépe sedne a nezařezává se do těla. Z „mušle“ vede hadička s ventilem a balónkem, které jsou kombinací plastu a gumy. Tělo pumpy je průsvitné s tělovou barvou okrajové gumy a černou hadičkou s balónkem.

Vajíčko je černé a tvořené ABS plastem. Je pevně spojené s ovládacím káblem a není voděodolné. Nedoporučovala bych ho dokonce ani na vnitřní používaní. Vibrace se dají plynule stupňovat kolečkem umístěným na pravé straně ovládače. Energii zabezpečují 2 baterie AA, které nejsou součástí balení. Tak je tam nehledejte!

VIDEO z našeho rozbalování:

Rozměry „mušle“:

  • délka těla – 14 cm
  • šířka těla – 7,5 cm

Rozměry vajíčka:

  • délka – 5,3 cm
  • šířka – 2 cm
Zjistěte kolik stojí Vibro Sucker
ZJISTIT CENU

Drak Vakuák

S vakuovými pumpami je ten problém, že ne vždy sednou. Někdy je skutečnou výzvou je přinutit k spolupráci. Proto je doporučeno potřít oblast rozkroku lubrikantem, který slouží na utěsnění. Bez jeho použití je to trochu jako boj s dvouhlavým drakem. Jednou rukou držím mušli pod krkem a druhou mačkám vzdorující balónek. 

Uhýbá, padá a kroutí se na všechny strany a výsledkem je jenom frustrace a namožený sval na ruce. Po tom, co se mušle přichytí, je dobré v menších časových intervalech odsávat vzduch. Tady nastal malý problém, když manžel asistoval a začal draka krotit on… Nevím jak se mu to povedlo, ale pravidelně mu pumpovací balónek zůstával v ruce. Možná pumpoval příliš horlivě, nevím. Mně se to ale ani jednou nepovedlo. A že jsem se snažila.

Čilé vejce

Vajíčko se dá usadit do žlábku na mušli a tady by mělo stimulovat poštěváček. Jedná se ale o nepřímou stimulaci a na můj vkus velice slabou. Na usazení vajíčka to chtělo značnou dávku trpělivosti a energie, protože při vyšších vibracích mělo vajíčko tendenci vyskakovat ze žlábku.

Vibrace jsem ale na poštěváčku necítila vůbec.

Nejintenzivnější byly po obvodu mušle, ale tam mi to na vzrušení nijak nepřidalo. Tahle drobnost mi přijde ale jenom jako detail. Vakuovou pumpu si přednostně nepořídím proto, aby vibrovala, ale odsávala a tenhle účel plní velice uspokojivě.

Drak zkrocený, princezna uspokojená

Celkově mě tahle pumpa velice mile překvapila. Po použití lubrikantu dobře držela a výsledek byl rychlý, efektní, bez otlaků a modřin. Vajíčko mi přišlo trochu zbytečné, když vezmeme v potaz, že neustále nedrželo na svém místě a nejintenzivněji jsem cítila vibrace tam, kde neměly velký efekt = okraj tvaru mušle. Nakonec se námaha vyplatila a vše fungovalo jak mělo.

Klady

Zápory

S lubrikantem skutečně vytváří podtlak Vajíčko vypadává ze žlábku
Drží podtlak
Pohodlná
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: