Vakuovou pumpu pro pány asi všichni znáte – minimálně jste o nich už někdy slyšeli. Ale vakuová pumpa pro ženy? Pro mě to byla novinka! A aby to nebyla novinka i pro vás, připravili jsme recenzi, která vás s touhle zajímavou hračičkou seznámí =).

Vakuová pumpa na rozbalovacím videu

Začneme popisem: podtlakovou pumpu Black Treasure tvoří kalíšek (nevím, jak jinak to popsat) a hadička zakončená balonkem…trochu triviální popis, vím, ale myslím, že je dost výstižný =D.

Navíc jsou na spodní straně kalíšku dva výstupky: jeden větší a pocitově výraznější (slouží k masírování klitorisu), druhý menší – je tak malý, že vždycky zapomenu, že tam je. Já ho prostě necítím, tak ho ignoruju =).

I užití je dost snadné – přiložíte kalíšek na vnější pysky, aby mezi kůží a kalíškem nebyla mezera, a mačkáním balónku vysáváte vzduch. Platí tu přímá úměra – čím více mačkáte balónek, tím vytvoříte větší podtlak a kalíšek se více přitiskne.

Musím se přiznat, že mě ten tlak poprvé trochu vyděsil. Nic podobného jsem před tím nezažila a v tu chvíli jsem nevěděla, jestli je ten tlak příjemný nebo ne.

Pak tlak povolil (přítel vypustil ventilek…chtěl si hrát, rošťák jeden =)), a než jsem se stihla zorientovat, cítila jsem, jak se mi kalíšek pevněji přisává ke kůži. Tlak v klíně sílil a já si uvědomila, že se mi to docela líbí.

Vakuové pumpy pro ženy

Podtlak v klíně vám výrazně prokrví klitoris, takže je citlivější, a některé prožitky si více užijete. Třeba jazýček vašeho partnera, masáž ledovou kostkou nebo další hraní s pumpičkou – možností máte nespočet, stačí si jenom vybrat, která vám nejvíce vyhovuje.

Pro srovnání jsem zkoušela i gely, které slouží k usnadnění orgasmu (Durex Play O či Stimul8) – také prokrvují klitoris a vaše vyvrcholení je snazší a intenzivnější. Ovšem za mě pumpička vítězí pumpička:

1) z podtlaku je klitoris o dost citlivější než z gelů,
2) předehra s pumpičkou mě bavila více – ovládání jsem nechala na přítelovi, takže jsem nevěděla, co přesně bude následovat (a tohle vzrušení z nevědomosti je naprosto parádní =D).

Nejlepšího výsledku dosáhnete pomocí řady silných podtlaků. Čím rychleji po sobě budou následovat, tím lépe. Ale není to jediný způsob, jak se nechat uvolnit. U balónku je ventilek, kterým přisátí zmírníte, nebo úplně povolíte. Je to naprosto jednoduchý mechanismus, nad kterým nebudete muset přemýšlet… ani při silném vzrušení.

Stručně o recenzi

Erotická pomůcka: Vakuová pumpa pro ženy The Black Treasure
Recenzi napsala: Alenka D.
Testováno: od 1. ledna do .
Výsledek: Vakuová pumpička dokáže vytvořit poměrně citelný podtlak a pomoci prokrvení a větší citlivosti klína.
Užití hračky: Menší velikost mi skvěle sedla, stejně i materiály a síla – velikost by pro některé ženy však mohla být problémem. Přesto doporučuji.
Moje hodnocení: 4,5 z 5 (doporučuji)

Pumpička je výborná hračka na předehru. Žena si s ní může hrát sama nebo přivolat na pomoc partnera, výsledek je stejný: příjemné rozdráždění a zintenzivnění následujících prožitků. Za mě to prostě nemá chybu =).

Klady

 •  

  Snadná manipulace

 •  

  Silikonové patky pro menší otlačení

 •  

  Vnitřní výstupek na klitoris

 •  

  Intenzivní prožitek díky prokrvení

 •  

  Bezpečnostní ventil

 •  

  Malá velikost

Zápory

 •  

  Nenašla jsem

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU