Zmáčkni balonek a dostaň mě do nebe – vakuová pumpa

Vakuová pumpa na vagínu Vakuovou pumpu pro pány asi všichni znáte – minimálně jste o nich už někdy slyšeli. Ale vakuová pumpa pro ženy? Pro mě to byla novinka! A aby to nebyla novinka i pro vás, připravili jsme recenzi, která vás s touhle zajímavou hračičkou seznámí =).

Vakuová pumpa na rozbalovcím videu

Začneme popisem: podtlakovou pumpu Black Treasure tvoří kalíšek (nevím, jak jinak to popsat) a hadička zakončená balonkem…trochu triviální popis, vím, ale myslím, že je dost výstižný =D.

Navíc jsou na spodní straně kalíšku dva výstupky: jeden větší a pocitově výraznější (slouží k masírování klitorisu), druhý menší – je tak malý, že vždycky zapomenu, že tam je. Já ho prostě necítím, tak ho ignoruju =).

I užití je dost snadné – přiložíte kalíšek na vnější pysky, aby mezi kůží a kalíškem nebyla mezera, a mačkáním balónku vysáváte vzduch. Platí tu přímá úměra – čím více mačkáte balónek, tím vytvoříte větší podtlak a kalíšek se více přitiskne.

Musím se přiznat, že mě ten tlak poprvé trochu vyděsil. Nic podobného jsem před tím nezažila a v tu chvíli jsem nevěděla, jestli je ten tlak příjemný nebo ne.

Pak tlak povolil (přítel vypustil ventilek…chtěl si hrát, rošťák jeden =)), a než jsem se stihla zorientovat, cítila jsem, jak se mi kalíšek pevněji přisává ke kůži. Tlak v klíně sílil a já si uvědomila, že se mi to docela líbí.

Vakuové pumpy pro ženy

Podtlak v klíně vám výrazně prokrví klitoris, takže je citlivější, a některé prožitky si více užijete. Třeba jazýček vašeho partnera, masáž ledovou kostkou nebo další hraní s pumpičkou – možností máte nespočet, stačí si jenom vybrat, která vám nejvíce vyhovuje.

Pro srovnání jsem zkoušela i gely, které slouží k usnadnění orgasmu (Durex Play O či Stimul8) – také prokrvují klitoris a vaše vyvrcholení je snazší a intenzivnější. Ovšem za mě pumpička vítězí pumpička:

1) z podtlaku je klitoris o dost citlivější než z gelů,
2) předehra s pumpičkou mě bavila více – ovládání jsem nechala na přítelovi, takže jsem nevěděla, co přesně bude následovat (a tohle vzrušení z nevědomosti je naprosto parádní =D).

Nejlepšího výsledku dosáhnete pomocí řady silných podtlaků. Čím rychleji po sobě budou následovat, tím lépe. Ale není to jediný způsob, jak se nechat uvolnit. U balónku je ventilek, kterým přisátí zmírníte, nebo úplně povolíte. Je to naprosto jednoduchý mechanismus, nad kterým nebudete muset přemýšlet… ani při silném vzrušení.

Stručně o recenzi

Erotická pomůcka: Vakuová pumpa pro ženy The Black Treasure
Recenzi napsala: Alenka D.
Testováno: od 1. ledna do .
Výsledek: Vakuová pumpička dokáže vytvořit poměrně citelný podtlak a pomoci prokrvení a větší citlivosti klína.
Užití hračky: Menší velikost mi skvěle sedla, stejně i materiály a síla – velikost by pro některé ženy však mohla být problémem. Přesto doporučuji.
Moje hodnocení: 4,5 z 5 (doporučuji)

Pumpička je výborná hračka na předehru. Žena si s ní může hrát sama nebo přivolat na pomoc partnera, výsledek je stejný: příjemné rozdráždění a zintenzivnění následujících prožitků. Za mě to prostě nemá chybu =).

Klady

 • Snadná manipulace

 • Intenzivní prožitek

Zápory

 • Nenašla jsem

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Aly
Aly
Na první pohled jsem malý zrzavý andílek. Ovšem nadruhý pohled zjistíte, že nejsem tak úplně nevinná. Posouvám své hranice (a nejenom ty sexuální) a užívám si každý moment, který mi nové zkušenosti přinesou. Ráda šokuji lidi kolem a pozoruji jejich reakce – není to ze škodolibosti, chci je naučit mluvit o sexu a touhách, věřím, že jim to zkvalitní jejich život a budou sex milovat stejně jako já 😉
Aly
[supsystic-social-sharing id="1"]

2 komentářů

 1. Hezký večer,

  všeobecně jde o dobu, po kterou necháte pumpičku přisátou – my třeba ji používáme s partnerkou „na vícekrát“ – přiložíme, přisajeme, necháme ji přitisknutou, upustíme a znovu připumpujeme a znovu a znovu a necháme ji déle a déle přisátou – díky tomu se zvětší prokrvení vagíny (zvětší se nejenom opticky, ale i na dotyky i při samotném sexu). Důležité je, aby byla dobře přitisklá a mohl se tak v ní udržet podtlak.

  Přítelkyni si ji dost oblíbila jako součást předehry právě kvůli jejímu účinku – nám se hned napoprvé podařilo „trefit“ kvalitnější pumpičku s vhodnou velikostí a pěkně umístěnými body, které při přisátí ideálně „tlačí“ 🙂

 2. Dobrý večer,

  právě zkouším vakuovou pumpu pro ženy a nevím co je špatně, ale není to o nic citlivější než před nasazením… momentálně vám nedokážu říci, kterou mám …krabici nemám a když jsem hledala v mailu jsem nejspíš vymazala objednávku – ve své podstatě vypadá stejně jako vaše na videu, jen nemá ty správné body:) je jednodušší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *