Víceúčelové hračky jsou často buď a nebo – naservírované kombo funkcí vás buď může vynést do nebes nebo ani jedna funkce neplní pořádně svůj účel a místo orgasmu v člověku doznívají spíš rozpaky. Jak si tedy vede tato 3v1 hračka, která se svým zpracováním rozhodně nedrží při zemi? Vynesla do výšin i mě?

Nevšední a nepřehlédnutelná

Vakuová pumpa, lízací jazýček a vibrátor. Nevšední spojení, že? Tento nápad mě zaujal už proto, že s lízacím jazýčkem jsem se ve světě hraček osobně ještě osobně nepotkala a vyzkoušet něco nového, v doprovodu dalších funkcí, znělo jako velmi příjemné první setkání.

Hračka je sama o sobě dost velká – jde tak střemhlav proti proudu dnešnímu trendu zmenšování hraček a snaze výrobců o co nejsnadnější manipulaci nejlépe jen jednou rukou.

Je libo pár parametrů?

Povrch je z potažen silikonem, v tomto případě na dotek velmi jemným.

Jeden konec je samotný vibrátor a jeho průměr je v maximální šířce 4 cm. Na druhém konci je lízací jazýček, kolem kterého je možno nasadit jeden ze dvou nástavců vakuové pumpy, a to buď kulatější nebo oválnější.

Pár čísel

  • Minimální průměr: 3 cm
  • Maximální průměr: 4 cm
  • Použitelná délka: 15 cm
  • Celková délka: 24 cm
  • Napájení: Dobíjecí akumulátor (USB)
  • Výdrž na jedno plné nabití: 1 hodina

Vakuová pumpa

Vakuová pumpa

Na tuto část jsem byla asi nejvíce zvědavá. Je jasné, že od takového zpracování pumpy nelze očekávat stejné výsledky (co se týká zvětšení a citlivosti) jako od samostatné pumpy.

Ale… tady je efekt opravdu minimální.

Při správném přiložení nástavce je však proces pumpování příjemný sám o sobě – dává tělu jiný rozměr podnětů, nevšední, zajímavý a vzrušující. Pro první seznámení s vakuovou pumpou bez požadavků extrémních výsledků, vidím tuto pumpu jako ideální.

Zjistěte kolik stojí Vakuová pumpa Basic X s jazýčkem
ZJISTIT CENU

Pumpu bych doporučovala používat hlavně v páru.

Lízací jazýček

Velké očekávání, velké zklamání. Většinu svých zkušeností beru velmi subjektivně, tedy mám na paměti, že co se nelíbí mi, může jinou ženu přivést k extázi.

Nicméně tady se domnívám, že je problém čistě technický.

Jazýček je sám o sobě z měkoučkého a jemného silikonu, avšak uvnitř má plechový plátek zajišťující pohyb jazýčku. Při zapnutí jazýčku se měkký silikon ohýbá tak rychle, že jde cítit tvrdý plíšek pod ním a na klitoris to působí až bolestivě.

Druhá špatná zpráva je, že rychlost kmitání je i v nejvolnější variantě hodně rychlá a nedovoluje tak začít zlehka a pozvolna.

Milovnice drsnějšího zacházení s klitorisem to jistě ocení, my ostatní se budeme muset poohlídnout po jiné lízací hračce.

Vibrátor

Trio této hračky uzavírá samotný vibrátor. Zaujme dámy, které se rády nechávají rozmazlovat většími rozměry.

Velmi příjemný je sametový povrch, díky němuž jsou jeho doteky jemné a něžné.

Bohužel i tady na mě číhalo malé zklamání – ačkoliv vibrátor skrývá 10 vibračních módů, většina z nich se někde ztratí a vnitřní dráždění ze samotných vibrací je minimální. Povedl se však tvar s mírně zahnutou špičkou, která už si najde to správné místo, kde nedostatky vibrací dohnat.

Do toho nebo od toho?

Mé pocity z tohoto tria jsou smíšené. Umím si představit, že tato hračka přinese vítané zpestření pro pokročilé milovnice erotických pomůcek, které již nezaujme jen tak něco a zkouší různé zajímavůstky pro občasné okořenění.

Rozhodně to však není adept na takovou tu nejosvědčenější hračku pro každodenní potěšení, která musí být vždy při ruce.

Startovní kousek?

Nicméně se jedná o velmi příjemný odrazový můstek k samostatným vakuovým pumpám. A taky o pořádný a důmyslně tvarovaný kousek vibrátoru, jako stvořený pro ženy preferující větší velikosti.

A pokud si ráda necháte zostra dráždit klitoris, pak neváhejte, tenhle jazýček byl stvořen přímo pro vás.

Klady

Zápory

Snadná údržba Nepříliš efektivní vibrace vibrátoru
Dlouhá výdrž Vnitřní plíšek jazýčku působí bolestivě
Příjemný tvar vibrátoru Jazýček nemá pozvolný start
Dva nástavce na pumpu – lze jednoduše měnit Vakuová pumpa nemá deklarovaný prokrvující účinek vedoucí k vyšší citlivosti
Snadné ovládání
Příjemně pozvolné první seznámení s vakuovou pumpou
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: