Vždycky mě velmi lákalo vyzkoušet vaginální pumpu, takže jsem byla nadšená z možnosti vyzkoušet tuto. A jak to dopadlo? Pojďme se společně podívat na mé postřehy. 

Co mě zaujalo

Při výběru mě okouzlil především elegantní a poměrně minimalistický design. Především je bez hadice, což mě na klasických ručních pumpičkách odpuzovalo. Je praktická, tak akorát do ruky, nezabere moc místa a stačí k ní jen nabíječka. Perfektní!

Design a provedení

Rukojeť je z měkkého bílého plastu příjemného na dotek, opravdu sametově hebký materiál. Zároveň je ergonomicky tvarovaná, takže se snadno drží a neklouže. 

Na rukojeti jsou tři tlačítka: pro uvolnění vzduchu, ovládání odsávání a ovládání vibrací. Poslední dvě zmíněná v aktivním režimu svítí! A svítí opravdu pěkně, výrazným modrým světlem, takže estetický požitek je 10/10. 

První v řadě od sací hlavice je malé bílé silikonové tlačítko pro uvolnění vzduchu, o čemž nás informuje text pod ním. Druhé tlačítko spustí sání a třetí vibrace. Tato dvě tlačítka jsou plastová, v příjemné kontrastní purpurové barvě, opět jdou krásně hladce stisknout, neměla jsem s nimi žádný problém. 

Kolem sací hlavice je nasouvací silikonový komponent, který se dá snadno sklopit a pěkně vyčistit jemným čističem na hračky. Dodává se také v purpurové barvě, takže pro milovníky růžové je to určitě ta správná volba. 

VIDEO z redakčního rozbalování:

Balení

Při rozbalování jsem byla mírně zklamaná z obalu výrobku, v této cenové relaci hračky bych čekala víc než jen levný kus papíru a průhledný plast.

Možná bych uvítala pěkný úložný sáček, do kterého bych hračku vložila, nebo by možná stačila jen hezčí a kvalitněji zpracovaná krabička. Ale samotný výrobek vypadal přesně podle obrázku a už na první pohled vypadal kvalitně. 

Ovládání a akce

V balení se nacházel návod, který byl také jen zmuchlaným kusem papíru. Samotný návod prakticky ani není potřeba, ovládání je opravdu velmi jednoduché a intuitivní.

Jedním stiskem tlačítka se aktivuje sání nebo vibrace, dalším stiskem se přidá intenzita a dlouhým podržením tlačítka se funkce vypne. 

Zjistěte kolik stojí Automatická vibrační vakuová pumpa
ZJISTIT CENU

Je možné mít zapnuté obě funkce najednou, takže pumpa může sát i vibrovat současně, a to i s různou intenzitou.

Což pro mě bylo sice zbytečné, ale jiný uživatel to může ocenit.

V balení je nabíjecí kabel, trochu netypický, ocenil bych spíše univerzální magnetický, který by se dal použít na více hraček. Jako nevýhodu tedy vidím i to, že pokud by se kabel poškodil, bylo by nutné hledat nový. 

Pár čísel

  • Délka rukojeti – 14 cm 
  • Průměr rukojeti – 2.5 cm 
  • Rozměry sací hlavice – 6×9.5 cm 
  • Celková délka – 23.5 cm

První testování, první dojmy 

A hlavní hřeb večera? První testování! Dopřál jsem si více času na testování a popustil uzdu své fantazii. I když nebudu lhát a prozradím, že jsem čerpadlo vyzkoušel hned první den, kdy mi bylo doručeno.

Zpočátku bylo docela problematické najít správnou polohu, při které by pumpa správně „sála“, aniž by se do sací hlavy opět dostal vzduch. Chvíli to trvalo.

Tento problém je způsoben jiným tvarem sací hlavy než u běžných ručních pump, které jsou větší. Sání brání kost lopatky ve špatné poloze. Samotné odsávání je možné ve třech režimech, je šetrné, nic nebolí a nazval bych ho „begginer friendly“. 

Díky menší sací části se nemusíte bát, že si ublížíte nebo způsobíte modřiny, ale také je třeba říct, že s touto odsávačkou nemáte ani extra velké nafouknutí jako u manuálních pumpiček, což mi pro začátek stačí a možná se v budoucnu poohlédnu po větší.

Ale požitek je ASTRONOMICKY PERFEKTNÍ, splňuje vše, co se od výrobku očekává. Pumpa vysaje vzduch, vypnete odsávání a pumpa pěkně drží odsátý. 

Pocit při odsávání je nepopsatelně skvělý, extrémně vzrušující a umocněný prohlubněmi, které by mě osobně neohromily. 

Vibrace jsou dle mého názoru zbytečné, rukojeť trochu vibruje, vana trochu vibruje, ale nepřináší to žádný zvláštní zážitek, spíše hluk, protože čerpadlo je trochu hlasitější.

Takže by mi vůbec nevadilo, kdyby čerpadlo nevibrovalo, sání bohatě stačí. Ještě dodám, že pro lepší sání je vhodné použít lubrikant na vodní bázi kolem okrajů hlavice, aby se nepoškodil silikon, zlepší to přilnavost.  

Hned první den při předehře

Jelikož jsem neodolala a vyzkoušela pumpičku hned první den, kdy mi přišla, použila jsem ji při předehře s manželem. A řeknu vám, byla to dlouhá předehra, pěkně mokrá a vzrušující. Kundička je po pumpování příjemně citlivá, což byl pro mě zcela nový pocit, a i v tomto ohledu hodnotím hračku kladně, už jen kvůli nové zkušenosti. 

Pak jsem ji testovala zároveň při práci na počítači, tedy vsedě, a musím říct, že pak je sání nejlepší, ale rukojeť je trochu tvrdší. V tomto případě však vůbec nezklamal a pasivně-aktivní přednes byl skvělý, svůj účel splnil dokonale. 

Je to tedy šikovný malý kamarád, který se hodí tak akorát do větší kabelky. 

Několik dalších čísel na závěr

  • Sání: 10/10 
  • Vibrace: 3/10 
  • Design: 8/10
  • Hlučnost: 3/10
  • Balení: 1/10 
  • Provoz: 9/10 

Celkové hodnocení

Mé celkové hodnocení je tedy 6/10. Celkově výrobek splnil svůj hlavní účel odsávání, ale vibrace nenadchly a obal zklamal. 

Na trhu je spousta výrobků, které by mohly konkurovat nedostatkům této konkrétní odsávačky, ale přesto ji vřele doporučuji. Pokud vás láká vyzkoušet odsávačku a máte mírné obavy, pokud hledáte příjemnou změnu a novou zkušenost, bude to pro vás ta správná volba.

Klady

Zápory

Je vhodný do kabelky, která se dá použít jako ručník Vyšší cena
Celkově pěkný design a provedení Levně vypadající obal
Podsvícená tlačítka Zbytečné vibrace
Příjemné sání, žádná možnost poranění Podivný nabíjecí kabel
Vhodné pro začátečníky
Snadné použití
Kompaktní rozměry
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: