Vakuová pumpa mě lákala delší dobu a když byla možnost vyzkoušet ji, řekla jsem si, proč ne.

Více nástavců = více zábavy?

Příjemným bonusem této bylo, že má několik různých vyměnitelných nástavců a nejste tak odkázání jen na jednu velikost.

Ano, možná by stačil jeden nástavec, ale proč si zážitek nezpříjemnit přizpůsobením nástroje pro jiné partie, že? Podle mého si mezi 4 různými nástavci vybere každý a použitelnost pumpy je tak mnohem širší.

Chcete speciálně jeden na bradavky?

Fajn, není problém. Zdá se vám, že je tenhle nástavec malý? Použijete větší. Ale vraťme se na začátek. Upřímně, krabice nevypadá úplně lákavě a výrobek sám vás oslní leda svojí jednoduchostí (a řekněme fialovými prvky).

Velikosti a partie?

Brzy však máte možnost vyzkoušet, o jak skvělou věc se jedná. Jak jsem už zmínila, narozdíl od jiných, si zde můžete vybrat velikost nástavce, která bude vyhovovat všem vašim partiím.

A je tak dost pravděpodobné, že využití bude bez nějakých problémů, nastavování a přizpůsobování se, což mi vyhovuje. Nástavce se lehce vycvaknou a zase nacvaknou, je tím zjednodušené i umývání.

Zjistěte kolik stojí Automatická vibrační pumpa na vaginu, klitoris a bradavky Multiple Euphoria
ZJISTIT CENU

Ovládání

Ovládání je stejně jednoduché a intuitivní. Pomocí tří tlačítek si regulujete jak vibrace (jo, jsou příjemným bonusem), tak také podtlak, který váš klitoris nebo bradavky neskutečně prokrví a kromě extra citlivosti vám může přivodit až orgasmus.

Nemám ráda, když musím složitě zjišťovat, jak se co nastavuje nebo jak to funguje a pak ještě řešit, že si musím sednout nebo lehnout tak nebo tak, aby věci plnily svoji funkci. U této pumpy to bylo vše hned jasné.

Zmatečné ovládání bohužel

Podtlak je něco, co je potřeba trošku probrat. Pokud jej tlačítkem spustíte, začne sát. Ovšem saje pořád a nepřestane, dokud nestisknete tlačítko znovu. Je sice možné ventilem vpustit vzduch, ale tlačítko je řešené špatně.

Pokud jej stisknete palcem, ucpete si nasávání (škvíra okolo tlačítka) a tedy hračka pořád saje dál i přestože se snažíte podtlak snížit. Tedy kontinuální sání může někdo brát jako výhodu, po chvilce je ale podtlak dost silný, až nepříjemný.

Moderní nabíjení?

Za velký klad považuji nabíjení přes USB kabel, je tedy konec hledání správných baterek. Určitě je super částečná voděodolnost, která je využitelná při čištění. Ovšem na vodní hrátky zapomeňte.

Klady

Zápory

Tvar (dobře se drží v ruce a ovládá) Celkový vizuál (jako dárek bych to dávat nechtěla)
Různá velikost nástavců Špatně řešené tlačítko snížení podtlaku
7 programů vibrací a 7 intenzit sání
Nabíjení přes USB
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: