Jak název napovídá, tahle pumpa bude rozhodně pro ženy. A konkrétně na jejich klitoris. Ano – ten velmi citlivý a extrémně důležitý pro orgasmus u mnoha žen. A tahle hračka „clit sucker“ (neboli „nasávač klitorisu) má za cíl zvýšit citlivost právě poštěváčku díky podtlaku.

Ten zlepší prokrvení klitorisu a tím i zvýší jeho citlivost. A co znamená citlivější klitoris? Přeci rychlejší a silnější orgasmy! Dokáže toho docílit dnešní testovaná hračka?

Balení a materiál

Součástí balení je vakuová pumpa, která se skládá ze 2 částí – balónek pro vytváření a regulování podtlaku ze kterého vede krátká hadička, která se připojí k plastové tubě (tvrdá plastová skořápka o délce 8 cm, průměr 4 cm).

Samotná tuba nemá na okrajích žádnou výztuž, což ale ničemu nevadí.

Zjistěte kolik stojí Clit Sucker vakuová pumpa pro ženy
ZJISTIT CENU

Použití vakuovky v akci

Složení je velmi jednoduché – pouze se připojí balonek s hadičkou na sací hlavici. Tady se rozhodně nikdo neztratí, takže se nemusíte dívat ani do návodu.

Po přiložení na požadovanou partii zmáčknutím balonku vytvoříte podtlak simulující sání. Pumpičkou/balonkem můžete podtlak přidávat, ale vyzkoušeli jsme za vás, že citlivý poštěváček moc těch „přidání“ nezvládne.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Můžete i tlak upouštět

A když už jste se nabažili efektu na poštěváček, který pomalu, ale jistě vyplňuje vnitřek podtlakové tubičky, můžete vypouštět. Pro snížení podtlaku stačí stisknout malé tlačítko, umístěné těsně pod balonkem. A teď si už můžete hrát, je to ideální chvíle na zkoumání, jak moc velký efekt měl podtlak na poštěváček.

Pumpičku jsem vyzkoušela jak na bradavky, tak na klitoris. Výsledek byl poměrně rychlý – stačilo zhruba 7 minut než došlo k pěknému prokrvení. Citlivost klitorisu se velmi zvýšila a celkový prožitek z orgasmu byl intenzivnější i delší. Síla podtlaku byla dostačující pro výsledný efekt a je škoda, že jsem tuhle hračku neměla už dříve.

Celkový dojem

Za náš pár zde platí, že za příjemnou cenu máte dobrý produkt. Jednoduchý na ovládání, splňuje očekávání. Určitě bych doporučila vyzkoušet také při orálním sexu. Zctilivění klitorisu je opravdu velmi citelné a ten výsledek za to stojí. Když opomineme horší obal (aneb retro vítězí), je to skvělá hračka.

Klady

Zápory

Rychlý výsledek Krátká hadička
Splňuje očekávání Omezené možností manipulace s podtlakem
Nízká cena
Snadná manipulace
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: