V poměrně krátké době tu máme další recenzi na vakuovou pumpu. Tahle pumpa se ale od ostatních, které jsem měla možnost vyzkoušet, odlišuje hlavně zajímavou myšlenkou.

Pumpa mi přišla v poměrně velké krabičce a skládala se z 3 částí. Jednou je mušle z pevného ABS plastu, hadička ze silikonu a samotná pumpička zase z ABS plastu. Zní to zatím jako klasická vakuová pumpa? Tahle by měla mít ale jednu velkou výhodu. Nebo možná dvě.

Zajímavý nápad

Mušle se od ostatních částí odpojuje bez ztráty podtlaku. Přiznávám, že jsem z počátku byla dost skeptická a odhodlaná dokázat, že výrobce nám prodává zajíce v pytli. Už první sestavení byl celkem oříšek. Ne že bych nechápala, která část kam patří, to mi bylo záhy jasné.

VIDEO:

Na mušli se ale nachází ventilek, který po odpojení hadičky brání nasátí vzduchu a na ten musíte správně nasadit hadičku. Z návodu jsem pochopila, že to musí celé zacvaknout, ale protože na mně ventilek působil velice křehce, bála jsem se přitlačit. To, že to není zamáčknuté dostatečně, jsem zjistila, až když jsem hračku reálně odzkoušela.

Sedne jak… odlitá!

Mušle na první pokus krásně sedla tam, kde měla a tak jak měla. Překvapivě, i když není lemovaná žádným měkčím materiálem, nikde netlačí. Po výše popsaném boji s ventilkem se dokonce na první pokus krásně přisála a držela. Bylo mi jasné, že i navzdory propagaci podtlak nebude stoprocentně držet. Bylo pro mě ale příjemným překvapením, jak dobře podtlak držel a jak málo jsem musela vzduch dodatečně odsávat.

Po několika minutách jsem vyzkoušela hadičku odepnout a nechat si jen přisátou mušli. Věčně takhle nevydrží, ale určitě se jedná o velkou výhodu při hrátkách s partnerem, když se vám všude nemotá kabel. Pokoušela jsem se takhle i chodit ale tam velký potenciál nevidím.

Nedá mi nevyzvednout samotnou pumpičku. Ta je velice praktická a dobře sedí v ruce. Taky na jedno zmáčknutí odsaje mnohem víc vzduchu než klasické balónky.

Víc, víc, víc… pytlíků

Další nespornou výhodou pumpy je, že má víc druhů vyměnitelných nástavců. Na prsa nebo pro muže. Dokoupíte nástavec a nemusíte kupovat celý mechanizmus. Trochu mi u ní chybí obal, pytlík nebo něco obdobného, kde by se dala uchovávat celá pumpa i s případně dokoupenými nástavci.

Celkově si myslím, že se jedná o nejlepší a nejpraktičtější pumpu, jakou jsem zkoušela. Plní všechny funkce, které bych od takové hračky čekala. Trochu se jen obávám, jestli se časem nebudou usazovat bakterie v mechanizmu ventilku. Celkově můžu jenom dodat: „ Ať hry započnou!“

Klady

 •  

  Tvar mušle

 •  

  Pumpička skvěle odsává vzduch

 •  

  Dobře drží podtlak

 •  

  Možnost dokoupit nástavce

Zápory

 •  

  Chybí obal

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU