V poměrně krátké době tu máme další recenzi na vakuovou pumpu. Tahle pumpa se ale od ostatních, které jsem měla možnost vyzkoušet, odlišuje hlavně zajímavou myšlenkou.

Pumpa mi přišla v poměrně velké krabičce a skládala se z 3 částí. Jednou je mušle z pevného ABS plastu, hadička ze silikonu a samotná pumpička zase z ABS plastu. Zní to zatím jako klasická vakuová pumpa? Tahle by měla mít ale jednu velkou výhodu. Nebo možná dvě.

Zajímavý nápad

Mušle se od ostatních částí odpojuje bez ztráty podtlaku. Přiznávám, že jsem z počátku byla dost skeptická a odhodlaná dokázat, že výrobce nám prodává zajíce v pytli. Už první sestavení byl celkem oříšek. Ne že bych nechápala, která část kam patří, to mi bylo záhy jasné.

Na mušli se ale nachází ventilek, který po odpojení hadičky brání nasátí vzduchu a na ten musíte správně nasadit hadičku. Z návodu jsem pochopila, že to musí celé zacvaknout, ale protože na mně ventilek působil velice křehce, bála jsem se přitlačit. To, že to není zamáčknuté dostatečně, jsem zjistila, až když jsem hračku reálně odzkoušela.

VIDEO z rozbalování v redakci

Sedne jak… odlitá!

Mušle na první pokus krásně sedla tam, kde měla a tak jak měla. Překvapivě, i když není lemovaná žádným měkčím materiálem, nikde netlačí. Po výše popsaném boji s ventilkem se dokonce na první pokus krásně přisála a držela. Bylo mi jasné, že i navzdory propagaci podtlak nebude stoprocentně držet. Bylo pro mě ale příjemným překvapením, jak dobře podtlak držel a jak málo jsem musela vzduch dodatečně odsávat.

Po několika minutách jsem vyzkoušela hadičku odepnout a nechat si jen přisátou mušli. Věčně takhle nevydrží, ale určitě se jedná o velkou výhodu při hrátkách s partnerem, když se vám všude nemotá kabel. Pokoušela jsem se takhle i chodit ale tam velký potenciál nevidím.

Zjistěte kolik stojí Podtlaková pumpa BOOM Master
ZJISTIT CENU

Nedá mi nevyzvednout samotnou pumpičku. Ta je velice praktická a dobře sedí v ruce. Taky na jedno zmáčknutí odsaje mnohem víc vzduchu než klasické balónky.

Víc, víc, víc… pytlíků

Další nespornou výhodou pumpy je, že má víc druhů vyměnitelných nástavců. Na prsa nebo pro muže. Dokoupíte nástavec a nemusíte kupovat celý mechanizmus. Trochu mi u ní chybí obal, pytlík nebo něco obdobného, kde by se dala uchovávat celá pumpa i s případně dokoupenými nástavci.

Celkově si myslím, že se jedná o nejlepší a nejpraktičtější pumpu, jakou jsem zkoušela. Plní všechny funkce, které bych od takové hračky čekala. Trochu se jen obávám, jestli se časem nebudou usazovat bakterie v mechanizmu ventilku. Celkově můžu jenom dodat: „ Ať hry započnou!“

Klady

Zápory

Tvar mušle Chybí obal
Pumpička skvěle odsává vzduch
Dobře drží podtlak
Možnost dokoupit nástavce
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Ano myslim napumpovani krve nie nie mame inu pumpu a podtlak funguje super kedze jej vzdy krasne drzala prisata ale kratko nevydrzala ju mat dlho a nebol to taky efekt aky by sme ocakavali ale ako vsetko v erotike je to individiualne

Ach ták – on ten napumpovaný efekt nevydrží extra dlouho, ale během té doby je lasturka velmi citlivá, takže si to partnerka vždy užívá násobně vícekrát.

Ale jak říkáte, ten efekt je individuální.

Chápu vás správně, že ji partnerka nevydržela mít dlouho přisátou, a proto ten efekt nebyl tak silný?

Chcem sa opytat tiez mame pumpu no priatelka s nou dlho nevydrzi cize sme nedosiahli to aby jej vsetko krasne napuchlo. Dosiahli ste takyto vysledok?? A za ako dlho vam napuchla?? Dakujem

Hezký den,

tím napuchla myslíte napumpování krve do vagíny? V podstatě rovnou během pumpování, však k tomu je každá vakuovka určená – vy máte tuto konkrétní pumpu a nefunguje vám u ní podtlak? Recenzentce skvěle padla na mušličku průměrově, takže skvěle sála, ale jak je tvar a průměr neměnný, tak určitě nemusí sednout všem typům vagín.

Spolupracujeme: