Na recenzi jsme dostali další podtlakovou pumpu vyloženě pro ženy. Je vám tedy jasné, že primárně se bude podtlak aplikovat na ženský klín.

Díky němu má být výrazně citlivější a tedy dopřávat své majitelce výrazně silnější a příjemnější prožitky. Jak to zvládla podtlaková pumpa od značky Bad Kitty, neboli „zlobivé koťátko“?

Balení a materiál

Uvnitř balení najdete vakuovou pumpu, která se skládá ze 2 částí – balónek pro vytváření a regulování podtlaku z něhož vede krátká hadička, která se připojí k plastovému krytu na vagínu (tvrdá plastová skořápka o délce 12,5 cm).

Transparentní kryt je zdobený drobnými glitry a po okrajích vede gumová výztuž, která by měla zabránit otlačení při vytváření podtlaku v místě přiložení. Materiál výztuže mi přišel poměrně tvrdý a po chvíli používání jsem cítila, že svojí ochrannou funkci neplní příliš dobře.

VIDEO rozbalení v redakci:

Jak se hračka používá?

Po zapojení hadičky do výstupu na krytu můžeme přitisknout na vagínu a stisknutím balonku postupně přidávat podtlak. Pro příjemnější použití není od věci použít lubrikant na vodní bázi. S každým zmáčknutím balonku se síla podtlaku o něco zvýší a velmi brzy jsem cítila zvláštní erotické lechtání, jak docházelo k prokrvování celé nasáté oblasti.

Pro snížení podtlaku stačí stisknout malé tlačítko, umístěné těsně pod balonkem. Po několika minutách jsem však začala pociťovat bolest z otlačení od okrajů krytu. Nechtěla jsem to však ještě vzdávat a až zhruba po 10 minutách intenzivního podtlaku jsem pumpičku sundala a těšila se na výsledek.

Zjistěte kolik stojí Vakuová pumpa Bad Kitty
ZJISTIT CENU

„Jen“ lehce citlivější

Ten se bohužel nedostavil – nebo jen minimálně. Dalo by se říct, že oblast byla lehce citlivější, ale na pohled nebyla nijak zvláště jiná. Ze zkušeností ostatních jsem se dozvěděla, že je dobré počkat alespoň 15 minut, aby byl vidět výsledek.

Pro mne bylo ale už pouhých 10 minut dost nepříjemných díky špatnému vystlání okrajů. Síla podtlaku byla dobrá, ale to mi ve výsledku k ničemu nebylo, vzhledem k ne úplně dobré anatomii krytu a vyloženě nedostačujícímu vyztužení okrajů.

Celkový dojem

Vakuová pumpa Bad Kitty patří do levnější cenové kategorie, což je znát na provedení i použitém materiálu. Celkový zážitek byl ve výsledku spíše neuspokojující až nepříjemný.

Klady

Zápory

Nízká cena Špatná výztuž okrajů
Velmi jednoduché ovládání i složení Hadička často vypadává z krytu
Omezené možností manipulace s podtlakem
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: