Snažíme se při výběru nových hraček do recenzí dbát na pestrost. Jednou vibrátor, pak kuličky (venušiny či ben wa), dále pouta… Prostě všeho chuť. Z klasických erotických hraček nám moc typů nezbývá k recenzování – co mě z hlavy napadá, tak masážních hlavicí a vakuových pump na vagínu jsme moc neměli. A právě druhé zmiňované se dnes budeme věnovat.

Jak si díky podtlaku užít více sex?

Z pornografie se dá lehce nastudovat účinek vakuové pumpy na jemnou kůži vagíny. Ale jak je to doopravdy? Bude opravdu tak „naducaná“ a prokrvená? Bude slečna tak křičet slastí, když bude mít naběhlé pysky díky podtlaku? Tak to chceme tentokrát zjistit.

Za testovací kousek jsem vybral menší vakuovou pumpu. Základem je gumový balónek, který vytváří podtlak při stisknutí, dále gumová hadička a nakonec „plastový kryt bembeřice“ (kdoví jak ten kus polyvinylchloridu nazvat). Právě plastová část je na této pumpičce nejzajímavější. Má okraje pokryté měkkým gelem, aby při přitisknutí na jemnou kůži kolem vagíny netlačily.

Pár čísel:

  • délka pumpy 14 cm,
  • šířka pumpy 10 cm,
  • vnitřní průměr 6 – 10 cm.

K čemu je při erotice podtlak?

Pod tlakem ne určité citlivé místo se zvýší jeho prokrvení a tím i citlivost. Prokrvení se samozřejmě po určitém čase zklidní, ale citlivost odezní až později. Podtlak na bradavkách, celých prsou, vagíně, či jen bradavkách – prostě si můžete pěkně vyhrát s ženským tělem. A tím pánským také – bradavky jsou jasné, penis také, ale u varlat bych byl opatrnější – jsou velmi citlivé.

Zjistěte aktuální cenu - Vakuová pumpa na vagínu Intim
ZJISTIT CENU

Náš „podtlakový zázrak“ (hračka se jmenuje Intim) máme nasadit přes celou vagínu i s pysky, nebo ji přitisknout mezi ně? Toť otázka.

Jak se pumpička Intim používá?

Máte několik možností, jak tuto sexuální pomůcku přitisknout na dámský klín. Můžete ji přisát celkově přes velké i menší závojíčky a sát tak celou vagínku. Pokud by žena měla vaší závojíčky, šlo by pomocí ní přisát jen oblast kolem poštěváčku s menšími labii. Výkon pumpičky je poměrně silný, hlavně plastový kryt je z pevného plastu, takže se i při větším podtlaku nezdeformuje.

Resumé

Máme zde solidního zástupce podtlakových pump pro ženy, který snese srovnání i s konkurenčními produkty. Testovali jsme dříve model Black Treasure, ten měl však menší velikost. Intim pumpička zvládne i větší klíny a podtlak si tak více užijete. Hlavně díky většímu krytu (do hloubky i šířky) můžete klín „napumpovat“ ještě více. A tím výrazněji ovlivníte citlivost na doteky.

Partnerka si pak užívala i jemné přejetí prstů... A co teprve orál a sání poštěváčku? Kdybychom vám to vyprávěli, museli bychom celou recenzi označit jako 18+ a dát jí do sekce erotické povídky 🙂

Klady

Zápory

Bytelné zpracování Vyšší cena
Silikonový materiál (netlačí)
Síla podtlaku
Větší velikost
Solidní těsnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: