Zde jsou všechny galerie z našich recenzí, u kterých testeři/recenzenti souhlasili s publikováním (typicky 18+) jejich vlastních fotek – zjednodušeně řečeno jsou to fotky z testování, takže většinou obsahují nahotu.

Měsíční členství = opakované platby = pravidelné rozšiřování

Na žádost jednotlivých testerů jsme je dali pod zámek, aby nebyly volně k vidění všem návštěvníkům. A to jak z lehkého zachování diskrétnosti, tak ne všichni chtějí vidět fotky tzv. in natura.

Je to aktuálně přes 44 článků (37 recenzí + 7 bondage návodů), 109 fotek a 7 videí.

Jak vypadají náhledy?

Ochutnávka fotek z členské sekce

Do 18+ galerií fotek a videí aktuálně přispívá 8 našich testerů a postupně přibývají další, kteří chtějí publikovat svůj řekněme explicitnější obsah z testování. Tematicky je to všehochuť od femdom / bdsm praktik, pásů cudnosti, svorek, po dilda, … Každopádně všechny se týkají hraček z našich testů, nebo vyhlášených bondage návodů (viz níže = 7 dílů – poslední je exkluzivně jen pro naše Prémium 18+ členy).

Seznam 18+ recenzí:

Všechny na 1 místě pro nemravy

Všechny testy i návody najdete ve speciální 18+ sekci :))

Seznam 18+ návodů:

Jak odemknout fotky? Placená 18+ sekce

Stačí nás podpořit a stát se měsíčně platícím členem Lascivní sekce (odkaz je vždy u jednotlivých galerií) a po přihlášení uvidíte všechny stávající i budoucí galerie odemčené. A stejně tak budete moci jednoduše komentovat všechny naše recenze, články, pohodlněji přidávat dotazy do poradny, …

Měsíční členství = měsíční novinky

Stejně jako my pravidelně přidáváme nový obsah, fotky, videa, tak i členská sekce je opakovaně placená měsíčně. Je to protihodnota za to, že máme díky vám prostor rozvíjet náš web a motivovat testery k jejich lechtivějším fotkám.

Měsíční členství = pravidelné rozšiřování

Spolupracujeme: