Obalený v černém latexu – RECENZE návleku na penis

Návlek z latexu na penis Jaké to je mít černého ptáka v klíně? Jaký je pocit mát na sobě „druhou kůži“, jak se označuje latex? A co na to partnerka? Líbil se jí? To a ještě více se dozvíte v dnešní recenzi latexového návleku na penis Be Bizarre Undercover.

Test latexového návleku na penis…

Návleků na penis jsme tu rozhodně moc neměli – nejdříve jsme k nim měli velkou nedůvěru, ale po prodlužovacím kousku Adonis, který patří (právoplatně) k nejprodávanějším, jsme ji ztratili. Takže teď budeme více experimentovat s neznámými kousky.

Třeba právě latexovým černým jako uhel návlekem na penis a varlata Be Bizzare. Ano – tento kousek je ojedinělý tím, že jím pokryjete nejenom žalud a celé tělo penisu, ale schováte do něj i varlata. A díky tomu nesklouzává jako konkurenční kousky.

Pár čísel:

  • délka 22 cm,
  • průměr 5 cm.

Podle prodejce je tento latexový návlek tak silný, že se dá použít i jako kondom – má to něco do sebe. Běžné kondomy jsou také latexové a násobně slabší. Tenhle rozhodně nepovolí a jen tak nepraskne, takže za jeden nákup máte více „kondomů“.

Pro jednodušší navlečení (i příjemnější pocit) doporučuje navlhčit lubrikačním gelem špičku žaludu – při navlékání se lehce rozetře do celé plochy. Jediný náročnější okamžik bude při snaze o vtlačení varlat. Musíte být hodně opatrní (nebo otrlí), ale dostanete je tam.

To, jak vám bude skvěle sedět návlek určuje už vaše základní velikost penisu a průměru – mých cca 18 cm bylo zde ideálních – na délku i na průměr mi perfektně sedl. S malým furiantem tady takovou krásu neuděláte, na to bychom doporučili spíše Adonis, ze kterého partnerka také klekne blahem.

Co se na černém návleku partnerce líbí?

„Je to jiný pocit – je ve mně plnější, silnější v průměru a to žilkování na povrchu cítíte. A rozhodně citelně 🙂 Plus i pohled na jeho ztopořený penis v černé barvě (ano mám rád černoušky) má něco do sebe. Takže i za mě mohu doporučit.“

Takže za nás – běžte do něj! Cenovka kolem 600 Kč je skvělá za tolik radostí, kolik si s ním užijete. Značka: levnějšího černocha na noc neseženete!

Klady

  • Výrazné žilkování

  • Latex těsně obepne penis

  • Obejme i varlata

Zápory

  • Nesedne menším „mužstvím“

  • V balení není obal na uchovávání

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Marek N.
Marek N.
Marek je tu s námi krátce, ale přesto se nebojí ze sebe ukázat nejenom skvělé recenze a články z praxe, ale mnohdy i něco ze svého těla. Díky tomu jsou jeho recenze hodně naturalistické a odvážné. Stojí za to si je přečíst... i prohlédnout...
Marek N.
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *