Jaké to je mít černého ptáka v klíně? Jaký je pocit mát na sobě „druhou kůži“, jak se označuje latex? A co na to partnerka? Líbil se jí? To a ještě více se dozvíte v dnešní recenzi latexového návleku na penis Be Bizarre Undercover.

Test latexového návleku na penis…

Návleků na penis jsme tu rozhodně moc neměli – nejdříve jsme k nim měli velkou nedůvěru, ale po prodlužovacím kousku Adonis, který patří (právoplatně) k nejprodávanějším, jsme ji ztratili. Takže teď budeme více experimentovat s neznámými kousky.

Třeba právě latexovým černým jako uhel návlekem na penis a varlata Be Bizzare. Ano – tento kousek je ojedinělý tím, že jím pokryjete nejenom žalud a celé tělo penisu, ale schováte do něj i varlata. A díky tomu nesklouzává jako konkurenční kousky.

Pár čísel:

  • délka 22 cm,
  • průměr 5 cm.

Podle prodejce je tento latexový návlek tak silný, že se dá použít i jako kondom – má to něco do sebe. Běžné kondomy jsou také latexové a násobně slabší. Tenhle rozhodně nepovolí a jen tak nepraskne, takže za jeden nákup máte více „kondomů“.

Zjistěte cenu černého návleku na penis Bizzare
ZJISTIT CENU

Pro jednodušší navlečení (i příjemnější pocit) doporučuje navlhčit lubrikačním gelem špičku žaludu – při navlékání se lehce rozetře do celé plochy. Jediný náročnější okamžik bude při snaze o vtlačení varlat. Musíte být hodně opatrní (nebo otrlí), ale dostanete je tam.

Fotky z testování

18+ brána - Lascivní prémium

To, jak vám bude skvěle sedět návlek určuje už vaše základní velikost penisu a průměru – mých cca 18 cm bylo zde ideálních – na délku i na průměr mi perfektně sedl. S malým furiantem tady takovou krásu neuděláte, na to bychom doporučili spíše Adonis, ze kterého partnerka také klekne blahem.

Co se na černém návleku partnerce líbí?

„Je to jiný pocit – je ve mně plnější, silnější v průměru a to žilkování na povrchu cítíte. A rozhodně citelně 🙂 Plus i pohled na jeho ztopořený penis v černé barvě (ano mám rád černoušky) má něco do sebe. Takže i za mě mohu doporučit.“

Takže za nás – běžte do něj! Cenovka kolem 600 Kč je skvělá za tolik radostí, kolik si s ním užijete. Značka: levnějšího černocha na noc neseženete!

Klady

Zápory

Výrazné žilkování Nesedne menším „mužstvím“
Latex těsně obepne penis V balení není obal na uchovávání
Obejme i varlata
Pocit druhé kůže
Hladkost latexu
Může sloužit jako kondom (není 100 %)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: