Jeden takový návlek už jsme tu měli a u 2 testerů (a jejich partnerek) měl rozhodně úspěch, takže jsme si vzali další na recenzi. A o co vlastně jde? Je to silikonový návlek na špičku klasické vibrační hlavice (ta fakt není v balení, takže je vhodné ji už mít předem = je totiž univerzální, takže by ji měl mít doma každý sex-pár).

Neboli skládá se z otevřené patky, která je kompatibilní s většinou „velkých“ hlavic (ne s těmi kabelkovými). A na ní je vodorovně přidaný samotný návlek – oproti svému bratříčkovi je na jedné straně uzavřený, takže slouží čistě na špičku penisu – hlavně na dráždění žaludu a obnažené uzdičky = toho si fakt užijete do sytosti.

Materiál

Zde je použit osvědčený průhledný TPR/TPE, který je dostatečně příjemný na dotyk a měkčí pro penis, ale zároveň dobře přilne/přisaje se na patku hlavice, takže si užijete její vibrace a rozhodně jen tak nespadne. Materiál je průhledný, takže je vzrušující vidět, jak penis sebou škubá a samozřejmě nedlouho poté plní špičku návleku spermatem. Tohle totiž jen tak nevydrží.

V akci

Nasazení na vhodnou hlavici je dílem pár vteřin, nechce to ani žádný postup či detailní návod – klobouček prostě padne na hlavičku hlavice = nic závažného a náročného zde nečekejte.

Z našich testovaných jsou to:

Hned jak spustíte hlavici, uvidíte, jak se vnitřní výstupky/nopky začnou klepat a vibrovat – to už se těší na penis, který „láskyplně“ (ehm) obejmou a hned tak nepustí. Troufám si tvrdit, že pravděpodobně jakmile jednou dostane žalud, tak ho snad vždy vystříká = asi ani nedostanete šanci ho vyjmout. Je to opravdu síla = v některých intenzitách hlavice si na tu sílu musíte zvyknout.

VIDEO z redakčního rozbalování

Zvlhčení je základ!

A samozřejmě – jsme popletové, tady rozhodně nesmí chybět lubrikant. I přestože hlavice není silikonová, tak nepoužívejte lubrikant na silikonové bázi. Mohli byste totiž časem muset koupit novou (zbytečně) hlavici. Zde spíše doporučujeme některý z našich testovaných lubrikantů na vodní bázi. S těmi dle našich zkušeností chybu neuděláte. A je bezpečný vůči jakémukoliv materiálu.

Čištění

Opravdu tohle budete řešit pokaždé, když hlavici/nástavec od Kink.com (inspiraci tam URČITĚ hledejte – najdeme vám pár tipů = viz níže) použijete. Díky své uzavřenost vám jen tak něco neuteče ven, ale rozhodně to bude dost „messy“ (aneb zaneřáděné). Naštěstí materiál je pružný, takže si můžete návlek otočit naruby a poměrně už jednoduše vše nevhodné poslat do „pryč“.

Tipy z Kink.com – BDSM fetish specialistů:

Hlavně ho můžete očekávat v těchto poddruzích/tvorbě:

 • Hetero

Men in Pain (Femdom at its Finest)
Divine Bitches
Filthy Femdom

 • Gay

Bound God
Men od Edge

Budeme sem postupně přidávat jednotlivá videa s tímhle (či podobným) kouskem…

Hodnocení

O kus náročnější a intenzivnější kousek, než jeho otevřený bráchanec Hummingbird Cock Stroker Wand – má tedy větší tah na branku, protože stimuluje hlavně žalud, ale zase nemá takovou univerzálnost, abyste si s ním ho „vyhonili“.

Aneb k žaludu, níže, podržet u kořene a varlat, a zase zpět – tady jedete čistě „monotónně“ frontální útok na žalud a uzdičku. Ale máte o to více zajištěný dost intenzivní výstřik. Vibrace se odvíjejí od vaší hlavice – někdy mohou být v začátcích až nesnesitelné, takže začínejte na nižších intenzitách, časem přejdete i na ty ve stylu sbíječky.

Ale na to se musíte pánové dost pocvičit. Nebo si vás vycvičí váš dominantní protějšek, protože tenhle kousek je od „prasáků“ z Kink.com, kteří se specializují na BDSM, výslechy otroků, fetishe, bondage, … neboli na vše, co my doma tak milujeme! Viz inspirace výše! Doporučujeme každému vlastníkovi hlavice, který ji nechce mít jen pro svůj ženský protějšek.

Klady

 •  

  Extrémně rychlý orgasmus zaručen

 •  

  Cílená stimulace jen na špičku penisu

 •  

  Vhodné i pro trápení protějšku (vynucený orgasmus, zas a znovu)

 •  

  Kompatibilní s většinou hlavic

Zápory

 •  

  Náročnější čištění

 •  

  Musíte už vlastnit masážní hlavici

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU