Jeden takový návlek už jsme tu měli a u 2 testerů (a jejich partnerek) měl rozhodně úspěch, takže jsme si vzali další na recenzi. A o co vlastně jde? Je to silikonový návlek na špičku klasické vibrační hlavice (ta fakt není v balení, takže je vhodné ji už mít předem = je totiž univerzální, takže by ji měl mít doma každý sex-pár).

Neboli skládá se z otevřené patky, která je kompatibilní s většinou „velkých“ hlavic (ne s těmi kabelkovými) – namátkou z recenzovaných: Magic Wand, AkuWand, UltraWand a další…

A na ní je vodorovně přidaný samotný návlek – oproti svému bratříčkovi je na jedné straně uzavřený, takže slouží čistě na špičku penisu.

Hlavně na dráždění žaludu a obnažené uzdičky = toho si fakt užijete do sytosti.

Materiál

Zde je použit osvědčený průhledný TPR/TPE, který je dostatečně příjemný na dotyk a měkčí pro penis, ale zároveň dobře přilne/přisaje se na patku hlavice, takže si užijete její vibrace a rozhodně jen tak nespadne. Materiál je průhledný, takže je vzrušující vidět, jak penis sebou škubá a samozřejmě nedlouho poté plní špičku návleku spermatem.

Tohle totiž jen tak nevydrží.

V akci

Nasazení na vhodnou hlavici je dílem pár vteřin, nechce to ani žádný postup či detailní návod – klobouček prostě padne na hlavičku hlavice = nic závažného a náročného zde nečekejte.

Z našich testovaných jsou to:

Hned jak spustíte hlavici, uvidíte, jak se vnitřní výstupky/nopky začnou klepat a vibrovat – to už se těší na penis, který „láskyplně“ (ehm) obejmou a hned tak nepustí.

Troufám si tvrdit, že pravděpodobně jakmile jednou dostane žalud, tak ho snad vždy vystříká = asi ani nedostanete šanci ho vyjmout. Je to opravdu síla = v některých intenzitách hlavice si na tu sílu musíte zvyknout.

VIDEO z redakčního rozbalování

Zvlhčení je základ!

A samozřejmě – jsme popletové, tady rozhodně nesmí chybět lubrikant. I přestože hlavice není silikonová, tak nepoužívejte lubrikant na silikonové bázi. Mohli byste totiž časem muset koupit novou (zbytečně) hlavici.

Zde spíše doporučujeme některý z našich testovaných lubrikantů na vodní bázi. S těmi dle našich zkušeností chybu neuděláte. A je bezpečný vůči jakémukoliv materiálu.

Čištění

Opravdu tohle budete řešit pokaždé, když hlavici/nástavec od Kink.com (inspiraci tam URČITĚ hledejte – najdeme vám pár tipů = viz níže) použijete.

Díky své uzavřenost vám jen tak něco neuteče ven, ale rozhodně to bude dost „messy“ (aneb zaneřáděné). Naštěstí materiál je pružný, takže si můžete návlek otočit naruby a poměrně už jednoduše vše nevhodné poslat do „pryč“.

Zjistěte kolik stojí Pánský návlek Cock Teaser na vibrační hlavici
ZJISTIT CENU

Tipy z Kink.com – BDSM fetish specialistů:

Hlavně ho můžete očekávat v těchto poddruzích/tvorbě:

Hetero

Gay

Budeme sem postupně přidávat jednotlivá videa s tímhle (či podobným) kouskem…

Hodnocení

O kus náročnější a intenzivnější kousek, než jeho otevřený bráchanec Hummingbird Cock Stroker Wand – má tedy větší tah na branku, protože stimuluje hlavně žalud, ale zase nemá takovou univerzálnost, abyste si s ním ho „vyhonili“.

Aneb k žaludu, níže, podržet u kořene a varlat, a zase zpět – tady jedete čistě „monotónně“ frontální útok na žalud a uzdičku. Ale máte o to více zajištěný dost intenzivní výstřik. Vibrace se odvíjejí od vaší hlavice – někdy mohou být v začátcích až nesnesitelné, takže začínejte na nižších intenzitách, časem přejdete i na ty ve stylu sbíječky.

Ale na to se musíte pánové dost pocvičit. Nebo si vás vycvičí váš dominantní protějšek, protože tenhle kousek je od „prasáků“ z Kink.com, kteří se specializují na BDSM, výslechy otroků, fetishe, bondage, … neboli na vše, co my doma tak milujeme! Viz inspirace výše! Doporučujeme každému vlastníkovi hlavice, který ji nechce mít jen pro svůj ženský protějšek.

Klady

Zápory

Extrémně rychlý orgasmus zaručen Náročnější čištění
Cílená stimulace jen na špičku penisu Musíte už vlastnit masážní hlavici
Vhodné i pro trápení protějšku (vynucený orgasmus, zas a znovu)
Kompatibilní s většinou hlavic
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Spolupracujeme: